Reklāma

Sony izlaiduši oficiālu PlayStation 5 izjaukšanas video

Jaunākie raksti

“NIO” nākamgad plāno pilnvērtīgi ienākt Eiropas tirgū

Ķīniešu elektroauto ražotājs "NIO" apstiprinājis, ka nākamā gada beigās Vācijā ieradīsies "ET7" elektriskais sedans, kas iezīmēs autoražotāja pilnvērtīgu ienākšanu...

Microsoft izziņo, ka klasiskā Office 2021 versija būs pieejama sākot no 5. oktobra

Jau februāra sākumā Microsoft informēja, ka jaunākā Microsoft Office 2021 versija būs pieejama vēlāk šī gada laika, un pēc...

Apple iPhone 13 Pro modeļa grafiskā apstrādes jauda būs par 55% labāka nekā iPhone 12 Pro

Šajā nedēļā Apple beidzot izziņoja atjaunotus četrus iPhone 13 modeļus. Kaut arī tie vēl nav oficiāli nonākuši pie gala...

Xiaomi Eiropai izziņo Pad 5 planšetdatoru par €349

Xiaomi Pad 5 planšetdators būs pieejams pircējiem Eiropā, tā cena būs no 349 eiro. Xiaomi Pad 5 būs 11...

AGON PRO e-sporta monitoru klāstu papildina divi jauni modeļi

AGON by AOC nesen laidis klajā jaunu produktu kategoriju visprasīgākajiem un konkurētspējīgākajiem spēlētājiem un esportistiem: AGON PRO. Tagad klāstu papildina divi...

Aptuveni mēnesi pirms oficiālas PlayStation 5 pieejamības pasaulē ražotājs Sony izlaidis spēļu konsoles izjaukšanas video, kurā parāda, kā tad izskatās jaunākais veikums. Šajā video apskatīta versija, kura aprīkota ar Blu-ray disku lasītāju.

Uzreiz jau redzams, ka PS5 būs visai liela konsole tieši augstuma ziņā, gandrīz 40 cm, un kā norāda tehniskā departamenta viceprezidents, tad tā būs lielāka par PS4, taču ir sasniegts ievērojams jaudas palielinājums. Izjaukšanas gaitā redzams, ka konsolei ir salīdzinoši daudz dažādu plastmasas elementu, tomēr kopumā izjauktajā skatā to skaits ir aptuveni 20, un uzbūve izskatās pietiekami vienkārša.

Sony lepojas ar panākto tieši ventilēšanas jomā, jo šo gadu garumā ir noticis apjomīgs darbs, attīstot gan ventilatorus, gan dizainu, lai ierīci padarītu pēc iespējas klusāku, un kompānija ar nepacietību gaida, kad konsole nonāks pie lietotājiem. Tāpat tiek izmantots škidrais metāls dzēsēšanai, lai nodrošinātu ilgtspējīgāku darbību.

Līdz ierīču izjaukšanas ekspertam JerryRigEverything gan neviena no ierīcēm vēl nav nonākusi, bet tas gan jau ir tikai laika jautājums. Tomēr YouTube ir pieejams video ar Xbox Series X izjaukšanas procesu, taču tas uzņemts jau pirms pusgada. PlayStation 5 spēļu konsole būs pieejama no 12. novembra noteiktos reģionos, bet visā pasaulē no 19. novembra, bet konkurente Xbox Series X klientiem būs pieejama pirmā jau no 10. novembra.

Reklāma

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Ar kādu mērķi viņiem ir šis video? Tipa, še jums tutorial, beidzies lauzt tās konsoles?

Apmēram tā. Būs apnicis atšūt ziņkārīgos, kuri aplauzuši savu pleišu korpusu plastmasas un pēc tam mēģina apmainīt garantijā.

Lai būtu redzams, kas lācītim īsti vēderā.
Galvenā informācija no tā video ir dzesēšanas sistēmas uzbūve, viegli izņemams un tīrāms ventilators, un parādīts, ka procesors ir pārklāts ar škidro metālu, kas ir daudz labāk nekā parastā termopasta.

šķidrajam metālam pietiek savu problēmu ar “koroziju”. ja tās dēļ sistēmas sāks iziet no ierindas pēc kaut vai 5 gadiem, tad Sony toč dabūs sejā kolektīvo tiesvedību, kurā varēs apsūdzēt par planned obsolence jeb ļaunprātīgu sabotāžu.

Reklāma
Reklāma
Reklāma