Jaunākā iPhone un iPad operētājsistēma iOS 14 un iPadOS 14 dažiem lietotājiem ieradusies ar pārsteigumu, kas daļai lietotāju ļoti strauji samazina baterijas darbību, nevis padara visu lietošanu efektīvāku.

Kopš es pats lietoju iOS 14, es biju pamanījis, ka baterija izlādējās ātrāk kā pirms tam, pie ikdienas lietošanas, un kā redzams, tad arī citiem lietotājiem šīs problēmas ir vēl nopietnākas. Viens no krasākajiem piemēriem bijis tas, ka lietotājam baterija no 90% līdz 3% nokritusi vienas stundas laikā. Apple ir sniedzis savu šī brīža risinājumu, kamēr tas nav pieejams operētājsistēmas atjauninājumos.

Apple iesaka izveidot informācijas rezerves kopiju un pilnībā pārinstalēt savu iPhone telefonu, izdzēšot visu šobrīd tajā esošo informāciju, un pēc tam izmantot kopijas datus. Līdzīgas problēmas piedzīvojusi arī watchOS 7 operētājsistēma, kurā iespējams esošo aktivitāšu datu zudums, un šī brīža risinājums ir tieši tāds kā iPhone. Jāpiezīmē, ka ,vairākus gadus lietojot Apple Watch, noskrietā distance ir pietiekami neprecīza, un uz 10km skrējienu tā parasti ir par puskilometru garāka nekā īstenībā. Tas gan ir tikai tad, ja līdz nav telefons ar interneta savienojumu.

Ja vēl neesiet atjauninājuši savu iPhone uz jaunāko iOS 14, iespējams, ir vērts nogaidīt līdz uzlabojumiem, kuros jau oficiālajā versijā šis baterijas zudums būs novērsts.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
18 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Agris

Tinder nevar piereģistrēties uz 14 tā iOS – tā lielāka problēma

Maisinsvaig

Neiespringsti, tāpat tev match nedabūt

Agris

Atvaino, ka sagrauju Tavas fantāzijas, bet nemaz neceru uz Tavu match ;)

0857

“ios14 jums aizstās fizisko partneri”

Agris

Tev taisnība – nez kāpēc domāju, ka caur backup viss atjaunosies, bet nekā, neviena ibanka neiet, smart-id neiet, Tinder tāpat neiet – crash tāds pats kā nesen daudzām app bija Facebook spraudņa dēļ. Labi, ka vismaz google autentification nav jāatjauno.
EDIT: Tikko aktivizēju Smart id ar NFC un pasi (nemaz nezināju par šādu iespēju) plus interesantu sejas foto utt.. Esmu šokā :O :D

Last edited 24 days ago by Agris
Agris

Izveidojot kontu, kā sāk ievadīt telefona numuru, tā app aizveras

Einis

Diezgan nožēlojami, ka tāda firma nevar atļauties 100 telefonus paņemt un notestēt.

digitalk

atšķirībā no gūgles nometnes, vismaz pilnais bekaps strādā.

Janis Murnieks

vismaz pāris reizes ir gadijies saskarties ar tunča bekapu , kurš pārnes nelabumus uz jauno ierīci ..
Tā teikt- ne ios ideāls ,ne arī “andrīc” …

digitalk

tas tomēr ir cits jautājums, andrītim nav normāla bezmaksas pilna bekapa no ražotāja kā sugas. ko tur salīdzināt?

Edgars Briedis

Ābolkantorim darbs no mājām nav nācis par labu :(

K. Johansons

Līdz IOS 13 Apple tiešām bija stabils softs un it kā bija skaidrs par ko būtu jāmaksā tā pārcenotā cena, bet tagad izskatās, ka kļūdu sistēmā ir krietni vairāk, kā pat tādam pašam Samsung kuram 5x vairāk dažādu ierīču kurām jāpielāgo Android update.

Raivis Justs

dīvaini, jo man kopš ceturtdienas 01.10. uzradās “battery drain”, kaut gan ir IOS 13.7

Lauris

Kas tur ko brīnīties, 13.okt jaunā ābola prezentācija, kurš tad pirks jaunos, ja vecie labi strādās (:

johny

Iespējams, ka iešūtais covid19 softs norij bateriju. 😁Kas paspēja atjaunoties 13.7 un uz augšu-apsveicu! Centrāle netiek galā ar inficēto saskarsmes datiem.😅

Andriewz

tā varētu būt, pamēģināju to apturi covid un exposure notifications kas ieviests iOS 14, bateriju rija pamatīgi, vismaz 15 %, atspējoju un nejūtu, ka būtu pieaudzis baterijas patēriņš salīdzinot ar iOS 13