Google videokonferenču un saziņas rīks Meet (iepriekš zināms kā Hangouts Meet) mobilās lietotnes Android un iOS platformām saņems trokšņu slāpēšanas iespēju, kura iepriekš bija pieejama tikai datora programmai.

Līdzās saviem konkurentiem Google Meet tieši pandēmijas laikā ieguva pavisam citu statusu, kas lika izstrādātājiem aktīvāk izveidot dažādus pielāgojumus un jaunas funkcionalitātes. Viena no tiešām noderīgajām lietām ir trokšņu slāpēšana, kas lieliski noder, kad sarunas laikā ir skaļs fona troksnis, taču sākot jau no aprīļa šī iespēja bija pieejama vienīgi datoru lietotājiem. Šajā nedēļa šo funkcionalitāti ieguvusi arī mobilā lietotne.

Pārskatīju iOS paredzētu lietotni, taču kādus īpašus uzstādījumus neieraudzīju, taču Google savā mājaslapā ziņo, ka standartā šī iespēja ir izslēgta un lietotājiem to vajadzētu saņemt tuvāko dienu laikā. Jāpiezīmē, ka trokšņu slāpēšana būs pieejama tiem, kuri maksā par Google servisiem, līdz ar to man kā parastajam lietotājam funkcionalitāte nebūs pieejama.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments