Šī gada februāra mēnesī Samsung prezentēja jaunas formas salokāmo telefonu Galaxy Z Flip, bet neilgi pēc tam parādījas informācija par uzņēmuma plāniem veidot trīsdaļīgus telefonus. Par šādiem plāniem paziņojis arī uzņēmums Xiaomi.

Acīmredzot, Xiaomi saredz nākotni tieši lielāka izmēra salokāmajos displejos, vairāk imitējot planšetdatoru izmērus, uz ko norādījusi pati kompānija. Potenciālās ierīces nosaukums būs Xiaomi Mi Z Fold, kur ar “Z” burtu tiktu apzīmēts gan salocīšanas veids, gan šis kopējais izskats, telefonu salokot. Šis gan uzreiz liek aizdomāties par to, vai Samsung gadījumā “Z” burts apzīmē, ko līdzīgu, taču sāk iezīmēties nosaukuma shēma, ka Galaxy Z būs salokāmu ekrānu telefonu līnija.

Avots: LetsGoDigital

Protams, trīs ekrānu tehnoloģija nāk ar daudziem izaicinājumiem, no kuriem viens ir telefona biezums, un tas noteikti nepaliks acij un lietotājam nepamanīts. Tāpat, Xiaomi patents paredz arī divu ekrānu režīmu, kas nozīmē, ka tajā brīdi nav pilnībā pieejama telefona aizmugure, kas neļauj izmantot labas kvalitātes kameru. To būtu iespējams izmantot tikai pilnā atvērumā, vai arī Xiaomi, iespējams, piedurknē ir jau zem ekrāna iebūvētas kameras risinājums.

Avots: WIPO

Papildus tam visam, kā norādīja Samsung pārstāvji, ir problēma ar reālo šādas ierīces pielietojumu ikdienā, jo te ir jāpieslēdzas arī izstrādātājiem, kuri patiešām pielāgo lietotnes, lai tās būtu iespējams ērti lietot šāda veida ierīcē.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
DMG

Tagad, kas sāks mērīties ar to, kurš piedāvās lielāku salokamības skaitu? 2 nē 3, nē 4

Juris

2in1 – telefons + planšete :D

DMG

+ ķieģelis aizsardzībai

Arthurio Zandonus

Vismaz vairs nedomā par tik bezjēdzīgu lielumu kā biezums. Es gan laikam esmu izņēmums, kas negrib plānu telefonu, kurš atgādina skārda plāksni un jāpārnēsā sporta somā. Tagad tas būs jāpārnēsā sporta somā tikai atlocītā veidā, un tāpat ieslīdēs oldschool džinsu kabatā.

Krotow

Kur palika sarullējamais telefons?

Jurčiks

secināja ka nerullē! nebūs.