Reklāma

Samsung varētu ražot trīs ekrānu salokāmo tālruni, bet mēs neesam tam gatavi

Jaunākie raksti

Latviešu 3D fotonikas un optisko risinājumu uzņēmums “Lightspace Technologies” piesaistījis 800 000 eiro

Latviešu uzņēmumi jau daudzkārt pierādījuši, ka, ja ir vēlme, pacietība un labvēlīgi apstākļi, iespējams izlolot patiesi veiksmīgus uzņēmumus, arī...

Apple iPhone 13 apskats – nekas īsti jau nav mainījies, bet tomēr…

Vēl viens gads riņķī, un Apple atkal ir izlaidis atjauninātu un uzlabotu uzņēmuma galveno produktu - iPhone viedtālruni. Apple...

“Tele2” pieslēgumu skaits pārsniedzis 1 miljonu

Mobilo sakaru operatora “Tele2” apgrozījums šī gada deviņos mēnešos palielinājies par 8,7%, salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo laika periodu,...

Kopējais Tet grupas apgrozījums šogad audzis par 7%, eksports – par 37%

Šī gada deviņos mēnešos Tet grupas kopējais apgrozījums sasniedzis 174,6 miljonus eiro, augot par 7%, salīdzinot ar attiecīgo periodu...

Luminor uzņēmumiem turpmāk atvērs norēķinu kontus attālināti

Turpinot bankas pakalpojumu digitalizāciju un pielāgošanos ārkārtējās situācijas apstākļiem, sākot ar šī gada oktobri uzņēmēji varēs atvērt Luminor jaunu...

Neilgi pirms jaunā Samsung Galaxy Z Flip salokāmā telefona prezentācijas 11. februārī, galvenais mobilo telefonu nodaļas vadītājs Roh Tae-moon izteicis savu redzējumu par to, ka Samsung jau šobrīd varētu piedāvāt salokāmu telefonu ar 3 ekrāniem, bet tirgus vēl nav tam gatavs.

Ar 3 ekrānu telefonu, tiek domāts “z” formas telefons, kuram ir viens liels ekrāns bez atsevišķa priekšējā ekrāna kā Galaxy Fold, līdz ar to piedāvājot salokāmo viedtelefonu ar ļoti šaurām malām.

Šis ir tehnoloģiskās attīstības piemērs un neliela dižošanās, ka jau šobrīd Samsung tehnoloģijas un iespējas ļauj radīt ekrānu un ierīces, kuras var locīties pat vairākas reizes. Tas varētu būt pamats nākotnes salokāmajiem planšetdatoriem, jo Roh iezīmēja, ka Samsung Galaxy Fold izstrāde notikusi 6-7 gadu garumā, un tieši šis modelis kalpos par bāzi nākotnes lielo ekrānu salocīšanas eņģes pamatam.

Taču jaunais Galaxy Z Flip sevī iemiesos ierīci, kura ir viegli pārnēsājama un mobila, jo to ir iespējams salocīt. Vissvarīgākais šobrīd ir lietotājam sniegt vislabāko lietošanas pieredzi ar šādām ierīcēm, uz ko norāda Roh. Samsung ir iespējas ražot salokāmu tālruni ar 3 ekrāniem, taču pagaidām nav ne vajadzības, ne izstrādātāji ir radījuši pietiekami daudz aplikāciju, kuras izmantot šādai ierīcei. Nozare iet pa priekšu cilvēku reālajai gatavībai pieņemt un izmantot tādu telefonu.

Reklāma

21 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
21 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Salīdzinot ar planšeti, te ir daudz lielāka iespēja kādam ekrānam negribēti nolocīties. Vicināties pa noliktavu un lasīt gultā tā nebūs ērti. Interesanti, ko Samsung izdomās sava slieteņa noturēšanai taisni.

Drīzāk pats samsungs nav gatavs izstrādāt šādu ierīci, jo pat vienreiz salokāmie telefoni ir tikai sākuma stadijā.
Tādam salokāmam telefonam ir jābūt plānam lai to būtu ērti lietot un pārnēsāt kabatā.

Lai vispirms uzliek ĪSTU salokāmu stikla displeju un tad attītsta salokāmos telefonus.

Pag, īstu salokāmu vai īstu stikla?

Salokāms jau telefons ir tikai displejs nav no stikla jaunajam Samsung Z telefonam, kā samsungs reklamē.

Stikla, pat jaunajam z flip ir plastmass. Skrāpējās jau no 3 pakāpes cietuma, kā pierādīja jerryrigeverything. Lai arī samsung attaisnojās, ka tas ir plastmasas aizsargslanis – īsti neticās.

2 līmeņa 👌

Šausmas! Varu iedomāties, cik resns būtu tas telefons salocītā veidā. Nu jau atgriežamies pagātnē. Kā to kabatā ieliktu? Kurš tādu vispār gribētu lietot?!

Kā to kabatā ieliktu?
kabatā ieliktu tāpat, kā naudas maku.

Kurš tādu vispār gribētu lietot?!
es. kad maksātu zem 500, varētu arī paņemt, ja mugura fiksētos taisni.

Mūsdienās telefoni šā vai tā ir gana lieli, lai tos nenēsātu krekla krūšu kabatā, arī džinsu aizmugurējā kabatā nē. Tad kāda starpība – kāds mm un grams vairāk vai mazāk.

nu,nu..gan jau būs atšķirība vai tev biksēs viens telefons vai ‘sendvičs’ no trim.

Es jau teicu, ka nenēsāju tel. kabatā – ielieku kādā no mugursomas nodalījumiem.

Bet ko darīt tiem kas nesā kabatā? Es, piemēram, nekad somā nelieku telefonu, jo tad nevar dzirdēt, ka kāds zvana, vai atsūta īsziņu.

Atzvanīt, kad vēlāk pārbauda telefonu? Parasti tie, kam zibenīgi jāreaģē uz zvaniem, nesā austiņu kā superaģenti vai piejūdz klāt viedpulksteni. Godīgi sakot, neuztveru to kā problēmu, ja uz ielas nedzirdu zvanu…kā ar to tiek galā citi, tiešām staigā ar telefonu rokā?

Citi nēsā kabatā bez problēmām.
1) nav jāpērk pieguļošas bikses;
2) nav jāstaigā obligāti ar cigarešu somiņu
Šobrīd man 5.8″ ekrāns bez problēmām turas kabatā un nejūtu to staigājot vai apsēžoties.
Ne visi var atļauties ikdienā pārvietoties ar mugursomu vai cigarešu somiņām.
Bikšu kabatās ir atslēgu saišķis, telefons, naudas maks.

Smieklīgi, ka joprojām to visu sauc par telefonu.

Es domāju nav vajadzības pēc tāda.

Labs vērķis būtu tiem, kuri nespēj AirBaltic 8kg čemodānu sapakot, ietaupītu kādus 2,5kg, varētu nesūdzēties netā, ka liek svērt rokas bagāžu un maksāt par liekajiem kg.

Labāk būtu uztaisījuši vienkāršu 3,5 vai sliktākā gadījuma 4 collu darba zirdziņu bez kautkāda tur super puper procesora. Varētu būt pat biezāks akumulatora dēl ,lai ilgāk tur. Simts gadu nav vajadzīgi lielie plāceņi.

Diemžēl tirgus saka, ka vajadzīgi gan. Cilvēki arvien vairāk pērk arvien lielākus telefonus.

anektode no padomijas laikiem:
— kāpēc jums veikalā nav melno ikru?
— nav pieprasījuma. pastāviet stundiņu pie letes, pats redzēsiet — neviens neprasa.

pieprasījums neregulē tirgu, tirgu regulē peļņas procents. uz mazajiem nevar tik daudz nopelnīt, tos arī pērk mazāk.

Jā, bet arvien vairāk cilvēku pērk arvien lielākus telefonus pat tad, ja tirgū eksistē mazāka izmēra telefoni. Es šobrīd nerunāju par to ap 4 collu sweetspot, kur tiešām viss ir bēdīgi un tā ir tāda kā mikroniša, kuru kāds gan jau ar laiku aizpildīs.

Reklāma
Reklāma
Reklāma