Datoru un mobilo telefonu aksesuāru ražotājs Satechi izlaidis jaunu pārnēsājamo bateriju, kura paredzēta iPhone, AirPods un Apple Watch bezvadu lādēšanai.

Satechi vienmēr izcēlies ar kvalitatīviem un ērtiem risinājumiem gan dažādu pieslēgvietu, gan uzlādes risinājumiem. Šis ir vēl viens visai interesants un praktisks produkts tiem lietotājiem, kuriem ir daudz dažādu Apple ierīču. Īpaši padomāts par Apple Watch lietotājiem, jo tam ir vajadzīgs šis lādētājs ar magnētu, jo viedpulkstenis neatbalsta šo Qi bezvadu uzlādes standartu. Tiesa AirPods atbilstošā uzlādes kārbiņa un iPhone lādēsies tos vienkārši uzliekot uz lādētāja.

Satechi Quatro ir aprīkots arī ar USB-C un USB-A tipa pieslēgvietām, kas ļauj vēl papildus ar vada palīdzību uzlādēt, piemēram, iPad planšetdatoru vai iPhone. Tās ietilpība ir 10000 mAh, lai neveidotu arī pārāk smagu un lielu ierīci, saglabājot gaumīgu dizainu. Papildus LED gaismu indikators ziņos par baterijas uzlādes līmeni.

Avots: Satechi

Produkta cena ir 99,99 USD, un šobrīd tas pieejams iepriekšpārdošanā. Satechi klāstā vēl ir pieejams arī speciāls bezvadu lādētājs tikai AirPods pro austiņām, kuru var lieliski pievienot iPad. Satechi Quatro ir savā ziņā Apple Airpower līdzīgs produkts, pie kura kompānija ir izrādījusi vēlmi atgriezties, kaut arī tas bija atcelts iepriekš.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments