Ar 1. septembri ir ne tikai sācies jaunais mācibu gads, bet tehnoloģiju pasaulē notikušas dažādu produktu prezentācijas, kā Samsung Galaxy Fold2 un Nvidia jaunākās GeForce RTX 30xx sērijas videokartes. Tieši saistībā ar šo interneta dzīlēs ir parādījusies informācija par speciālu spoguli, kurš ļaus baudīt savas grafiskās kartes vizuālo noformējumu.

Pēdējos gados videokartes patiešām ir mākslas darbi, un to apliecina Nvidia īpaši veidotais video, kurā tiek runāts par industriālo dizainu, kas apvieno gan veikstspēju, gan izskatu, piedāvājot labāko komponenti, kādu iespējams uzražot. Bieži vien, veidojot savu datoru, mēs vēlamies redzēt gan grafiskās kartes augšpusi, gan apakšpusi, kurā varētu būt attēloti skaisti ventilatori vai citi elementi, un šo problēmu tagad atrisinās uzņēmums Nagao Manufacturing.

Protams, šis nav nekas revolucionārs, jo tas ir vienkāršs spoguļa stikls, kas uzlikts uz speciāla statīva, lai, skatoties no augšas, attēlotu videokartes apakšu. Pavisam vienkārši, taču runājot par sīkumiem un gaumes jautājumu, kad savu superdatoru vēlies baudīt arī ar acīm, tas var izrādīties spēcīgs faktors.

 

Protams, tas būs piemērots tiem lietotājiem, kuri detaļas ievieto horizontālā stāvoklī. Risinājums vienkārši tiek dēvēts par grafiskās kartes spoguli (angliski graphics card mirror). Tā leņķi var regulēt no 0 līdz 90 grādiem, un paša spoguļa izmēri ir 28 x 11 cm. Pie datora korpusa tas piestiprinās ar magnētiem vai vienkārši neslīdošām gumijas kājām, un to paredzēts novietot datora apakšā. Produktu gan vēl nav iespējams iegādāties.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Starp citu, spogulis lieliski var noderēt, lai ērti redzēt vai videokartes kūlera lāpsiņas nav apķepušas ar putekļiem.

Krotow

Par to naudu, ko maksā 2080 utt. komplektā kartei jādod elektriskais putekļu izpūtējs. Un nekādus spoguļus.

Ēriks Ēriks

Bezjēdzīgi, jo nav RGB…

Kristaps Skutelis

Spogulim? :D

Ēriks Ēriks

Of course! Ja grib, tai mantai vienmēr var atrast vietu.

1136

Atgādina dabas filmas par dzīvnieciņiem, kas spogulī ierauga oponentu un mēģina ar to nodibināt kontaktu))

Brickman

Spogulis nerullē. Vajag online kameru ielikt, un korpusam atsevišķu monitoru iebūvēt. Ā un signalizāciju, lai kukaiņi neiemaldās.🤣

Kristaps Skutelis

Gan jau arī līdz tam tiksim. Pavei, arvien vairāk komponentēs taču liek arī displejus. Nākamais solis būs kamera :D