Lai arī sintētiskās veiktspējas testi ir tikai neliela daļa no ikdienā vērojamās viedierīču ātrdarbības, tomēr šos testus ņem vērā daudzi potenciālie pircēji un mobilo spēļu entuziasti. Skaidrs ir viens – Snapdragon 865 ir šobrīd viedtālruņu procesoru karalis, to noliegt būtu grūti.

AnTuTu arī tagad izziņojis jūlija ātrākos viedtālruņus, daži no tiem pat paspējuši tikt pāri 600 000 punktu atzīmei, kas jau ir ievērojams veiktspējas rādītājs. Vairums ļoti ātro viedtālruņu izmanto jau minēto Snapdragon 865 procesoru kopā ar 8 GB vai 12 GB RAM.

AnTuTu topa pirmās divas vietas aizņem Oppo Find X2 Pro un Oppo Find X2 ar attiecīgi 12 GB un 8 GB RAM. Pēc tam seko Redmi K30 Pro un Xiaomi Mi 10 Pro.

Nedaudz zem 600 000 punktiem ir iQOO Neo3, Oppo Ace2, vivo X50 Pro+ un realme X50 Pro, kamēr topu noslēdz Meizu 17 Pro un iQOO 3.

Diemžēl šajā sarakstā nav iekšā neviens pie mums brīvi iegādājams viedtālrunis. ASUS ROG Phone III un Sony Xperia 1 II diemžēl neļāva veikt AnTuTu testu, bet tāpat pieļauju, ka tie nebūtu spējuši sasniegt topa desmitnieku. Samsung Exynos 990 darbinātie viedtālruņi spēj izspiest aptuveni 520 000 punktus. Tas attiecas uz Galaxy S20 sēriju un arī uz jaunajiem Note20 modeļiem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Jānis

Krāniņu mērītājiem aktuāls tops. Pārējiem 99% cilvēku pilnīgi vienalga uz šo, jo bērniem, kas spēlē spēlītes telefonā, tāpat nav naudas dārgām ierīcēm, bet pieaugušie cilvēki vienkārši tādas nespēle, varbūt kādu sudoku vai 2048 lidmašīnā.

digitalk

tev ir tikai daļēja taisnība — pieauguši cilvēki izmanto citus aparātus spēļu dzenāšanai lidmašīnā. Switch+Witcher=♥

Tasesmues

Aktuāls tops tiem, kuri grib redzēt, vai ražotāji ieliekot labāko pieejamo čipsetu, neblēdās ar citām lēnām (un lētākām) komponentēm
Asus ROG Phone 3 ir 626992 (Snapdragon 865+)
Sony Xperia 1 II – 535667 (lielāka ekrāna izšķirtspēja)

Arthurio Zandonus

Tas ir un paliek tas pats čips. Ņemot vērā sintētisko benču būtību ir iespējams iqoo 3 kurš ies labāk kā oppo find x2. Bet pēc šī rādītāja diez vai ir vērts meklēt telefonu. Kamera, sajūta rokās turot un citas lietas noteikti būs svarīgākas.

Skābene

Oppo Find X2 arī Dxomark testos ir top 3.

Kaut gan varu derēt, ka arī pārējos Ķīniešus, kas mērķē uz Huawei tirgus daļu, sagaida līdzīgs liktens, kā Huawei. Nu neļaus tēvocis sems lētām ķīniešu spēļmantiņām dominēt ziemeļamerikas tirgū.