Web Analytics
More
  Reklāma

  Kompānija PowerUp piedāvā ar telefonu kontrolējamu motoru papīra lidmašīnām

  Jaunākie raksti

  Internetā var nopirkt visu, par to nav šaubu un vēl viens pierādījums tam ir speciāls motors, kuru iespējams pievienot no papīra izlocītai lidmašīnai, lai to spētu vadīt ar telefona palīdzību.

  Powerup 3.0 ir no oglekļa škiedras un plastmasas veidots maziņš propelleris ar motoru, kuru iespējams pievienot pie dažāda veida papīra lidmašīnām. Tā vadība tiek nodrošināta ar speciālas lietotnes palīdzību, kura pieejama gan Android, gan iOS mobilajām operētājsistēmām. Lidošanas ilgums ir 10 minūtes un vadības rādiuss 55 metri. Lidmodeļa kontrole notiek ļoti intuitīvi, kustinot telefonu vēlamajā lidošnas virzienā.

  ReklāmaAdvertisement

  Paši ražotāji norāda, ka šis motors ir neiznīcināms, bet tas drīzāk ir prakses jautājums. Tomēr šāda ierīce noteikti ir lielisks elements kā iesaisīt bērnus dažādās praktiskās nodarbībās, lai izzinātu fizikas likumus un vienkārši kaut ko radītu savām rokām.

  Powerup 3.0 maksā 49,99 USD, un piegāde uz Latviju arī būs nedaudz virs 40 USD, tā kā beigās šāds motoriņš nemaz nav tik lēts, bet noteikti šī ir ideja, kuru var konstruēt ikviens praktiskais latvietis.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Edgars K
  03.07.2020 12:59

  Manuprāt, šito var dabūt dažādos veikalos, tsk Amazon, tad arī piegāde ir daudz lētāka.

  Reklāma