Web Analytics
More
  Reklāma

  Bolt laidis klajā elektrisko velosipēdu koplietošanas pakalpojumu

  Jaunākie raksti

  Bolt laidis klajā elektrisko velosipēdu koplietošanas pakalpojumu. Sākot ar šodienu, pakalpojums būs pieejams Parīzē, un to plānots piedāvāt vēl vairākās Eiropas galvaspilsētās. Bolt ir pirmā platforma Eiropā, kas piedāvā transporta pakalpojumus pēc pieprasījuma, kurā ir elektriski velosipēdi, skrejriteņi un kopbraukšanas pakalpojumi lietotnē zem viena zīmola.

  Elektrisko velosipēdu koplietošana veicina Bolt Zaļo plānu, uzņēmuma ilgtermiņa apņemšanos samazināt tā ekoloģisko ietekmi, platformai pievienojot vairāk koplietojamu un elektrisku transportlīdzekļu. Zaļā plāna mērķi ietver CO2 emisiju samazināšanu Eiropas transporta nozarē par vismaz pieciem miljoniem tonnu līdz 2025. gadam, pievienojot vairāk zaļu pārvietošanās veidu.

  Reklāma

  Dmitrijs Pivovarovs, Bolt mikromobilitātes direktors, komentē: “Uzņēmumā Bolt, mēs cenšamies nodrošināt labākos pārvietošanās veidus pilsētās, lai sniegtu pieejamus, ērtus un videi draudzīgus braucienus. Piedāvājot dažādas transporta līdzekļu iespējas zem viena zīmola Bolt lietotnē, mēs piedāvajam aizstāt dažus īsos automašīnu braucienus ar elekrisko skrejriteņu vai velosipēdu braucieniem, kas būtu videi draudzīgāks solis.

  Mūsu jaunais e-velosipēdu koplietošanas pakalpojums arī palīdzēs apmierināt pieprasījumu pēc viegliem un zaļiem individuālajiem pārvietošanās līdzekļiem, kas ir palielinājies, Eiropas pilsētām pakāpeniski mazinot COVID-19 ierobežojumus. Mēs uzskatām, ka mikromobilitātei vajadzētu būt pieejamai un par saprātīgu cenu, it īpaši tādos brīžos kā tagad. Mūsu ekonomiskā darbības kultūra un sinerģija starp vairākiem pakalpojumiem ļauj mums saglabāt zemākās mikromobilitātes pakalpojumu cenas visos mūsu tirgos, ieskaitot jauno e-velosipēdu pakalpojumu Parīzē”.

  Šī gada sākumā Bolt iepazīstināja ar savu individuāli izgatavoto elektriskos skrejriteņus, kas izgatavots no 90% alumīnija un citiem pārstrādājamiem materiāliem. Jaunā skrejriteņa modulārais dizains ļauj nodrošināt iespēju to salabot ātrāk un efektīvāk, kā arī aprēķinātais kalpošanas laiks ir 36 mēneši. Bolt skrejritenis ir vieglākais modelis, kas tiek izmantots skrejriteņu koplietošanā, tādejādi samazinot oglekļa pēdas atstāto nospiedumu.

  Bolt šobrīd piedāvā elektriskos skrejriteņus 21 pilsētā tādas valstīs kā Norvēģija, Zviedrija, Polija, Portugāle, Spānija, Slovākija, Igaunija, Latvija un Lietuva.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  1025
  01.07.2020 11:41

  Patiesībā būs interesanti, kā mainīsies rīdzinieku ieradumi, ja būs pieejami evelo, kas varbūt mudinās vairāk cilvēku tos izmantot garākiem braucieniem, varbūt kādu iedrošinās doma ka galamērķi var ierasties nesasvīdis utt.
  Protams, cena atkal noteiks, vai šie velo kļūs par pilsētnieku transportu vai paliks tikai tūristu izvēle.

  Rudolfs
  01.07.2020 16:25
  Reply to  1025

  Ja necelsies taksometru cenas, tad es kaut kā neredzu kā viņi šos spēs piedāvāt par konkurētspējīgu cenu. Skrejriteņi jau principā ir dārgāki un piedāvā to pašu.

  davfreim
  01.07.2020 17:27
  Reply to  1025

  Kamēr pa lēto varēs ar taxi, kuru vada nelegālais čurka/indietis varēs pa pāris € aizbraukt, tikmēr nebūs izdevīgi lietot, ne skūterus, ne e-velo.

  tt1234
  06.09.2020 11:05
  Reply to  1025

  cilvēki grib braukt, bet uz ielām ir bailīgi, savukārt veloceliņu nav.

  Reklāma