“Volkswagen” uzsācis “ID.Charger” sienas lādētāju tirdzniecību, kas paredzēts elektroauto lādēšanai mājās. Lādētāju iespējams pasūtīt internetā, kā arī pie “Volkswagen” dīleriem astoņās Eiropas valstīs. Ražotājs pirmās iekārtas jau piegādājis klientiem un tā cena šobrīd ir 399 eiro.

Iekārta izstrādāta, lai to varētu izmantot “ID.3” un citu ID modeļu uzlādei, tomēr to var izmantot jebkuram elektroauto, kurš izmanto “Type 2” spraudni. Šis lādētājs ir daļa no “ID.3” projekta un tā mērķis ir padarīt pāreju uz elektroauto tik vienkāršu un ērtu, cik vien tas iespējams.

“Volkswagen” elektroauto lādētājs tirdzniecībā pamazām tiks ieviests trīs dažādās versijās. Visas versijas spēs nodrošināt uzlādi ar 11 kW jaudu. Divas no versijām – “ID. Charger Connect” un “ID. Charger Pro” būs savietojamas un pārvaldāmas no lietotāja viedtālruņa.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
1413

Vācu e-auto tiek pārdots bez lādētāja komplektā? Viss pareizi, arī par elektriskajiem logu pacēlājiem ir jāprasa nauda kā par ekstru))

Andris Duums

Pirms muldi, papēti nedaudz to lietu. Kabelļi 2kw un 7kw uzlādei nāk līdz, bet ja gribi ko jaudīgāku 11 vai 22kw tad jāpērk lādētājs. Tu tak nesūdzies ka auto modelis ar 150zs maksā vairāk kā piem bāzes modelis ar 100zs?

Last edited 4 months ago by Andris Duums
Eggy Mega

Te gan drīzāk akmens autora dārziņā. Tādu “sīkumu” skaidrojumam vajadzēja būt rakstā. Ne jau visi skrupulozi seko līdz niansēm visās jomās. Cilvēkam radās tāds priekšstats, izlasot virspusēju ziņu.

Eggy Mega

Nepiekritīšu. Jāņem vērā, ka šis nav elektroauto fanu “visuzinu” forums vai tml. Raksta pirmais teikums:”“Volkswagen” uzsācis “ID.Charger” sienas lādētāju tirdzniecību, kas paredzēts elektroauto lādēšanai mājās.”, rada priekšstatu, ka citādi to mājās lādēt nevar.
Tomēr prasījās jau publikācijā vienā teikumā paskaidrot lādēšanas iespējas.

Arčiņš

Cena ir ļoti laba,pat neticama par mājas uzlādes doku. 11Kw jau vajag trīs fāzes.

Mārtiņš

Tas taču nav lādētājs, jo lādētājs ir iebūvēts? Tas taču ir tikai EVSE?