Maija vidū The Boring Company beidza rakšanus darbus vienā no saviem projektiem, kurš šoreiz bija pazemes tunelis Lasvegasā, un saistībā ar nākotnes plāniem Ontario lidostas apkaimē, dienasgaismu varētu ieraudzīt speciāls 12-vietīgais mikroautobuss.

Kopš The Boring Company uzsāka tuneļu rakšanas darbus un rādīja piemērus kā tiks organizēta satiksmes tajos, tikuši piedāvāti pat 3 varianti. Pirmais no tiem bija speciālas sliedes, kuras privāto automašīnu pārvietotu no viena gala līdz otram. Nākamais veids būtu tuneli vienkārši izbraukt ar auto, ko varam redzēt ar Tesla Cybertruck testa braucienu, taču šī brīža gala versija un vīzija būtu par maziem pasažieru autobusiem, kuri ātri pārvadātu cilvēkus un viņu bagāžu.

Reklāma

Tieši šis Ontario lidostas projekts, kura ietvaros The Boring Company būtu jāizrok 4,5 km garš tunelis uz līdz vietējai apdzīvotajai teritorijai, varētu tikt papildināts ar speciālo transporta līdzekli, par kuru Masks runāja jau 2018. gadā. Tas tiek vienkārši dēvēts par mikroautobusu uz gumijas riteņiem, taču nav precīza informācija vai tas būtu autonomi vadāms. Maksimālais ātrums pārsniegtu 200 km/h, ļaujot šo nelielo posmu veikt no 1,5 līdz 2 minūtēm. Tomēr informācija nav apstiprināta, un tas ir tikai projekta līmenī.

Ja šāda iecere tiešām tiks realizēta, tad tas varētu būt labs pamats ieraudzīt elektrisko busiņu zem Tesla brenda, jo vismaz līdz šim šāda tipa uz izmēra automašīna nav bijusi kompānijas plānos.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments