Aprīļa vidū Kursors komanda izteica savu redzējumu par to kā ir lietot Huawei telefonu bez Google servisiem, un kopumā tas ir sarežģīti, bet nupat ir gaidāms kāds uzlabojums karšu servisos, jo Huawei lietotņu veikalā AppGallery būs pieejama visai jaudīga lietotne HERE WeGo.

HERE WeGo ir Vācijā bāzēta navigācijas un karšu lietotne, kura aizsākumi bijuši jau pirms 13 gadiem, kas ir vēl pirms populārā Google Maps risinājuma, un tajā ir pieejama informācija gan par sabiedrisko transportu kustību, gan precīzas ceļa norādes, gan vairāk nekā 1300 pilsētu kartes, kuras iespējams apskatīt bezsaistes režīmā, un balss vadība. Šīs lietotnes parādīšanos Huawei produkcijā, var vērtēt kā pozitīvu aspektu, salīdzinot ar apkārt notiekošo.

Reklāma

HERE WeGo šobrīd pieejama arī uz Android un iOS operētājsistēmām, kā arī tīmekļa versijā, tā kā šis risinājums spēj konkurēt ar galvenajām karšu un navigāciju lietotnēm kā Google Maps, Waze un Apple Maps.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
22 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Nabaga Huawei lietotāji, diez viņiem Waze arī nav pieejams!?

wils

Waze, kā jau Google īpašums, nav pieejams Huawei AppGallery.

Skābene

Izklausās baigi čābīgi!

wils

Ar navigāciju tur vēl nav iemesla žēloties. Pieejams Sygic un maps.me
Bet ar online banking tur ir pilnīgas auzas.

Tasesmues

Waze strādājot uz Huawei

wils

Parādi man Waze iekš Huawei AppGallery?

Skābene

Uz vecajiem gan jau strādā!

wils

Runa jau par to, kas pieejams AppGallery. apk var arī uz jaunajiem uzlikt.

Raimonds K

Kam vajadzīga vāze ja ir Here We Go?

Skābene

Here We Go nav info par sastrēgumiem, policistiem, slēgtiem ceļiem utt.

Janis Murnieks

Vai waze ir navigācijas pasaules naba ? Drīzāk būtu par google maps un saistīto servisu pieejamību jāuztraucas . Pats personīgi waze lietoju ļoti reti . Pāris iemesli , kāpēc tā : 1. Man šķiet dīvaini braukt uz piemājas bodi vai darbu ar navigāciju ceļā , kur zini bezmaz vai katru bedri . 2. Pie mums nav tādu sastrēgumu , lai līkums apkārt rajonam kautko glābtu . 3. Waze kā aplikācija ir smagnēja un ēdelīga . 4. Nerāda viaduktiem un daudz joslu ceļiem kur un kādu joslu izvēlēties . ( vismaz pagājušajā gadā nerādija ) 5. Mistiskās valodu maiņas šķērsojot robežas… Read more »

Kristaps Skutelis

Tu taču saproti, ka Waze vairums izmanto tikai tāpēc, lai redzētu policistu atrašanās vietas :)

Janis Murnieks

Skriet vareni , bet kad jāatbild par pārkāpumu – dūša papēžos ? :D

Savu “netrafaretēto” tāpat pamanīsi par vēlu …

Kristaps Skutelis

Tieši tā!

Krotow

Kristap, tev nav taisnība. Vāzi pats izmantoju galvenokārt norādēm un korķu apbraukšanai, kad kaut kur jābrauc. Svītraino nūjiņu tirgotāji un diskotēkas uz riteņiem ir tikai patīkams pielikums.

Kristaps Skutelis

Tad tu neesi sūdabrālis :)

Krišs

https://m.apkpure.com/waze-gps-cartes-trafic-navigation-temps-r%C3%A9el/com.waze/download-apk-info

Un lieto waze(kā arī citas aplikācijas) uz nebēdu. Nesaprotu, kapēc jāraud it kā būtu pasaules gals ja nav google servisi.. Nokačā apk, instalē un lieto! Nav jau uzlikts bloks uz instalēšanu…
Android auto joprojām latvijā oficiāli nav pieejams google play.. Vai es raudu? Nē! Jau 2 gadus lietoju! Nokačāju reizi pusgadā jaunāko versiju apk un lietoju bez bēdām!

digitalk

tūlīt sāksies čīkstēšana, ka tas nav droši un Google Play ir drošības un uzticamības karalis ;)

Kristaps Skutelis

Kas ir, tas ir. Lietotājam vulgaris pavisam noteikti nav jānodarbojas ar APK failu zvejošanu un uzstādīšanu uz saviem telefoniem.

digitalk

pasaule ir mainījusies kopš ASV-Ķīnas tirdzniecības kara sākšanas, ja neesi pamanījis. tagad jauno Huawei aparātu lietotājiem nav jāiet gūgles pavadā un ielādēt APK ir tikai normāli. tā vietā, lai drillētu veco plati par gūgles visvarenību, labāk būtu apskatījuši, kuras APK vietnes ir ar labu uzticamības reitingu.

Kristaps Skutelis

Nē. Tas, ka vienam atsevišķam telefonu ražotājam šobrīd nav iespējas izmantot Google lietotņu veikalu, nenozīmē, ka mēs uzskatīsim APK zvejošanu un uzstādīšanu par jauno normu. Android pasaulē norma ir lietotnes iegūt no uzticamiem un mūsu pusē aktuāliem lietotņu veikaliem – Google Play, Huawei AppGallery. Viss pārējais ir šauri specifiskas nūģu izklaides. Tām nav ne vainas, bet tās nav attiecināmas uz lietotāju vulgaris un mēs viņiem nevaram šādu pieeju reklamēt, jo potenciālie riski neatsver ieguvumus.

Reinis Rozitis

> Nokačāju reizi pusgadā jaunāko versiju apk un lietoju bez bēdām!

AA nav jākača no nekādiem apk saitiem.
Vienreiz pirms instalācijas nomaini googles profila reģionu (uz kādu no atbalstītajiem), uzliec AA no play stores, maini reģionu atpakaļ uz Latviju un atjauninājumi nāk(s) kā parasti.