No Samsung noplūdusi informācija liecina par ļoti saspringtu situāciju viedtālruņu tirgū. Jau iepriekš tika lēsts, ka viedierīču tirgus saruks par aptuveni 38%, bet neviens, visticamāk, negaidīja, ka arī Samsung saņems tik pamatīgu pliķi no vīrusa.

Noplūdusi informācija, ka Samsung šogad veicas ļoti vāji ar Galaxy S20 sērijas viedtālruņu pārdošanu. Paša Samsung analītiķi norāda, ka Galaxy S20 sērijas pārdošanas apjomi ir tikai 60% apmērā no tiem, ko pirms gada uzrādīja Galaxy S10 sērijas viedtālruņi. Šī aplēse gan esot tikai par Dienvidkorejas tirgu, bet tāpat apjomu kritums ir iespaidīgs.

Samsung ASV tirgum jau šobrīd piedāvā dažādas vērā ņemamas atlaides Galaxy S20 sērijas modeļiem.

Vienu pašu vīrusu vainot arī nebūtu prātīgi, jo pagājušajā gadā Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10 un Galaxy S10+ cenas sākās attiecīgi no 759, 909 un 1009 eiro. Kā redzam, cenas ir jūtami pakāpušās salīdzinot ar pagājušo gadu. Ja uzskatām, ka Galaxy S20+ būtu Galaxy S10 pēctecis, tad cena augusi par 200 eiro (Galaxy S20+ modeļa cena ir 1109 eiro). Skarbi.

Reklāma

6
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Kristaps SkutelisJanis LiepinsKrotowSkābeneJanis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Janis Liepins
Viesis
Janis Liepins

Jau āboļu kompānijas datos skaidri samanāms, ka tautai ir psiholoģiska barjera 1000 EUR un USD. Jebkura kompānija, kas cenu pārstumj šai robežai, var sagaidīt pārdoto aparātu skaita kritumu.

Janis
Viesis
Janis

“Ja uzskatām, ka Galaxy S20+ būtu Galaxy S10 pēctecis” – ummm, uz kāda pamata?
S20 ir S10 pēctecis. Izmēros tie ir gandrīz vienādi. Attiecīgi tas pats arī par S10+ un S20+.
S10e, S10, S10+ netiek tieši atjaunināts uz S20, S20+, S20 Ultra. Tas tak pēc specenes ir acīmredzams. S10e bija apgraizīts modelis, kuram vairs nav ekvivalenta S20 saimē. Tikai tagad nācis vēl top modelis augšā – S20 Ultra. Nesaprotu, kā var kaut kas tāds ienākt prātā…

Skābene
Viesis
Skābene

Nu tad jau arī cenu atkusnis nav aiz kalniem!

Krotow
Viesis
Krotow

Viedtālruņu ražotājiem nākas saskarties ar skarbo realitāti. Apžļembājot jau zināmo iespēju klāstu un iepriekšējās paaudzes ierīces cenai pieliekot +25%, pārdot vairs neko nevar. Pircējs taču arī (parasti) nav muļķis.

Janis Liepins
Viesis
Janis Liepins

Šis nav taisnība. Kā mēs redzam no auto tirgus, ponti ir svarīgāki par visu. Pirka un pirks jaunus āboļus un citus pontafonus.
Tam gan arī ir vidējās publikas sāpju slieksnis. Redzams, ka vidējā publika apcērtas pie 1000

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Jep, jau četri mēneši cauri un esmu starā par savu iPhone 8 Plus, ko jaunu nopirku par 500 eiro. Neesmu to pat nomainījis uz pašiem svaigākajiem Android flagmaņiem, kaut tāda iespēja ir.