Reklāma

Huawei ar AppSearch lietotni palīdzēs sameklēt iecienītās lietotnes

Jaunākie raksti

Paziņotas šogad ASV lejupielādētākās App Store lietotnes un spēles

Dažas dienas iepriekš ar līdzīgu topu dalījās Google, publiskojot populārākās lietotnes un spēles 2021. gadā Android viedierīču lietotājiem. Tagad...

Izziņota Honor 60 sērija ar vloginga iespējām un žestu vadību

Ķīnā tikko izziņots Honor 60 viedtālrunis, kas izskata ziņā ir ļoti līdzīgs Honor 50 modelim, bet jaunais Honor 60...

Izziņotas jaunā Dacia Jogger cenas Latvijā

Jaunā Dacia Jogger pie dīleriem Latvijā ieradīsies nākamā gada pavasarī, bet jau izziņotas jaunā modeļa cenas. Piecvietīgajai Dacia Jogger...

“Porsche” pamatdarbības peļņa 2021. gada trīs ceturkšņos pieaug par 78,4%

“Porsche“ 2021. gada trešā ceturkšņa beigās sasniedzis peļņu no pārdošanas 15,5% apmērā. Šis rezultāts atkārtoti pārsniedz 15% references līmeni,...

9. decembrī notiks tiešsaistes diskusija “Latvija – mītne globāliem FinTech uzņēmumiem”

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar FinTech nozares partneriem 9. decembrī no plkst. 11 līdz 13 rīko...

Jau nākamnedēļ Huawei izziņos savus P40 sērijas flagmaņu un oficiāli iesoļos jaunā, iepriekš neizzinātā, teritorijā. Šie būs pirmie masveidā tirgotie Huawei viedtālruņi, kuriem nebūs uzstādīti mums tik ierastie Google servisi un lietotnes. Ja Āzijā šādi telefoni ir ļoti izplatīti, tad mūsu pusē esam pieraduši, ka visos šeit nopērkamajos Android viedtālruņos lietotnes iegūstam no Google Play lietotņu veikala un tās tur pieejamas kuplā skaitā.

Huawei savos jaunajos viedtālruņos izmanto Huawei Mobile Services un mobilās lietotnes būs iegūstamas no AppGallery lietotnes. Mēs šobrīd esam saņēmuši uz testu pirmo P40 sērijas viedtālruni – Huawei P40 Lite un pārbaudīsim, cik reāli tajā dabūt visas ikdienā lietotās mobilās lietotnes.

Lai arī Huawei ļoti aktīvi strādā pie tā, lai motivētu mobilo lietotņu izstrādātājus pievienot savus darbus AppGallery lietotņu veikalam, ar to vismaz pagaidām nepietiek. Tāpēc tiek domāts par citiem veidiem, kā lietotāji uz jaunajiem Huawei/Honor telefoniem varēs saņemt sev nepieciešamās lietotnes.

Huawei ir izlaidis jaunu AppSearch lietotni, ko var uzskatīt par agregatoru, kurā apkopota informācija no vairākām Android lietotņu failu krātuvēm – APKMirror, APKMonk, APKPure, Huawei AppGallery un Amazon App Store. Lietotnes sadalītas vairākās kategorijās un ražotājs uzsver, ka pilnu atbildību par lietotņu drošību uzņemas tikai tās vietnes no kurām iegūtas lietotnes. Tādējādi lietotāji šo pieeju var izmantot paši uz savu risku.

AppSearch lietotni pagaidām var iegūt no Huawei Vācijas tīmekļa vietnes. Lejuplādē un pamēģini pameklēt vai ar to var atrast visas lietotnes, ko izmanto ikdienā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: