Vakar jau informējām, ka mobilo sakaru operators Tele2 Latvijā vismaz uz mēnesi slēgs klientu apkalpošanas centrus. Tas tiek darīts atbalstot valdības iniciatīvu ierobežot COVID-19 slimības izplatīšanos Latvijā, kā arī rūpējoties par uzņēmuma darbinieku, klientu un sadarbības partneru veselību. Klienti tiek aicināti izmantot digitālus saziņas veidus ar uzņēmumu.

Drīz pēc raksta publikācijas, sociālajā tīklā Twitter pamanīju sarunas par to, ka Tele2 saviem klientiem uz kaut kādu laiku piedāvā arī bezmaksas neierobežotu datu plānu. No Tele2 noskaidroju, ka bezlimita pieslēgums ir piešķirts visiem Tele2 klientiem, kuri izmanto datus. Iespējas izmantot bezlimita datus pagaidām ir līdz marta beigām un tuvākajā laikā uzņēmums lems par iespēju to nodrošināt arī aprīlī. Klienti par šo iespēju tika informēti ar SMS palīdzību jau vairākas dienas iepriekš. Jāpiezīmē, ka bezlimita datu lietošana šoreiz neattiecas uz Zelta Zivtiņas pakalpojumu lietotājiem.

Mobilo sakaru operatori Latvijā un visā pasaulē reaģē uz COVID-19 un iesaistās krīzes situācijas atvieglošanā. Latvijā vakar visi trīs mūsu operatori uzsāka sabiedrību informēt par slimību un ārzemēs mobilo sakaru operatori palielina ātrumus un dod neierobežotus datus.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kekss

Bezmaksas internets, pornhub premium, vēl bankas varētu atcelt hipotēkām un citien kredītiem procentus.. :D

TEIKSMA VEVERE

April 😁April

Igors Maslakovs

Vai ne? Vēl piedevām zviedru bankas :)

Ruksis

Nu re kā, komunisms nemaz nav tik tāku. No katra oēc spējām, katram pēc vajadzībām.

Marazmiko

Aplami ko tādu darīt brīdī, kad tīkls jau ir noslogots un īsti netiek galā. Tagad sanāk, ka kāda babuška nespēs sazvanīt neatliekamos, tikai tāpēc, ka visi tagad unlimited internetu griež uz nebēdu. Ļoti atbildīgi.

digitalk

balss un dati ir nodalīti viens no otra, nelej čugunu. tik pat labi vari žēloties, ka nav siltā ūdens, tāpēc ka visi auksto tecina.

Einis

Ta ko man darīt, ja man jau ir bezlimita dati? Atslēgt un lietot pa brīvu? Kaut kā interesanti….

Jorens

Nedirs gadu

Didzis Logacevs

Es tik nesaprotu kāpēc viens operātors(tele2) dod, bet LMT NEDOD,cepuri nost tele2!!!