Kad Huawei pagājušā mēneša beigās Barselonā prezentēja Mate Xs salokāmo viedtālruni, tika paziņots, ka jaunos Huawei P40 sērijas viedtālruņus ieraudzīsim 26. martā īpašā pasākumā Parīzē. Tomēr Huawei nav nekāds izņēmums un gluži tāpat kā citi uzņēmumi, prezentācijas pasākumu tomēr rīkos tiešsaistē. Vismaz tā ziņo Huawei sabiedrisko attiecību pārstāvis Rafals Kvjatkovskis (Rafal Kwiatkowski).

Līdz šim noplūdušās informācijas drumslas liecina, ka Huawei jaunajos P40 sērijas telefonos plāno uzlabot pietuvināšanas (zoom) spējas un baumo, ka Huawei P40 Pro izmantos izmēros lielāku kameras sensoru nekā Samsung Galaxy S20 Ultra. Piezīmēšu, ka Galaxy S20 Ultra vienai kamerai izmanto 108 megapikseļu sensoru, kamēr Huawei P40 varētu tikt pie “tikai” 52 megapikseļu sensora. Tāpat citi avoti raksta, ka jaunais Huawei flagmanis varētu tikt pie 13x optiskās tuvināšanas, kas ļaus iegūt kvalitatīvākus pietuvinātos attēlus. Paredzams, ka Huawei P40 Pro izmantos piecu kameru komplektu, kamēr mazākais Huawei P40 modelis tiks pie trīs kamerām aizmugurē. Jaunos telefonus darbinās Huawei pašu izstrādātais Kirin 990 5G procesors un tas ierīcēm nodrošinās arī 5G savienojamību.

Protams, neatkarīgi no tā, cik labas kameras būs jaunajos Huawei telefonos, to lielākā problēma būs Google servisu un lietotņu nepieejamība uz šīm ierīcēm. Huawei, protams, aktīvi strādā pie tā, lai AppGallery lietotņu veikalā pievienotu maksimāli daudz globāli un lokāli nozīmīgu lietotņu, tomēr varam diezgan droši paredzēt, ka šogad situācija vēl nebūs ne tuvu spīdoša. Bet kamēr sankcijas nav atceltas, Huawei nav citu variantu un būs vien jāstrādā šajā virzienā. Tāpat uzņēmums uz tirgus situāciju raugās reāli un paredz, ka spēs pārdot mazāk ierīces.

Gaidīsim mēneša beigas, lai iepazītos ar jaunajiem produktiem un centīsimies praktiskos testos noskaidrot vai šos telefonus var jēgpilni lietot Latvijā. Vai tu plāno iegādāties Huawei P40 sērijas ierīces un kā plāno cīnīties ar lietotņu pieejamības jautājumu?

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
12 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Artūrs Šlosbergs

Interesē būtu, ja būtu pieejami Google servisi. Žēl. Dzelzis ir labs

kaspars

Ļoti ticami, ka būs iespēja pārnest vecās google lietotnes uz jauno ierīci ar noteikumu ka iepriekšējais telefons ar ir bijis hauawei. Tādas baumas klīst😁

wils

Google Pay tas neieviesīs, nav pieejams aparātiem bez GMS sertifikācijas.

Jānis Bukovskis

S20 kloni imo

Janis Murnieks

s20 ir P30 klons :D

Reinis Lapinskis

Es gaidu brīdī, kad būs pārdošana p40 lai p30 pro iegādātos. 😁

rudzu rikas

Nav saprotams, kad beigsies tā muļķīgā mode veidot izbīdītas kameras. Nojaušu, ka tā ir vienošanās ražotāju starpā. Ja aizmugurs virsma nav gluda, gribi vai negribi nākas izmantot “vāciņu”. Vāciņu ražotājiem arī gribas nopelnīt. Ļoti praktisks risinājums būtu palielināt visu korpusu par izbīdījuma tiesu un tukšajā vietā ielikt normālu bateriju. Tā būtu domāšana par lietotāju.

zirņu pikas

Par kuru lietotāju? Ir dati, kas liek domāt, ka cilvēki grib biezākus telefonus? Varbūt viņi grib tādu pat izmēru telefonus kā tagad, kas darbojas vienu dienu – jo vakarā vairumam telefonu īpašnieku ir iespēja to uzlādēt? Xiaomi 8jam redmi esot ielikuši knapāku procesoru tieši tāpēc, ka vairumam cilvēku jaudas pietiek, bet ēd mazāk. Tā ir domāšana par lietotāju (un tiem, kas grib exxtra jaudu, vienmēr var nopirkt kādu no dullajām trubām).

Wee

Doma ir iegādāties p30, vai uz tā pilnvērtīgi darbojas google play veikals? Vai ir aizliegumi?

Wee

Paldies