Cilvēka radošumam un kreativitātei noteikti nav robežu, jo mūsu Āzijas kaimiņi ir izveidojuši ļoti savdabīgu tehno mūziku, izmantojot svītrkodu skenerus, radot visai ritmisku mūziku. Jau iepriekš rakstījām par elektroniskās mūzikas radīšanas iespēju Excel šūnās, tad šis jau ir nākamais līmenis ar fizisku izpildījumu.

Kāds Twitter lietotājs Ei Wada, kurš pazīstams ar mūzikas veidošanu, izmantojot dažādas elektroniskas ierīces un piešķirot tām otru dzīvi, pasauli šoreiz pārsteidzis ar infrasarkano staru skeneru radītu mūziku. Video 2 nedēļu laikā noskatījušies gandrīz 2 miljoni cilvēku. Ei Wada 2018. gadā pat nodibinājis grupu Electronicos Fantasticos.

Mākslinieks gan neatklāj savu firmas noslēpumu, kā tiek panākt mūzikas atskaņošana un noteiktie ritmi un skanējums, taču ir skaidrs, ka svītrkodu lasītāja signāls ir saslēgts ar audio atskaņošanas sistēmu, kura tad rada noteiktās skaņas. Kā redzams video, tad pat kustību ātrums un attālums no svītrkoda, veido atšķirīgu mūziku. Tu vari būs pārdevējs dienā, bet tehno mūzikas dīdžejs naktī ar vienu lasītāju, kā vēsta Ei Wada, kura radošajā arsenālā ir no magnetofona veidots akordeons.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Mūzikai līdzīgas skaņas var radīt ar jebko, kas spēj ritmiski tricināt gaisu, Kāpēc lai tie nebūtu pīkstoši svītru kodu skaneri?