No 3. februāra LMT piedāvā pakalpojumu Multi-SIM, kas ļauj viedierīču lietotājiem pilnvērtīgāk izmantot jauno tehnoloģiju iespējas. Jaunais pakalpojums ļauj zvanīt, sūtīt īsziņas un lietot internetu viedpulkstenī, izmantojot to pašu pieslēguma numuru, kas telefonam. Viedpulkstenis spēj pilnvērtīgi funkcionēt un aizvietot tālruni arī tad, ja tālrunis nav līdzi vai ir izslēgts.

“Jaunā pakalpojuma galvenā priekšrocība ir tā, ka tas ļauj sazināties vienmēr un visur – arī brīžos, kad telefons nav pie rokas. Viedpulkstenim nav vajadzīgs atsevišķs pieslēgums, un tā pilnvērtīgai darbībai nav nepieciešams Bluetooth savienojums ar telefonu. Viens numurs tālrunim un viedpulkstenim padara pakalpojumu vienkāršāk lietojamu. Tāpat šis pakalpojums ir pieslēdzams un atslēdzams bez ierobežojumiem un līgumsaistībām un pilnvērtīgi darbojas arī viesabonēšanā,” Multi-SIM priekšrocības skaidro LMT Biznesa vadības dienesta direktors Vīgants Radziņš.

Pakalpojums par fiksētu mēneša maksu 3,99 eiro apmērā ir pieejams LMT klientiem ar jebkuru mobilo balss tarifu plānu. Vienīgais nosacījums: abām ierīcēm – gan tālrunim, gan viedpulkstenim – jādarbojas LMT tīklā. Šobrīd pakalpojums pieejams Samsung Galaxy Watch LTE vai Watch Active 2 lietotājiem, bet jau tuvākajā laikā pieejamo iekārtu skaits palielināsies.

Pakalpojumu iespējams pieslēgt internetvietnē Mans LMT vai LMT Klientu centros visā Latvijā.

Iepriekš LMT saviem klientiem piedāvāja eSIM mobilajiem telefoniem un nesen testējām Bites eSIM pakalpojumu viedpulksteņiem.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Rūdolfs Rancāns

Apple watch? 🥺

Gear

Samsung Gear S3 frontier?

Normunds Gulbis

tikai tiem pulksteņiem kuram ir LTE savienojums kas atbalsta eSIM

Maris

Lietoju bites esim kopš novembra. Pārgājieni, ikdienas skrējieni, citas aktivitātes, kad telefons tiek atstāts mājās. Sen tika gaidīta šāda iespēja.