Motorola izvēlējusies nedaudz nopelnīt uz senu jūtu rēķina, izlaists Motorola Razr lokana ekrāna viedtālrunis (faktiski tas šobrīd atsevišķās valstīs ir iepriekšpasūtāms), bet lokans ekrāns nozīmē šādas tādas niansītes viedtālruņa izmantošanā. Lielbritānijā plānotā viedtālruņa cena ir brutāla, tā sasniegs £2356 līdz £2766.

Jau iepriekš Samsung uzskatāmi parādīja, ka lokanie ekrāni nav diži izturīgi, tagad arī Motorola neilgu laiku pirms Motorola Razr nonākšanas pircēju rokās uzsākusi skolot potenciālos lietotājus.

Dažas lokanā ekrāna lietošanas instrukcijas ir pašsaprotamas – to nevajag bakstīt ar naglu, viedtālruni nedrīkst slapināt, bet pāris lietas tomēr liek aizdomāties par lokano ekrānu tehnoloģiju negatavību. Motorola norāda, ka Razr ekrāns var būt negluds (“bumps and lumps are normal”). Nezinu kā citiem, bet man negribētos samaksāt 3000 eiro par Motorola Razr, lai iegūtu šķību un greizu ekrānu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

“You folding it wrong!”

Krotow

Interesanti, cik šos aparātus viņi beigās pārdos?

Tramvajs ble

Dzirdot ,ka būs jauna razr versija nodomāju ,ka noteikti nopirkšu. Ieraudzīju cenu un saskumu. Domāju ,ka būs kādi 300 eiro…

vUps

A tur vēl nebija rakstīts, bez liekas vajadzības neatvērt? Un vispār, labāk atstājat mājās, kastītē.?