Jau iepriekš bija zināms, ka Xiaomi nākamajā gadā strauji iesaistīsies cīņā par pircējiem, piedāvājot vismaz 10 dažādus Xiaomi viedtālruņu modeļus ar 5G datu savienojumu. Šobrīd Xiaomi paziņojis, ka visi nākamā gada modeļi cenā virs 250 eiro saņems 5G.

Šobrīd Xiaomi gan nekā neparāda savus 5G plānus, jo no viedtālruņiem ar 5G modemu pieejams vien relatīvi vecais Mi Mix 3 5G variants, bet Ķīnā var iegādāties Mi 9 Pro 5G un Mi Mix Alpha. Baumas norāda, ka saražoti vien 500 Mi Mix Alpha viedtālruņi.

Pircēji kļūst arvien gudrāki, tie plāno pirkumus uz priekšu, 2020. gadā iegādātiem viedtālruņiem jau jāatbalsta 5G, jo pircējs to plāno izmantot vēl vismaz divus līdz trīs gadus. Pēc pāris gadiem 5G jau būs gandrīz ierasts serviss. Lai no šī scenārija izvairītos, Xiaomi grasās tuvākā gada laikā izlaist vismaz 10 dažādus 5G viedtālruņus.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Ceru, ka Xiaomi nesakāps galvā kā Huawei un Xiomi turpinās cilvēkiem piedāvāt labus telefonus par saprātīgām cenām!

Osksrs

Man no Xiaomi loti patika Mi Mix. Kvalitate augsta limeni, bet diemzel udens droshuma neesamiba, MIUI vide un drausmiga rezolucija nu vairs neizvelos neko no Xiaomi telefoniem. Kiniesu brinumi medz lekt ara, ka ari reklamas tiek ieklautas iebuvetajas programmas. Ja nemaldos tad maniju iestatijumos reklamu laukumu un failu parvaldnieka. Tas nav kinas ROM, bet gan global. Lielbritanija tas ir, nezinu vai Latvijas regions Xiaomi telefonos ir reklamas.
Skatam video, seit ari ir stasts par reklamam: https://youtu.be/93dG1Za7OnA

Krotow

Nav jau tā, ka Xiaomi telefoni ir tehniski mēsli. Patiesībā dzeži tur ir diezgan labi par to cenu par kuru tos šeit var nopirkt. Un vismaz tos pāris garantijas gadus tie tiešām strādā. Jautājums ir par softa kvalitāti un “pievienotajiem pārsteigumiem”. Reklāmas ķīniešu kompāniju telefonu launčeros un sistēmas programmās nav nekas neparasts. Sistēmas “tīrītājs” tur parasti ir bēdīgi slavenais “Clean Master” no Cheetah Mobile, kas ir labi zināms aplikāciju spameris. Ne jau tāpat vien Google no Play Store nesen izmeta kaudzi viņu rakstīto aplikāciju par reklamēšanās un atļauju izmantošanas pārkāpumiem. Un viņi tur padebešu zemē nav vienīgie tādi. Alcatel markas… Read more »

Oskars

Tas ir tiesham ja godigi loti kretinejosi, ja esi nopircis ierici, par kuru tu esi samaksajis piemeram tos pashus EUR 300 un tev reklamas lec, tas ir nekaunigi pret pirceju. Vai nu pardodot ierici ir godigi bridinat pirceju par ieklautiem uznirstosiem reklamu logiem telefona. Vai tas tiek dariits? Nedomaju viss.