Xiaomi izpilddirektors Lei Jun paziņojis, ka viedtālruņu industrija nonākusi punktā, no kura neesot atpakaļceļa – jau nākamajā gadā 5G esamība viedtālrunī būs ļoti svarīgs parametrs pircējiem. Xiaomi vadība uzskata, ka 4G viedtālruņus 2020. gadā pārdot būs problemātiski.

Pircēji kļūst arvien gudrāki, tie plāno pirkumus uz priekšu, 2020. gadā iegādātiem viedtālruņiem jau jāatbalsta 5G, jo pircējs to plāno izmantot vēl vismaz divus līdz trīs gadus. Pēc pāris gadiem 5G jau būs gandrīz ierasts serviss. Lai no šī scenārija izvairītos, Xiaomi grasās tuvākā gada laikā izlaist vismaz 10 dažādus 5G viedtālruņus.

Septembra nogalē Xiaomi Ķīnā izlaida savu pirmo 5G viedtālruni Mi 9 Pro 5G, turklāt uzņēmums uzskata, ka 5G viedtālruņa pārdošanas apjomi uzskatāmi par vērā ņemamu panākumu. Jāsaka, ka Mi 9 Pro 5G ir viegli iemīlēt, jo par 520 dolāriem pircējs iegūst Snapdragon 855 Plus procesoru, trīs galvenās kameras, 6.4 collu AMOLED ekrānu un citus labumus. Eiropā Xiaomi piedāvā Mi Mix 3 5G versiju, kas arī uzskatāms par labu pirkumu. Konkurenti piedāvā būtiski dārgākus 5G viedtālruņu modeļus.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

No kurienes tāda pārliecība ja pat 4G iespējas netiek pilnībā izmantotas?

LAN

Malači, citādi jau apnikusi filosofija par cāļiem un olām. 👍

vUps

Ņemot vērā, ka vairāk vai mazāk telefonu maina pēc 2 gadi, tad īsti vēl neredzu jēgu tuvāko 2 gadu laikā pārmaksāt par 5G telefonu. Vismaz tiem, kas nedzīvo lielpilsētās.