Yamaha šī mēneša izskaņā Tokyo Motor Show 2019 parādīs visādus brīnumus, bet jau šobrīd parādīti vairāki elektriski motorolleri un pat elektrodzinēja velosipēds.

Yamaha E01 elektro motorollers

Yamaha E01 uzskatāms par 125 kubikcentimetru klases elektro motorolleri ar ātru akumulatora uzlādi. Yamaha E01 paredzēt kā komfortabls pārvietošanās līdzeklis garākiem ceļa gabaliem un lielākiem ātrumiem.

Yamaha E02 pilsētas elektro motorollers

Yamaha E02 uzskatāms par 50 kubikcentimetru klases elektro motorolleri ar ātru akumulatora uzlādi. Tas spēs sasniegt 45 – 50 km/h. Yamaha E02 pilsētas elektro motorollers paredzēts labākai manevrētspējai. Yamaha E02 izmantos Gogoro ātri nomaināmos akumulatorus.

Yamaha YPJ-YZ kalnu velosipēds

Yamaha YPJ-YZ būs kalnu velosipēds ar amortizāciju priekšā un arī aizmugurē. Akumulators būs apslēpts velosipēda rāmī. Neesmu gan sapratis, kāda velna pēc down-hill tipa velosipēdam vēl nepieciešama elektriska piedziņa, pa kalnu uz leju tāpat iet gana viegli.

4
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Raimonds TalcisGastons GašpuitisKrotowJuris Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Juris
Guest
Juris

Kalnā tak tomēr būtu jātiek ar to DH ričuku, lai laistos lejā… Vismaz Latvijā nav DH parki, kā daudz kur citur, kur ar pacēlāju dabū augšā velo.

Raimonds Talcis
Guest
Raimonds Talcis

Baldonē vasaras laikā ir gan. Pa to pašu slēpošanas kalnu vien braukā un pacēlājs velk augšā.
Vai vismaz kādu gadu atpakaļ bija.

Krotow
Guest
Krotow

Gogoro maināmās baterijas pilsētu mopēdiem, kur “bendzīntankā” ieliec tukšo bateriju lādēties un pret samaksu paņem pilnu, ir brīnišķīga ideja. Diez kad Rīgā tas parādīsies?

Gastons Gašpuitis
Guest
Gastons Gašpuitis

Tas gan nav īsti down hill velosipēds, bet gan freeride velosipēds.