Kopā ar vairākiem citiem produktiem (lokans viedtālrunis, datori un divi kopā sasieti planšetdatori), Microsoft vakar izziņoja arī Surface Earbuds tā dēvētās true wireless austiņas.

Surface Earbuds saņēmušas astoņu stundu darbības laiku ar vienu uzlādi, kā arī austiņas nāk komplektā ar uzlādes kastīti, kas ļauj Surface Earbuds uzlādēt vēl divas reizes. Kopā Surface Earbuds nodrošina līdz 24 stundu skanējumu.

Surface Earbuds atbalsta Android Fast Pair un Windows Swift Pair, kā arī uz austiņām izvietota skārienvirsma to vadībai. Surface Earbuds būs vadāmas arī ar balsi.

Microsoft apsolījis Surface Earbuds negaidītu Spotify integrāciju, bet nekas sīkāk par Spotify integrāciju netika pastāstīts. Surface Earbuds austiņas ļaus diktēt tekstu, kas tiks pierakstīts ar Microsoft Office 365 palīdzību. Austiņas ļaus ar skārienvirsmu pāršķirt PowerPoint slaidus, kā arī veikt tulkošanu vairāk nekā 60 valodās.

Surface Earbuds būs iegādājamas kaut kad šajā gadā par 249 dolāriem.

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mārtiņš Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Mārtiņš
Viesis
Mārtiņš

Prieks, ka vēl vienas austiņas, kas nelien iekšā kanālā (neciešu ear-canal tipa austiņas). Bet tā lielā plakanā virsma gan ne pārāk pievilcīga.