Microsoft īpašā pasākumā kopā ar citām Surface ierīcēm izziņoja jauno Surface Duo mobilo ierīci. Izskatās, ka salokāmo mobilo ierīču trakums ir pārņēmis pasauli un arī Microsoft pavisam noteikti vajag māžoties ar šādu produktu.

Suface Duo ir salokāma Android ierīce, kas sastāv no diviem 5.6 collu displejiem ar 2019. gada nogalei nepiedienīgi treknām apmalēm. Un, nē, tas nav tik glauns salokāms telefons kā Samsung Galaxy Fold, bet drīzāk “Es arī! Es arī!” pakaļskriešana ar diviem atsevišķiem kopā sastiprinātiem displejiem. Līdzīgus nenopietnus produktus mēs esam redzējuši arī no LG.

Katrā displejā varēsim darbināt atsevišķas programmas vai arī  izvērst vienu programmu uz abiem displejiem. Surface Duo eņģe ļaus displejus apliekt 360 grādus un padarīt par mazu grāmatiņu.

Jaunais produkts ir tik “zaļš”, ka Microsoft to pārdošanā plāno laist tikai nākamā gada nogalē. Microsoft paši saka, ka tik ilgs laiks ir nepieciešams, lai paspētu radīt programmas, kas spēj izmantot divus displejus un radīt šādai ierīcei jēgu. Es gan domāju, ka Microsoft cer, ka ļaudis par šo produktu aizmirsīs un to klusiņām varēs paslaucīt zem paklāja. Mēs taču arī ļoti labi atceramies, kā Microsoft iepriekš gāja ar izstrādātāju aicināšanu radīt lietotnes viņu produktiem. Khem, draņķīgi gāja.

Vai mēs esam skeptiski par šo produktu? O, jā! Tas ko Microsoft šovakar prezentēja neizskatās cienīgs valkāt Surface ierīces vārdu. Vai tas ir labi, ka Microsoft strādā šajā virzienā? O, jā! Lai arī Microsoft izsapņotos skārienjūtīgos displejus portatīvajos datoros mēs joprojām nelietojam, tomēr šis uzņēmums ir viens no tiem, kas vispār virza uz priekšu personālo datoru jomu. Tādējādi, malači, Microsoft, turpiniet mest pret griestiem šādas pankūkas un varbūt kāda no tām arī pielips!

Reklāma

14
Leave a Reply

avatar
5 Comment threads
9 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
MozhilsEinisIvars DzerveAigidigitalk Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Kristaps Ķēdis
Member
Kristaps Ķēdis

Ar skoču salīmēts? :D

Alvis Kūms
Member
Alvis Kūms

pff,nesaprotu tavu skepsi. man reāli šis patīk! Esošā mobilā biezumā divi ekrāni, kas nesalūzīs pa vidu (nu ja necentīsies). Riktīgi patīk!

Aigi
Viesis
Aigi

es ar nesaprotu skepsi. Man tīri tā neko patīk. Nedaudz piestrādāt un būs baigi ok.

Raimonds Kleinbergs
Member
Raimonds Kleinbergs

Sis noteikti ir labāks risinājums kā locāmam ekrānam. Vienīgi kā telefons tas nav īpaši aktuāls. Kā planšete kuru var ielikt lielā kabatā, varbūt arī noder.

Ivars Dzerve
Viesis
Ivars Dzerve

Ļoti ceru, ka nenobeigsies grūtniecības stadijā vai nepiedzims nedzīvs. Šis nu ir gadžets ko gaidīt ar nepacietību.