Zemāk minētā informācija būtu šobrīd uzskatāma par baumām.

No Samsung apcirkņiem noplūdusi informācija par Galaxy viedtālruņu modeļiem, kas saņems Android 10 operētājsistēmas atjauninājumu. Samsung gan pagaidām nav oficiāli norādījis Android 10 operētājsistēmas atjauninājumu laikus, bet ir labi zināt, ka tavs viedtālrunis vispār saņems Android 10 operētājsistēmas atjauninājumu.

Reklāma

Protams, pie Android 10 pirmie tiks šī gada flagmaņi – Galaxy S10 sērijas trio un nesen izziņotie Galaxy Note10 sērijas viedtālruņi. Tiek ziņots, ka minētās divas viedtālruņu sērijas pie Android 10 beta versijas tikšot jau pavisam drīz. Samsung, visticamāk, šobrīd strādā pie One UI saskarnes pielāgošanas Android 10.

Nedaudz dīvaini, bet pie Android 10 netiks Galaxy S8 un Galaxy Note8 viedtālruņi. Samsung Galaxy Note8 iznāca 2017. gada septembrī, tātad pilns divu gadu periods šim viedtālruņa modelim vēl nav notecējis.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
123

“Nedaudz dīvaini, bet pie Android 10 netiks Galaxy S8 un Galaxy Note8”

Vai tiešām tas ir tāds pārsteigums?

K. Johansons

Protams, Te daudzi IOS user varētu pateikt skarbus vārdus. Tas ir tiešām ļoti aizdomīgi, ka S8 sērija, kas bija jaunās dizaina valodas vēstnesis un ir diezgan aktuāls vēl šodien apstājas pie 9 Android. Sanāk, ka Iphone 8 modeļi ir konkurētspējīgāki ilgāka laika termiņā arī no pārdošanas viedokļa, jo kāda jēga man kā pircējam iegādāties S8 ja es varu paņemt A50 vai A70 uz pusi lētāk un tas būs ar pēdējo softu un labākām kamerām. Samsung un pārējiem Aondroid spēlētājiem vajadzētu sakārtot šo bardaku un spēlēt vai nu Premium segmentā vai vidējā segmentā. Protams, ir Sony kas it kā ražo tikai… Read more »

Klāvs

iPhone 6s no 2015 gada līdz pat šodienai saņem atjauninājumus. Arī iOS 13. iPhone 5s laikam gan bija rekordists šajā jautājumā. Samsung/Android vienmēr tā ir bijis.. tas nav pārsteigums. Saņem 2 max 3 lielos atjauninājumus un pasaka, sorry pērc jaunu. Galaxy S8 ir tieši no šīs sērijas.

Kaspars Baradach

vai nav gadijumā tā, ka lietotājam vulgaris ir pilnīgi vienalga, kurš viņam tur andrīts teleponā griežas?

Kristaps Skutelis

Es domāju, ka lietotājam vulgaris nevajag ierīci, kuru nevar lietot tāpat kā citas līdzvērtīgas ierīces.

Oskars

Vispar Note 8 jau sanjema divus lielos laidienus. Ja runa ir Android 8.x un 9.x, taatad divu gadu android versiju atjauninajums atbilst un nav ko tur vilties. Bet protams patikamak butu ja Android 10 tiktu ieklauts.

digitalk

lietotājam vulgaris kā reizi ir dziļi vienaldzīgi kāds androīds vai ios uzlikts, kamēr turpina strādāt mīļotie appi. un tie turpina strādāt, izņemot retus gadījumus. regulāri, kad mani pasauc kaut ko salabot, redzu kā sistēmā karājas lielais apdeits uz jaunu versiju un gaida, kad gan to apstiprinās. dažiem gadu gaida, dažiem vairāk :P

Kristaps Skutelis

Mhm, cilvēki absolūti nejēdz, kā ir pareizi jālieto gadžeti.

Qurious

Ir arī lietotāji kas visiem spēkiem mēģina izvairīties no atjauninājuma gan uz 9.,gan 10.android. Tiek nogrieztas svarīgas funkcijas, kā sarunu ieraksts. No zila gaisa knox funkcijas kļūst visas par maksu.. Ne viss labs kas jauns un spīd.

Artis

Kur Galaxy S8?

Uldis Lillisons

Yes!!! Mans talrunis saņems tikai nezinu kad… tomērt atkarīgs no bites…