web analytics

Android 10 pieejamība: stabila versija Essential; beta OnePlus; Xiaomi… nedaudz mulsinoši

Jaunākie raksti

“Facebook” ļaus izpētīt datus par ASV prezidenta vēlēšanu reklāmām

"Facebook" nolēmis palielināt caurspīdīgumu reklāmas jomā. Vismaz kas attiecas uz reklāmām, kuras tika rādītas gan "Facebook", gan "Instagram" trīs...

“Wolt” piesaista 530 miljonus dolāru un turpinās paplašināties ārpus ēdiena piegādes biznesa

Helsinkos bāzētā, 2014. gadā radītā kompānija "Wolt" tās pirmsākumos nodrošināja internetā pasūtīta ēdiena piegādes. Sākotnēji koncentrējoties uz restorāniem, uzņēmums...

Microsoft vienas dienas laikā atsauc Xbox Live abonēšanas servisa cenu kāpumu

Pagājušās piektdienas rītā, 22. janvārī, Microsoft paziņoja par to, ka pēc vairākiem gadiem tiks paaugstinātas Xbox Live abonementa cenas,...

“Michelin” patentējuši motocikla aizmugurēja dubļu sarga dizainu ar neliela izmēra elektromotoru

Franču ražotājs "Michelin" parasti asociējas ar riepu ražošanu, tomēr uzņēmums acīmredzami domā un strādā arī citos virzienos - "Michelin"...

Huawei grasoties pārdot Mate un P sērijas viedtālruņu ražošanu

Reuters ziņo, ka Huawei varētu jau tuvākajā laikā pārdot savu Mate un P sērijas viedtālruņu ražošanu kādam citam, tādējādi...Google beidzot izlaidusi Android 10 gala versiju, kas jau nonākusi jaunākajos Google Pixel viedtālruņu modeļos, kā arī citi ražotāji steidz spodrināt savas spalvas, izlaižot maksimāli ātrus Android 10 atjauninājumus.

Essential savas Essential PH-1 viedtālrunim piedāvā Android 10 jau uzreiz, tur nekādas aiztures arī netika gaidītas, lai arī Essential ir klājies visai smagi ar viedtālruņa pārdošanu. Šobrīd izskatās, ka otro viedtālruņa modeli no Essential varam negaidīt, bet pirmais ticis pie Android 10 vienlaikus ar Google Pixel jaunākajiem modeļiem.

Pārsteidzoši, bet arī Xiaomi ļoti veikli pievienojies Android 10 pulciņam, to piedāvājot sava apakšzīmola viedtālrunim Redmi K20 Pro. Pagaidām gan tikai Redmi K20 Pro īpašnieki Ķīnā var tikt pie Android 10.

OnePlus piedāvā Android 10 OnePlus 7 un OnePlus 7 Pro īpašniekiem, bet jāņem vērā, ka OnePlus nodēvējis šo laidienu par Open Beta Testing, tātad viss tur vēl nav pabeigts. Cik novēroju, tad Android 10 kopā ar OnePlus 7 Pro līdz galam nestrādā Share menu, kā arī var rasties problēmas ar vairākām banku lietotnēm. OnePlus 7 Pro arī ir problēmas ielādēt fotogrāfijas Google Photos lietotnē.

Kristaps no savas puses ziņo, ka Google Pixel 3 ar Android 10 nesaprotas ar Swedbank lietotni.

HMD Global (Nokia) savus Android 10 plānus jau izziņoja, bet ar atjauninājumu šobrīd nesteidzas. Samsung, Huawei un LG pagaidām nolēmuši cieši klusēt.

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Oskars

Interese no Samsung lietotajiem, cik operativi tiek izlaisti atjauninajumu prieks telefoniem? Manas rokas ir pirmais Samsung Galaxy S10 Plus, tad interse, cik ilgi nonaks shajas ieriicees?

Kristaps Skutelis

Samsung saviem flagmaņiem diezgan centīgi nodrošina regulāros Android ikmēneša drošības atjauninājumus. Uz lielajām Android versijām ir jāpagaida, bet tās vismaz viena tiek piedāvātas. Es teiktu, ka kādus 2-3 gadus ražotājs par atjauninājumiem saviem flagmaņiem rūpējas.

Pixel

Uz šo brīdi ko esmu pamanījis un man nepatīk, ka double-tap funkcija nestrādā, ka 9. versijai – no sākuma ambient display parādījās, bet 10. vairāk to nedara. gribēju uzzināt vai kādam citam tā pat ir novērots uz Pixel? Vai arī man ir kļūda ieviesusies pie instalācijas. Un vēl man nepatīk kad uzliku jauno gesture navigation ir pagrūtāk tikt uz recent applications menu, dēļ tā cik jūtīgs ir swipe up.

Reinis Leitis

Pie otrās betas lasīju redditā, ka ambient display pie double tap ir zudis un tā nav individuāla problēma. Šī lieta īpaši pietrūkst naktī apskatoties pulksteni.

Kristaps Skutelis

OK, tādas lietas nenovēroju, bet man pārstāja darboties Swedbank lietotne. Vienkārši krešo katru reizi, kad atver.

Viktors Romaņuks

Uz Pixel 3 double tap strādā. Swebank app gan turpina crashot, pat pēc datu izdzēšanas un pārinstalēšanas.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: