Nokia zīmola izmantotājs HMD Global izziņojis Android Pie atjauninājumu saņemšanas laikus saviem viedtālruņu modeļiem. Man gan jāsaka, ka no Nokia biju gaidījis ātrākus Pie atjauninājumus. Nokia iepaliek aiz Google Pixel (loģiski), aiz Sony Xperia, aiz OnePlus, aiz Huawei 2018. gada modeļiem un pat aiz Samsung, kas paspējis ne tikai piedāvāt Pie atjauninājumu, bet arī sagatavot jaunu saskarni.

Pavēstīts, ka pie Android Pie vēl janvārī tiks Nokia 5 un Nokia 3.1 Plus viedtālruņi, pēcāk tuvāko divu mēnešu laikā Android Pie nonāks pie Nokia 6, Nokia 5.1, Nokia 3.1 un Nokia 2.1 īpašniekiem. Līdz vasarai Pie atjauninājumu saņems Nokia 3 un Nokia 1.

Reklāma

Ja tev ir Nokia 8 vai Nokia 8 Sirocco viedtālrunis, Android Pie jau šobrīd ir ceļā pie tevis! Nokia 8 Pie atjauninājums uzsāka nonākt pie pirmajiem saņēmējiem decembra otrajā pusē. Te būtu jāatgādina, ka Pie atjauninājumu Nokia 8 Sirocco modelim solīja vēl novembrī.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

pie Android Pie)

bet jāsaka ka hmd labi sola – apdeitot pat lētākās trubeles. mēnesi ātrāk vai vēlāk – galīgi nav kritiski, pat labi ka nav jārij karsts pīrāgs, tas mēdz kaitēt iekšām.

Andrīts

Savu nokia 8 vakar atjaunināju tieši. Viss forši!

Sandris Smirnovs

Ko jūs te dzenat putras katlu! Mans Nokia 6 2018 jau pirms Ziemassvētkiem saņēma Android Pie un tikko vēl saņēmu google drošības ielāpu. Tā kā ko solija, to izdarīja. Dažam labam Huawei un Samsung flagmānim tik janvāra sākumā atnāca 9. androids.

Hmm, tas ar’ izbrīna: mans NOKIA 6.1 uz Android Pie#9 tika atjaunināts 2018/novembris ~otrajā nedēļā.

Android Pie

Ja apskatās doto bildi no twittera. Var ieraudzīt, ka Nokia ir paspējusi jau 5 modeļiem piegādāt Android Pie. Pēc tā izriet, ka viņi piegādāja ātrāk par to pašu Samsungu.

x

nav jāpielāgo ui – droši vien tik vienkārši?

Lauris Špats (shpats)

Manai Nokia 8 arī atnāca, tiesa, pagājušajā ceturtdienā tikai..