Reklāma

HMD Global pastāsta par Android Pie plāniem Nokia viedtālruņiem

Jaunākie raksti

AOC Q27V4EA monitora apskats – beidzot kaut kas darbam un atpūtai budžeta klasē

Lai nebūtu tā, ka te apskatām tikai pašus trakākos un dārgākos gadžetus, speciāli palūdzu mums atsūtītu kaut ko jēdzīgu...

Corning jaunais Gorilla Glass sargās viedtālruņu kameru objektīvus

Corning izziņojis jauna tipa aizsargstiklus, kas paredzēti tieši viedtālruņu kameru sargāšanai no skrāpējumiem. Vienlaikus jaunie Gorilla Glass with DX...

Sākot no 2022. gada visi iPhone modeļi būs aprīkoti ar 5G savienojumu

Apple, kā ierasts, bija principā kā pēdējais lielais viedtālruņu ražotājs, kas savās ierīcēs sāka piedāvāt 5G savienojumu. Kā ziņo...

Plastiskās mikroshēmas varētu ļaut internetam pieslēgt jebkuru produktu

Mūsdienās mēs visu laiku ikdienā dzirdam terminu mikroshēmas, kas ir iebūvētas dažādās lielākās un mazākās elektronikas ierīcēs, taču tagad...

ASUS izziņojis bezvadu režģtīkla sistēmu Zen WiFi XD 6 / W

ASUS izziņojis bezvadu režģtīkla sistēmu Zen WiFi XD 6 / W, kas sastāv no diviem Wi-Fi 6 maršrutētājiem. ASUS...

Nokia zīmola izmantotājs HMD Global izziņojis Android Pie atjauninājumu saņemšanas laikus saviem viedtālruņu modeļiem. Man gan jāsaka, ka no Nokia biju gaidījis ātrākus Pie atjauninājumus. Nokia iepaliek aiz Google Pixel (loģiski), aiz Sony Xperia, aiz OnePlus, aiz Huawei 2018. gada modeļiem un pat aiz Samsung, kas paspējis ne tikai piedāvāt Pie atjauninājumu, bet arī sagatavot jaunu saskarni.

Pavēstīts, ka pie Android Pie vēl janvārī tiks Nokia 5 un Nokia 3.1 Plus viedtālruņi, pēcāk tuvāko divu mēnešu laikā Android Pie nonāks pie Nokia 6, Nokia 5.1, Nokia 3.1 un Nokia 2.1 īpašniekiem. Līdz vasarai Pie atjauninājumu saņems Nokia 3 un Nokia 1.

Ja tev ir Nokia 8 vai Nokia 8 Sirocco viedtālrunis, Android Pie jau šobrīd ir ceļā pie tevis! Nokia 8 Pie atjauninājums uzsāka nonākt pie pirmajiem saņēmējiem decembra otrajā pusē. Te būtu jāatgādina, ka Pie atjauninājumu Nokia 8 Sirocco modelim solīja vēl novembrī.

Avotstwitter
Reklāma

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

pie Android Pie)

bet jāsaka ka hmd labi sola – apdeitot pat lētākās trubeles. mēnesi ātrāk vai vēlāk – galīgi nav kritiski, pat labi ka nav jārij karsts pīrāgs, tas mēdz kaitēt iekšām.

Savu nokia 8 vakar atjaunināju tieši. Viss forši!

Ko jūs te dzenat putras katlu! Mans Nokia 6 2018 jau pirms Ziemassvētkiem saņēma Android Pie un tikko vēl saņēmu google drošības ielāpu. Tā kā ko solija, to izdarīja. Dažam labam Huawei un Samsung flagmānim tik janvāra sākumā atnāca 9. androids.

Hmm, tas ar’ izbrīna: mans NOKIA 6.1 uz Android Pie#9 tika atjaunināts 2018/novembris ~otrajā nedēļā.

Ja apskatās doto bildi no twittera. Var ieraudzīt, ka Nokia ir paspējusi jau 5 modeļiem piegādāt Android Pie. Pēc tā izriet, ka viņi piegādāja ātrāk par to pašu Samsungu.

nav jāpielāgo ui – droši vien tik vienkārši?

Manai Nokia 8 arī atnāca, tiesa, pagājušajā ceturtdienā tikai..

Reklāma
Reklāma
Reklāma