Reklāma

Revolut sāk piedāvāt akciju tirdzniecības pakalpojumus

Jaunākie raksti

Kas notiek otrā pusē, kad sazināmies ar banku? Saruna ar klientu apkalpošanas vadītāju

Katram, visdrīzāk, ir bijusi situācija, kad bez zvanīšanas vai jebkādas citas saziņas ar savu banku nevar iztikt. Protams, var...

MKBHD parodē jaunāko Intel reklāmu, kas aicina boikotēt Apple datorus

Oktobra sākumā uzņēmums Intel izlaida visai neviennozīmīgi vērtējamu video, mēģinot pārliecināt esošus Apple datoru lietotājus par to, ka viņiem...

Volkswagen noliedz runas, ka ražotājam, iespējams, nāksies atlaist 30 tūkstošus darbinieku

Vācijas autobūves koncerns Volkswagen noraidīja iepriekš izskanējušo informāciju, ka tam varētu nākties likvidēt līdz pat 30 000 darbavietu, ja...

Sony papildina savu bezvadu austiņu klāstu ar WF-C500 un WH-XB910N

Sony laiž klajā divus jaunus bezvadu austiņu modeļus WF-C500 un WH-XB910N, lai mūzikas klausīšanās būtu vēl patīkamāka un ērtāka....

Klajā nākusi Garmin DriveSmart – navigācija drošākai un ērtākai braukšanai

Garmin nācis klajā ar jaunu, portatīvo GPS satelīta navigācijas sistēmu Garmin DriveSmart, kas autovadītājiem brauciena laikā sniedz vēl nebijušu...

Londonā bāzētā finanšu tehnoloģiju kompānija Revolut, kurai ir vairāk nekā seši miljoni klientu Apvienotajā Karalistē un Eiropā, no šodienas visā Eiropā sāk piedāvāt biržas tirdzniecības pakalpojumus bez komisijas maksas, iesākumā pakāpeniski paplašinot pakalpojumu klāstu noteiktam skaitam Metal karšu klientu.

Revolut Metal karšu klienti varēs veikt līdz 100 tūlītēju bezmaksas darījumu ar vairāk nekā 300 ASV biržu sarakstos iekļautu uzņēmumu akcijām Ņujorkas biržā un NASDAQ, kā arī izmantot informāciju par cenu izmaiņām reāllaikā un situāciju tirgū. Uzņēmumu saraksts ir augošs, un kompānija Revolut ir iecerējusi to nepārtraukti paplašināt.

Tuvāko nedēļu laikā Revolut sāks šo pakalpojumu piedāvāt arī saviem Standard un Premium līmeņa klientiem. Standarta klienti mēnesī varēs veikt trīs bezmaksas tirdzniecības darījumus, savukārt Premium klientiem atļautais bezmaksas darījumu skaits būs astoņi. Par ārpus mēnesī noteiktā limita veiktajiem tirdzniecības darījumiem būs jāmaksā tikai 1,09 eiro komisija par katru darījumu, kā arī ikgadējā glabāšanas maksa tikai 0,01% procenta apmērā par ieguldījumu portfeļa uzturēšanu. Tirdzniecībai pieejamais laiks ir no pulksten 9.30 rītā EST līdz 16.00 pēcpusdienā EST (USA).

Konta minimālā summa ieguldījumu veikšanai nav noteikta, un Revolut klientiem sniedz iespēju iegādāties nepilnas akcijas tikai par vienu ASV dolāru, noņemot noslēpumainības plīvuru un paverot ļoti noslēgto, dārgo un sarežģīto akciju tirgu pilnīgi jaunai auditorijai.

Visi valūtas darījumi tiks veikti kā ierasts, izmantojot Revolut multivalūtu maku, kas nozīmē, ka ikviens, kurš vēlas investēt, naudu no savas valsts valūtas konta var pārskaitīt ASV dolāros, piemērojot Revolut maiņas kursu un veicot automātisko konversiju.

Revolut pastāvīgi attīstīs savus ieguldījumu pakalpojumus, un plānotie pasākumi ietver piekļuvi Apvienotajā Karalistē un Eiropas valstīs tirgotajām akcijām, biržas indeksu instrumentiem (ETF) un iespējām veikt ieguldījumus, izmantojot obligāciju un akciju ISA. Tiek plānota piekļuves paplašināšana globālā mērogā, no kuras nākotnē ieguvēji būtu tie Revolut lietotāji, kuri atrodas ārpus Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ).

“Tas ir vēl viens milzu solis mūsu misijā padarīt finanšu pakalpojumus ietverošākus, inovatīvākus un pieejamākus. Ieguldījumu iespējas akciju tirgū parastajiem cilvēkiem pārāk ilgi ir bijušas liegtas, un tas viņiem ir radījis reālas problēmas, jo viņi meklē efektīvas iespējas gūt maksimālu labumu no saviem ietaupījumiem,” stāsta Revolut dibinātājs un izpilddirektors Niks Storonskis [Nik Storonsky].

“Mēs esam pārliecinājušies, ka ieguldījumu veikšana, izmantojot Revolut, ir lēta, vienkārša un pieejama ikvienam pat tad, ja ir vēlēšanās tikai pamēģināt, ieguldot ļoti nelielas summas. Tas ir tikai sākums mūsu tirdzniecības piedāvājumam bez komisijas maksas, jo vistuvākajā nākotnē mēs paplašināsim piekļuvi dažādiem tirgiem un ieguldījumu produktiem,” piebilda Storonskis.

Reklāma

12 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
12 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Šis labs, un ja vēl revolut nedod datus VID par to cik nopelnīts tirgojot akcijas, tad jau vispār medus maize. :)

Gan jau, ka dos, ja vēl nedod. Kā nekā Revolut juridiski jau ir tāda pati banka kā pārējās vecās bankas un uz to attiecas arī tādi paši noteikumi.

Pēc breksita tas varbūt kļūs apgrūtinošāk VID pieprasīt Revo klientu datus/kontu pārskatus?

Mums taču ir GDPR kā eņģelis uz zemes nolaidies. Un arī FKTK.

Kāds brexitam sakars ar datu apmaiņu? CRS ir globāls pasākums un datu apmaiņa par nerezidentu kontiem nav ES iniciatīva.

Revolut ir bankas license – Paldies Kristap par labojumu. Palaidu garām.

Revolut pagājušā gada nogalē kļuva par banku: https://kursors.lv/2018/12/13/revolut-sanem-licenci-un-klust-par-banku/

Revo taču esot saņēmis bankas licenci.

Ha, swedbanda un citi augļotāji! Dokumentu kārtošanas maksa iegādājoties, pārdodot un vēl ikgadēja uzturēšanas maksa.

Manis pēc VIDam var dot, galvenais ka nav bezjēdzīgas komisijas maksas bezjēdzīgu administratīvo izdevumu sponsorēšanai.

“Komisijas maksas” tik un tā ir arī šāda tipa uzņēmumiem. Ir redzamā daļa kā maksas kartes un papildus pakalpojumi, vai neredzamā daļa, kur maksājuma sistēma pelna uz valūtas maiņas kursu, procentiem izmantojot kredītkartes u.c. Tie jebkurā gadījumā ir uzņēmumi, kuri pelna, bet pelna izmantojot jaunās tehnoloģijas un neuzbriedušo administratīvo struktūru.

Bankas ir lokākas, bet šādas maksājuma sistēmas ir vispasaules – birojs var būt vienā vietā, bet strādāt visā pasaulē (tikai lokalizējot un noslēdzot līgumus), bet bankām nepieciešamas vismaz filiāles katrā valstī.

Nu labi, ja naudu izsniedz bankas darbinieks, lai paņem komisiju, bet kāpēc komisiju ietur arī bankomāts un izņemamais bezkomisijas mēneša limits ir mazāks kā tava alga?

Vai ne, kad bankā paprasi ko nozīmē konta uzturēšanas maksa, ko viņi dara lai uzturētu manu kontu, tad konsultants sēd un bola acis, viņam nav atbildes! :D Vai līguma noslēgšnas komisija, tas vispār ir unikums. Izdrukā standarta līgumu no datora un par to paņem komisiju 1,5% no kredīta summas! Ja vēl būtu tas līgums no nulles taisīts, tad vēl saprastu, ka Juristam jāmaksā, bet 1,5% par Ctrl+P un papīru prasīt tādu kāpostu ir bargi. Nu un protams vērtspapīru konta uzturēšana, bankas komisija par darījumu un viss pārējais padarīs SWEDbanku par galīgi nepievilcīgu darījumiem ar vērtspapīriem, jo Revolut konkrēti izpogās vecos… Read more »

Reklāma
Reklāma
Reklāma