Par turpmāko Huawei viedtālruņu biznesu vēl ir ļoti daudz neskaidrību, lai arī uzņēmums atguva iespēju izmantot SD kartes, Bluetooth, USB un Wi-Fi. Vēl arvien Huawei ir liegta pieeja Android un Windows operētājsistēmām.

Lai parādītu, ka esošie viedtālruņi nav miruši, Huawei uzsācis izlaist EMUI 9 (Android 9 Pie) jau padzīvojušiem viedtālruņu modeļiem. Pie Android 9 Pie operētājsistēmas jau tuvākajās dienās vai nedēļās tiks Huawei P10 sērija un pat Huawei Mate 9. Tiesa, atsevišķos tirgos P10 un Mate 9 jau esot saņēmuši Android 9 Pie un EMUI 9.

Reklāma

Huawei uzsver, ka Android 9 Pie piegādāts 80 miljoniem ražotāja viedtālruņu, bet kopā ar P10 sēriju un Mate 9 viedtālruņiem, Pie operētājsistēma būs piegādāta 100 miljoniem Huawei viedtālruņu visā pasaulē.

Re, cik maz vajag, lai Android viedtālruņu ražotāji sāktu normāli atbalstīt divus gadus vecus viedtālruņus. Huawei Mate 9 modelis tika izziņots 2016. gada nogalē.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
asd

uz vecā p10 jau pagājušo nedēļ saņēmu update

Aleksandra

Vai p20 lite arī saņems atjauninājumu?

Arnys Inc™

Es jau kā 2 mēnešus dzenāju Android 9 pie Emui 9 uz p20 Lite, bet vakar caur hicare aplikāciju sākās pieeja stabilai versijai visiem lietotājiem

Raimonds Barakausks

Hmmm… Kāpēc manam P20Lite nav update?

Janis

Ir caur HI Care, ieej, un dabūsi, 3,14 GB gan sver. Savam p20 lite tagad lādēju! :)

Vairis Sīmanis

Jā vakar caur hicare atnāca 9.1 priekš p20 lite .

Jānis Rozenšteins

Uz Huawei Mate 9 jau marta sākumā saņēmu 9.0.1, pēc tam vēl 2 drošības ielāpi bija.

wils

Vai tas, ka Huawei Mate 20 Pro ir atgriezts (vismaz uz laiku) Android Q apstiprināto Beta iekārtu sarakstā, nenozīmē, ka ir atļauta pieeja?

https://developer.android.com/preview/devices#huawei-mate-20-pro

SS...

P10 jau vairāk kā nedēļu ir 9 andris.

Agnese Agnese

Sakiet, lūdzu, vai to hi care var droši akceptēt? Palasīju līguma noteikumus, kautkā, daudz lietām un informācijai viņi prasa piekļuvi. Man ir p10lite modelis, agrāk sistēmas atjauninājumi nāca regulāri, bez hi care, tagad jau ļoti sen nav nākuši.