Neliels atspaids Huawei nometnei saņemts no vairākām organizācijām un asociācijām, kas bija atņēmušas Huawei pieeju pie atmiņas karšu un dažādu savienojumu tehnoloģiju izmantošanas.

Pagājušajā nedēļā Huawei atvadījās no iespējas izmantot SD atmiņas kartes savos nākotnes produktos, problēmas radās arī ar Bluetooth SIG, Wi-Fi Alliance un JEDEC (USB standarta uzturētājs), bet arī šīs organizācijas atgriezušās pie sadarbības ar Huawei. Tātad šobrīd ir daļēji atrisinātas Huawei problēmas, kas bija saistāmas ar jaunu viedtālruņu dzelžu izveidi. Paliek problēmas, ko radījuši programmatūru (Android, Windows) izstrādātāji.

Protams, nedrīkst piemirst, ka ARM, Intel un Google vēl arvien nevēlas (nedrīkst) sadarboties ar Huawei. ARM gadījumā Huawei var palikt bez jaunu Kirin procesoru izstrādes nākotnes viedtālruņiem.

Kāds saules stariņš Huawei virzienā ir paspīdējis, bet vēl pamatīga cīņa priekšā, lai uzņēmumus spētu atgriezties tur, kur tas bija pirms ASV sankciju ieviešanas.

Reklāma

16
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Kristaps SkutelisdigitalkwilsSkābeneRemarx Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Timo Arena
Viesis
Timo Arena

Riktīga drāma

Prusljix
Viesis
Prusljix

Ar ARM drāmu. Vai tiešām tas nozīmē, ka ir apdraudēti tikai nākotnes Kirin procesori?
Cik sapratu, tad Huawei vispār šobrīd būs problemātiski tikt pie kcik sakarīgiem procesoriem, jo arī SD taču nedrīkstēs viņiem neko pārdot. + Vai to drīkstēs darīt jebkurš cits ne USA izstrādātājs, jo sadarbojoties var tik atņemta piekļuve ARM?

Usinss
Viesis
Usinss

Tu lasi rakstu? SD varēs izmantot. Nu gan jau nāks rudens un tad būs jaunumi saistīti ar CPU

Prusljix
Viesis
Prusljix

SD- Snapdragon

roys5016
Member
roys5016

Nekāds sakars nav ar snapdragon

Prusljix
Viesis
Prusljix

“Cik sapratu, tad Huawei vispār šobrīd būs problemātiski tikt pie kcik sakarīgiem procesoriem, jo arī SD taču nedrīkstēs viņiem neko pārdot. “- SD saīsinājums no SnapDragon.
Teksta doma- Snapdragon kā USA uzņēmums arī nevarēs piegādāt procesorus Huawei. Vēl paliek Mediatek, kas teorētiski varētu mēģināt, taču nav saprotams, cik dziļa ir Huawei izolācija. Vai gadījumā arī MediaTek nevar nogriezt piekļuvi ARM, ja tie piegādātu procesorus Huawei.

itanium
Viesis
itanium

Kāpēc jāizmanto kaut kāds SD? Uzņēmumu, kas izstrādā Snapdragon SoC, sauc “Qualcomm”.

Remarx
Viesis
Remarx

Jauns pavērsiens šajā sāgā. Tikko Euronews ziņās stāstīja ka Ķīna taisās ierobežot jeb pilnībā aizliegt reto metālu eksportu uz ASV. Tie ir 17 elementu grupas, kas ir nepieciešama gandrīz jebkurai augsto tehnoloģiju ražošanai: no viedtālruņiem līdz militārajam aprīkojumam un pat kodolreaktoru drošības sistēmas. Ķīnai ir pasaulē lielākās šo rūdu rezerves un ieņem vadošo pozīciju tirgū – aptuveni 80% no pasaules produkcijas. Pēdējā desmitgadē Pekina jau ir noteikusi kursu, kā ierobežot retzemju metālu kā izejvielu eksportu. Patlaban Ķīnā ir aizliegums izvest tīrā veidā, bet var izvest tikai pārstrādātā veidā, kā mikroshēmu vai citu elektronisko komponenšu veidā. Gadus 20 atpakaļ retos metālus… Read more »

Skābene
Viesis
Skābene

Ķīna āfrikā būvē šosejas, ne jau iezemiešu pārvadāšanai, bet komerciālos nolūkos! Ko vedīs, var tikai iztēloties!

wils
Viesis
wils

Tas nav nekas jauns, Ķīna to jau izmantojusi kā ieroci, “ietekmju” sfēru grūstīšanās brīdi ar Japānu 2010. gadā. Un “retie” metāli nav tik reti, bet to izstrāde nav ekoloģiska.
Rietumu kompānijas nespēja konkurēt ar “lēto” Ķīnas preci, nevis nespēja piedāvāt “retos” metālus.

http://fortune.com/2019/05/29/china-rare-earth-metals-trade-war/

digitalk
Member
digitalk

es domāju, ka šī ir viltus ziņa. eksperti iepriekšējā rakstā pat neapsprieda šādu scenāriju! /s

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Kuri eksperti?

digitalk
Member
digitalk

sumahoinfo, androidauthority un tu.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Joprojām nespēj tikt sev pāri? Tajā konkrētajā rakstā mēs informējām par tobrīd aktuālo situāciju un nenodarbojāmies ar nākotnes pareģojumiem. Vēl nav no Aļika atceļojusi kristāla bumbas versija, kas veidota Huawei nākotnes pareģošanai. Tagad, kad ir info par to, ka Huawei ir atpakaļ šajās organizācijās, uzskatu par pareizu rakstīt arī par to. Kur problēma?

digitalk
Member
digitalk

tu komentāros piedāvāji man nodarboties ar nākotnes pareģošanu vai paklusēt. tagad bija mana kārta iesmīkņāt.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Neredzu par ko te smīkņāt. Mēs informējām par svarīgo.