McLaren Automotive atver jaunu autosalonu Rīgā, kas ir lielākā pilsēta ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstis, un kas ir šī reģiona ekonomiskais, finanšu un biznesa centrs. Šis notikums ir kā svarīgs McLaren Automotive pieturas punkts tā tālākai biznesa attīstībai Austrumeiropas virzienā, kas dod svarīgu pienesumu McLaren ambiciozajam biznesa plānam Track25, kura ietvaros plānots izlaist 18 jaunus McLaren modeļus līdz 2025.gadam.

300m2 plašais salons K.Ulmaņa gatvē 75, kur ērti nokļūt gan no pilsētas centra, gan lidostas, ir viens no pirmajiem mazumtirgotājiem pasaulē, kas ir ieviesis jauno McLaren vizuālo identitāti. Līdz ar to pircēji varēs izbaudīt mājīgās un modernās telpas, kas atbilst šī britu autoražotāja zīmola pamatprincipiem – ražot luksusa klases, augsta snieguma sporta automašīnas un superauto. Pēcpārdošanas servisu un garantijas apkopes nodrošinās apmācīti un sertificēti McLaren Rīga mehāniķi.

“Mūsu partneris Baltijas valstīs Luxury & Sports Cars SE ir pierādījis sevi kā spēcīgu un uz attīstību orientētu tirgus dalībnieku, kura uzmanības centrā ir augstais klientu servisa līmenis. Apmierināts un priecīgs klients ir viens no pamatelementiem, kas nodrošina ilgstošu un veiksmīgu biznesa attīstību. Tāpēc vēlos pateikt lielu paldies McLaren Rīga komandai par ieguldīto darbu šī autosalona izveidē, un esmu pārliecināts, ka tuvākie gadi nesīs ievērojamus McLaren pārdošanas apjomus visā Baltijā..“ Deivids Gilberts, McLaren Automotive Eiropas reģiona vadītājs.

Vienlaicīgi ar jaunā autosalona atklāšanu, McLaren Rīga prezentē jaunāko no McLaren modeļiem – McLaren GT, kas ir ceturtais modelis jau iepriekš pieminētajā Track 25 biznesa plānā. Šis grand tourer modelis būs jauna produktu sērija pie jau esošajām Sports, Super un Ultimate sērijām. McLaren GT piedāvās lielisku alternatīvu jau esošajiem klientiem, kā arī piesaistīs jaunus klientu šajā strauji augošajā segmentā, kur klienti meklē ērtu automašīnu gariem pārbraucieniem un lielākiem ātrumiem, nezaudējot vietu bagāžai. McLaren Automotive sev raksturīgajā manierē ir piešķīris šī segmenta automašīnai vēl nebijušu vieglumu, kas apvienojumā ar moderno dizainu un augstas kvalitātes inovatīviem materiāliem rada McLaren superauto cienīgu sniegumu, braukšanas dinamiku un prieku.

McLaren GT ir iespējams jau pasūtīt McLaren Rīga autosalonā. Pirmās piegādes plānotas jau šī gada beigas, un tā sākuma cena ir 201 500 EUR (cenā iekļauts 21% PVN).

“Mēs esam ļoti lepni un priecīgi, ka, atklājot McLaren Rīga autosalonu, varam parādīt jaunāko no McLaren modeļiem – McLaren GT. Strādājot luksusa automašīnu tirgū jau vairāk kā 10 gadus, redzam pieprasījumu pēc šī segmenta automašīnām un esam pārliecināti, ka kopā ar McLaren Automotive atbalstu, tuvāko gadu laikā Baltijas automašīnu parku un ielas padarīsim krietni interesantākas,“ Valdis Spredzis, Luxury & Sports Cars SE valdes priekšsēdētājs.

7
Leave a Reply

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
EinisAigarsFalksLANKristaps Ķēdis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Jancha
Guest
Jancha

Beidzot!

KKTK
Guest
KKTK

Kādam naudas atmazgātājam atkal ir palikusi brīva nauda, lai atvērtu šito?

Kristaps Ķēdis
Member
Kristaps Ķēdis

Jautājums – ko īsti darīt ar superauto uz latvijas bedrainajiem ceļiem?

LAN
Guest
LAN

Cerēt, ka karteri un riepas nepārsitīs.

Aigars
Guest
Aigars

problēmas nav – visu laiku līdzi evakuators – ja kāda bedre, tad ar šo pāri un tālāk pa skaistajiem ceļiem. šur tur jau ceļi ārpus Rīgas ir ok, tikai tajā ušak nolaistajā rīgā ceļi pārsvarā dimbā

Falks
Guest
Falks

Cilvēki satrakojušies. Gaidu kad ekonomika atslābs, man šī zīmēšanās un cenas nepatīk.

Einis
Guest
Einis

Esmu dzirdējis, ka sliktas mašīnas. Cilvēki maz pērkot.