Divas un pat trīs galvenās kameras viedtālruņos ir vakardiena. HMD Global paspējis savā jaunākajā veikumā Nokia 9 PureView iemānīt veselas piecas kameras. Nokia 9 PureView kameras tapušas sadarbībā ar uzņēmumu Light, un tikko izziņots, ka arī Xiaomi uzsācis sadarbību ar Light.

Light paši arī vēlējās iepriekš izmēģināt roku viedtālruņu izveidē ar Light L16, bet šis eksperiments nebija dzīvotspējīgs. Light L16 bija paredzēti 16 objektīvi, piedāvājot viedtālruņa fotogrāfiju pacelt jau nopietnos augstumos. Light ideja bija apvienot 10 dažādus attēlus vienā, izveidojot vienu augstas kvalitātes attēlu.

Zināms, ka Light sadarbojas ne tikai ar HMD Global un Xiaomi – gaidāma arī Light sadarbība ar Sony. Sony spēj veidot izcilus sensorus viedtālruņiem, bet Sony paši nespēj nodrošināt programmatūru, lai Sony Xperia flagmaņiem būtu iespējams sacensties ar Samsung, Apple, Huawei un citiem ražotājiem.

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ArtisUldis M. Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Uldis M.
Guest
Uldis M.

Light pat nenojauta kā viņu pirms vairākiem gadiem izstrādātā tehnoloģija reinkarnēsies!
Jautājums – vai tur ir kas tik unikāls tajā attēlu apvienošanā, ko nevarētu uztaisīt bez šādas sadarbības?

Artis
Guest
Artis

Grūti būs kompetenti kaut ko teikt. Pagaidām nekas nav redzēts dzīvē. Solīt var daudz ko, bet gribētos redzēt paša uzņemtas fotogrāfijas, lai varētu spriest.