Android planšetdatoru tirgus ir neaktīvs vismaz pēdējos divus gadus, tikai retais ražotājs atļaujas ik pa laikam izlaist atsevišķu planšetdatora modeli. Samsung tikko izziņojis Galaxy Tab S5e, ko gan nevajadzētu uzskatīt par Galaxy Tab S4 tālākas attīstības soli.

Galaxy Tab S5e ierindojas kaut kur pa vidu starp lēto Tab A sēriju un visai dārgo Galaxy Tab S4. Galaxy Tab S5e ir aptuveni par trešo daļu lētāks par Tab S4, tomēr Galaxy Tab S5e saglabājis to pašu 10.5 collu 2560 x 1600 AMOLED ekrānu, 4 GB RAM un 64 GB atmiņu. Būs pieejams arī 6 GB RAM un 128 GB atmiņas Galaxy Tab S5e modelis.

Galaxy Tab S5e darbina mazāk spējīgs Snapdragon 670 procesors, tāpat jaunais planšetdators ticis pie mazākas ietilpības 7040 mAh akumulatora (Tab S4 ir 7300 mAh). Galaxy Tab S5e saņems uzreiz Android 9 Pie operētājsistēmu ar jauno One UI saskarni.

Galaxy Tab S5e varēsi pievienot Samsung izveidotu tastatūru, planšetdators arī atbalstīts Samsung DeX.

Galaxy Tab S5e plānotā cena ir ap 420 eiro, bet planšetdatora versija ar 4G mobilo datu savienojumu Eiropā maksā ap 480 eiro.

5 komentāri

 1. Tupa nospiests no jaunā iPad. Rēcīgi, ka daudzi produktu “vēstnieki” tiek algoti, lai dziedātu slavas dziesmas šiem Adroīdiem, bet paši reāli lieto iPhone un iPad. Pat Latvijas “Android” uzņēmuma dažam labam darbiniekam ir iPhone un negribot lietot uzņēmuma produktu, ja pat pa velti darbs grūž! :D :D :D
  Bet nu mietpilsonis parastais uz šo visu reklāmu pavelkas un pērk. Uzņēmumam tas ir galvenais. Tie mani novērojami, ka ir viens īstais līderis un tad ir tie, kuri cenšas parādīt, ka ir līderi. :D

  Šeit labs svaigs video, kur šis ir analizēts:
  https://youtu.be/cZIso9uqNls

  • Kaut kā jocīgi, ka aizvien (vēl 2019. gadā) tiek runāts par “nospiests” kaut kādu mobilo ierīču kontekstā – nospiests kas, jebšu kur vispār ir kādas atšķirības un kas no kura?
   Kvadrāta forma ar iepaļajiem stūriem (kurā gadā jau bija bezjēdzīga tiesvedība par šiem ģeometrisko figūru patentiem), krāsa? LED panelis (kurus visiem ražo tāpat vieni un tie paši – Apple izmanto Samsung un LG), procesors? Chipsets (Qualcom, Intel) OS grafiskais interfeiss?

   p.s. tāpat arī savdabīgi vai matu skaldīšana, ka kaut kādas reklāmas kampaņas ietvaros (kas gluži nav tas pats kas “evanģēlisms”) tad cilvēkam pēcāk mūžīgi ir jāturpina lietot viens un tas pats zīmols, un nedod dies’, ka viņa (vai uzņēmuma) PRšķīks iepostēs kaut ko kādā citā sociālajā tīklā no kādas citas ierīces.. Katrs lieto to, kas viņam patīk, liekas piemērotākais vai ir ierasts..

 2. Ja Android ir mobilā operētājsistēma, vai šis nav vairāk planšettelefons nekā planšetdators? Just wondering.

Ir ko teikt?