Novembra sākumā Samsung publiski parādīja savu jauno lokāmo OLED displeju, kas nosaukts par Infinity Flex Display. Pagaidām oficiāli gan vēl nav izziņota pirmā ierīce, kas izmantos jaunā tipa displeju, bet tehnoloģiju pasaulē baumo, ka šāda ierīce pārdošanā varētu nonākt jau 2019. gada pirmajā pusē un tā aptuvenā cena būs aptuveni 1800 dolāri.

Jaunā displeja izziņošanas pasākumā Samsung arī parādīja jauno pašu veidotās One UI lietotāja saskarnes versiju. Tā tiek veidota uz šobrīd aktuālās Samsung Experience, kas tautās tika palaista kopā ar Galaxy S7 viedtālruni. One UI vizuāli atgādinās Samsung Experience, taču lielāks uzsvars veltīts uz to, lai ierīces ir vienkāršāk lietojamas ar vienu roku. Proti vizuālie elementi būs pārnesti uz ekrāna apakšu un tie kļūs lielāki un salasāmāki.

Noteiktās valstīs (Latvijas šo valstu starpā nav) jau ir iespējams pieteikties One UI saskarnes beta testēšanas programmā un paredzams, ka jaunā saskarne Note9, Galaxy S9/9+ telefoniem būs pieejama jau nākamā gada janvārī. Pēc tam to saņems arī Note8 un Galaxy S8/S8+ telefoni.

Samsung ir publicējis īsu video, kurā parāda jaunās saskarnes detaļas. Ko par to domā? Vai gaidi, kad tā atceļos uz tavu Samsung telefonu?

8 komentāri

    • Tā jaunā versija tik ļoti izskatās pēc esošās, ka sistēmas prasības gan jau būtiski nepieaugs.

  1. Samsung arī iet par to slikto taciņu. Tāda bomaru kantoris paliek. Jauniem samsung s9 krāsas liek huiveis twilight..

Ir ko teikt?