Tikai labas ziņas – Samsung sagatavojis Android 9 Pie atjauninājuma piegādes Galaxy Note9 modelim. Galaxy Note9 pie Pie atjauninājuma tiks jau 15. janvārī. Protams, atjauninājums tiks izsūtīts viļņveidīgi, tāpēc pie tevis tas var nonākt arī februāra vidū.

Vēl labāka ziņa – arī Galaxy Note8 īpašnieki saņemšot Pie atjauninājumu gandrīz vienlaikus ar Galaxy Note9. Tiek norādīts, ka arī Galaxy S9 un Galaxy S9+ viedtālruņu īpašnieki jau uzsākuši saņemt Pie atjauninājumu, bet tā saņemšana arī atkarīga no reģiona, veiksmes un vēja virziena.

Reklāma

Samsung jau iepriekš parādīja jauno pašu veidotās One UI lietotāja saskarnes versiju, kas būs pieejama kopā ar Pie atjauninājumu. One UI vizuāli atgādinās Samsung Experience, taču lielāks uzsvars veltīts, lai ierīces ir vienkāršāk lietojamas ar vienu roku – vizuālie elementi būs pārnesti uz ekrāna apakšu, tie kļūs lielāki un salasāmāki. Jaunā saskarne Note9, Galaxy S9/9+ viedtālruņiem būs pieejama jau janvārī. Februārī un martā to saņems arī Note8 un Galaxy S8/S8+.

Vācijā Pie beta testētāji jau sāk saņemt stabilo operētājsistēmas versiju.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Jānis
Kristaps Skutelis

Ne tik strauji. Tajā rakstā ir runa par beta versijām. Tas nav pilnais atjauninājums tiem, kas ārpus betas programmas.

ACR

Kas izmanto sarunu ierakstīšanu jāuzmanās, pīrāgs nogriež funkcionalitāti saknē. Kristaps varētu šo tēmu arī aktualizēt

Kristaps Skutelis

Laba norāde, paldies! Ja pareizi atceros, tad oficiāli Android no sarunu ierakstīšanas sāka atkratīties jau no Android 6.0 laikiem, bet tagad beidzot šis process ir pavisam sarežģīts. iPhone pasaulē tas arī nav tik vienkārši iespējams (ja vispār ir). Laikam tāda tendence kopumā, visi rūpējas par datu un sarunu privātumu.

Ģirts

Pīrāgs ir klāt.