Tikai labas ziņas – Samsung sagatavojis Android 9 Pie atjauninājuma piegādes Galaxy Note9 modelim. Galaxy Note9 pie Pie atjauninājuma tiks jau 15. janvārī. Protams, atjauninājums tiks izsūtīts viļņveidīgi, tāpēc pie tevis tas var nonākt arī februāra vidū.

Vēl labāka ziņa – arī Galaxy Note8 īpašnieki saņemšot Pie atjauninājumu gandrīz vienlaikus ar Galaxy Note9. Tiek norādīts, ka arī Galaxy S9 un Galaxy S9+ viedtālruņu īpašnieki jau uzsākuši saņemt Pie atjauninājumu, bet tā saņemšana arī atkarīga no reģiona, veiksmes un vēja virziena.

Samsung jau iepriekš parādīja jauno pašu veidotās One UI lietotāja saskarnes versiju, kas būs pieejama kopā ar Pie atjauninājumu. One UI vizuāli atgādinās Samsung Experience, taču lielāks uzsvars veltīts, lai ierīces ir vienkāršāk lietojamas ar vienu roku – vizuālie elementi būs pārnesti uz ekrāna apakšu, tie kļūs lielāki un salasāmāki. Jaunā saskarne Note9, Galaxy S9/9+ viedtālruņiem būs pieejama jau janvārī. Februārī un martā to saņems arī Note8 un Galaxy S8/S8+.

Vācijā Pie beta testētāji jau sāk saņemt stabilo operētājsistēmas versiju.

5
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ĢirtsKristaps SkutelisACRJānis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Jānis
Guest
Jānis
Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Ne tik strauji. Tajā rakstā ir runa par beta versijām. Tas nav pilnais atjauninājums tiem, kas ārpus betas programmas.

ACR
Guest
ACR

Kas izmanto sarunu ierakstīšanu jāuzmanās, pīrāgs nogriež funkcionalitāti saknē. Kristaps varētu šo tēmu arī aktualizēt

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Laba norāde, paldies! Ja pareizi atceros, tad oficiāli Android no sarunu ierakstīšanas sāka atkratīties jau no Android 6.0 laikiem, bet tagad beidzot šis process ir pavisam sarežģīts. iPhone pasaulē tas arī nav tik vienkārši iespējams (ja vispār ir). Laikam tāda tendence kopumā, visi rūpējas par datu un sarunu privātumu.

Ģirts
Guest
Ģirts

Pīrāgs ir klāt.