Web Analytics
More
  Reklāma

  Šī gada deviņos mēnešos Lattelecom grupas apgrozījums aug par 8%

  Jaunākie raksti

  2018. gada deviņos mēnešos Lattelecom grupas apgrozījums bijis 152 miljoni eiro, augot par 8%, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, liecina grupas neauditētie finanšu rezultāti. Straujākais apgrozījuma pieaugums vērojams jauno pakalpojumu biznesā un būvniecības nozarē; turpina augt televīzijas un datu pakalpojumi, kā arī apmācību bizness.

  “Līdz šim gads ir aizvadīts ļoti produktīvi – esam izstrādājuši vērienīgu biznesa un digitālās uzvedības maiņas stratēģiju turpmākajiem trim gadiem, izaugsmi piedzīvo jaunie biznesa virzieni un esam stiprinājuši pamata piedāvājumu, par 2% audzējot arī televīzijas apgrozījumu. Jauno, mūsdienīgo Helio iTV jau lieto vairāk nekā 80% interaktīvās televīzijas skatītāju, un, uzklausot klientu vēlmes, komanda turpina ieviest uzlabojumus. Savukārt augustā divkārt paplašinājām satura piedāvājumu, Shortcut piedāvājumā iekļaujot pasaulslavenā satura ražotāja HBO filmas un seriālus, ko jau atzinīgi ir novērtējuši skatītāji,” skaidro Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

  Reklāma

  Labi attīstības rādītāji ir vērojami jaunajos biznesa virzienos, kopējiem ieņēmumiem augot par 54%. Lattelecomveikals.lv un Lattelecom veikalos klienti iecienījuši iegādāties ne tikai pamata preces – televizorus, datorus, telefonus –, bet arī tehnoloģiju jaunumus – dronus, giroskūterus un elektriskos skrejriteņus, viedpulksteņus, par 41% audzējot Lattelecom tehnikas mazumtirdzniecības apgrozījumu. Tāpat aug apgrozījums datu centru biznesam (+29%), reklāmas izvietošanas (+28%) un lietu interneta (+25%) pakalpojumiem. Arvien vairāk uzņēmumu izprot savas IT infrastruktūras nozīmi un līdz ar to aug arī jauno IT pakalpojumu apgrozījums drošības risinājumiem, datoru apkalpošanai un mākoņpakalpojumiem

  Lielākais apgrozījuma pieaugums 2018. gada pirmajos deviņos mēnešos, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, ir vērojams būvniecības biznesā, to divkāršojot. Lattelecom meitas uzņēmums Citrus Solutions turpina veiksmīgi darboties Vācijā un attīsta jaunas kompetences, septembrī piedzīvojot spāru svētkus pirmajā objektā, kur veic ne tikai inženiertehnisko sistēmu izbūvi, bet arī civilbūves darbus.

  Baltijas Datoru akadēmijas apmācību biznesa apgrozījums audzis par 14%, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn. Starp iecienītākajām mācību programmām ir ne tikai kursi par datu apstrādi un analīzi, grafisko dizainu, digitālo mārketingu, bet arī jaunāko tehnoloģiju apguve.

  Lattelecom ir dinamisks tehnoloģiju un izklaides uzņēmums. Investējot TV saturā, interneta tīkla kvalitātē, lietu interneta attīstībā, mākslīgajā intelektā, lielajos datos un citos jaunos virzienos, Lattelecom veido nākotni jau šodien. Lattelecom izmanto start-up domāšanu, izpētot lietotāju pieredzi, attīstot jaunos produktus un veidojot sinerģijas ar jaunuzņēmumiem.

  Lattelecom pieder valstij Privatizācijas aģentūras personā (51%) un Dānijā reģistrētajam Telia Company meitas uzņēmumam Tilts Communications (49%).

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma