Huawei varētu kļūt par vienu no pirmajiem ražotājiem, kas spēs saviem viedtālruņiem piedāvāt Android Pie atjauninājumu. Tiesa, pie Android Pie tikuši jau Pixel un Pixel 2 viedtālruņi un arī Essential Phone, bet jāņem vērā, ka Huawei izmanto pamatīgi pielāgotu saskarni un savas visai unikālās Android papildus iespējas.

Huawei P20 un P20 Pro pie Android 9 Pie varētu tikt tuvāko nedēļu laikā, pēcāk nāks Mate 10 un Mate 10 Pro atjauninājumi. Arī no Sony tiek gaidīts Android 9 Pie atjauninājums Xperia XZ2 sērijai jau septembrī. Sony nodrošinās Pie atjauninājumu Xperia XZ1, Xperia XZ1 Compact, Xperia XZ Premium, Xperia XZ2, Xperia XZ2 Compact, Xperia XZ2 Premium, Xperia XA2, Xperia XA2 Ultra un Xperia XA2 Plus.

Google paziņojusi, ka Android One viedtālruņi pie Android 9 Pie tikšot līdz rudens beigām. Google gan nav neko precīzāk paziņojusi.

Reklāma

8
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
aigiLeldeKaķenieksArtis ĀbolsSapnis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Gatis Bērziņš
Viesis
Gatis Bērziņš

Par P10 nav ne miņas, vai tiem arī būs pieejams atjauninājums.

Sapnis
Viesis
Sapnis

jā viņus var atjaunināt uz p20 .. tā kā pirmo dienu mūsdienu pasaulē :)

Artis Ābols
Viesis
Artis Ābols

Bija info, ka būs līdz pat Mate 9 paaudzei. Diemžēl nav info, kad tieši P10 saņems. It kā līdz gada beigām solīja, ja nemaldos.

Lelde
Viesis
Lelde

Sveiki, varbūt kādam no Jums ir Huawei Mate pro 10… Ir tāda lieta. Nesen vīrs nopirka šo modeli, it kā viss būtu ok, bet kad telefonu straumē un LG skart Tv, viņam neizslēdzas ekrāns… tas neiemieg, bet deg un patērē vēl vairāk bateriju. Man pašai ir Samsung S8, bet ar to nav tādas problēmas, kā sastraumēju piemēram filmu, tel iemieg. Varbūt Huawei tas ir pilnīgi normāli? Ceru ka būs kāds zinošāks… Paldies

Artis Ābols
Viesis
Artis Ābols

Huawei ir dažās dīvainības, kas saistāmas ar enerģijas taupīšanu. Šajā gadījumā netaupīšanu. Kāda lietotne tiek izmantota straumēšanai?

Lelde
Viesis
Lelde

Es nezinu vai tā ir lietotne, bet nosaukums ir “MirrorShare” atrodas nolaižot ekrānu uz leju

Kaķenieks
Viesis
Kaķenieks

Es šo problēmu atrisināju ar Samsung iegādi! Tagad viss strādā perfekti!

aigi
Viesis
aigi

Lai cik man patīk P20 kamera, bet es gribu atpakaļ pie Samsung. Samsam viss ir saprotami un loģiski un visi procesi ir pabeigti. Nezinu vai ar Pie kaut kas būs labots.