Šī gada Sony flagmanis Xperia XZ3 vēl nemaz oficiāli nav izziņots, bet internetā jau ir noplūduši gaidāmās ierīces attēli. Un tie izskatās labi. Izskatās, ka Sony jaunums būs pieejams četrās košās krāsās no kurām visiespaidīgākā man šķiet burgundijas tumši sarkanā. Šādu krāsu toni telefoniem vēl neesmu redzējis. Nav gan skaidrs vai visas krāsas uzreiz tiks izlaistas visos tirgos. Sagaidāms, ka jaunais Sony flagmanis tiks prezentēts šajā nedēļas nogalē Berlīnē notiekošajā tehnoloģiju izstādē IFA 2018. Arī Kursors plāno apmeklēt šo izstādi un ziņosim par tur redzēto.

Kas Sony Xperia XZ3 vēderā?

Pēc noplūdušajiem attēliem varam redzēt, ka Sony nav gājuši ekrāna iegrauzumu ceļu, kurā pēc iPhone X piemēra akli metušies praktiski visi telefonu ražotāji. Bet no otras puses, izskatās, ka Sony joprojām nav iemanījušies saviem telefoniem iestrādāt patiešām lielus displejus ar šaurām apmalēm, kas 2018. gada flagmaņiem ir norma. Arī kameru skaits aizmugurē nav divas vai trīs, kā pie konkurentiem. Vienīgais, pastāv cerība, ka Xperia XZ3 tiks pie Sony jaunuma – 48 megapikseļu sensora.

Baumas liecina, ka Xperia XZ3 būs aprīkots ar 5.7 collu IPS LCD displeju ar 1080 x 2160 pikseļu izšķirtspēju, kas ir identisks Sony Xperia XZ2 sniegumam. Tāpat sagaidāms, ka Sony flagmanis saņems šobrīd aktuālo Qualcomm Snapdragon 845 procesoru ar 6 GB operatīvo atmiņu un 64 Gb iebūvēto atmiņu. Baterija, iespējams, būs ar 3240 mAh ietilpību un ātri uzlādējama. Iespējams, telefons jau būs ticis pie svaigākā Android 9 “Pie” laidiena.

12 komentāri

 1. Dīvaina spītība par to pirksta nospieduma nolasīšanas sensora novietojumu: visi apskatnieki brēc, bet Sony – pofig!

  • Kādā ziņā? Rūdītajiem faniem nepatika, ka vairs nav pirkstu nospieduma lasītājs sānā, jaunajā dizainā ?

    • Nē, tas neatrodas pa zemu. Ar ergonomiku viss kārtībā, tas ir tikai pieradums ar pirkstu stiepties pēc tā, kas ir tepat pirksta galā.

    • Jā, novietojums ir ok. Ja esi pārgājis no sāna pirkstu lasītāja, tad ātri var pierast pie aizmugurējā novietojuma sony izpildījumā. Ap kameru ir nedaudz izbīdīts aplis, bet nospieduma lasītājs ir nedaudz iegremdēts un var sajust pirksta lokāciju :) Ir gadījies, kad kabatā telefons noķer pirkstu, bet to pats var pamanīt.

    • Pamēģini uzlikt piekstu uz sony sensora un ar īkšķi aizsniegt pogu ‘atpakaļ’. Pēc tam pamēģini to izdarīt ar citu līdzīga izmēra telefonu. Varbūt tad sapratīsi cik tas ir ērti.

 2. Sony vienmēr ir bijuši prātīgie telefoni (diemžēl tagad jau arhaiskie). Lielai daļai, sevišķi ķīniešiem, otra kamera ir tikai ķeksīša pēc, lai mākslīgi pludinātu fonus.
  Vienīgais, ja reiz kamera ir tikai viena un ekrāna malas joprojām pastāv, tad kameras modulis bija jāliek pašā augšā, lai nebūtu otrpus ekrānam un nebūtu jāveido pumpa vidū.

 3. Visur tiek pieminētas mazās vai neesošas ekrāna malas. Tas tiešām ir tik kruta,ka ekrānam nav malu un ka pie katra lidojuma zemē rodas “zirneklītis”? Vai es kko nesaprotu?

  • mārketings. kad nav ar ko īsti lielīties, tad izceļ mazsvarīgus parametrus, kuriem var piekabināt priedēkli “vis-“.

Ir ko teikt?