web analytics

Slack no Atlassian atpērk HipChat un Stride, lai servisus slēgtu

Jaunākie raksti

Uzņēmējus aicina 10 dienās ekspertu vadībā izveidot interneta veikalus

No 28. janvāra līdz 8. februārim Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Digitālo mārketinga fabriku un Mozello mājas lapu izstrādes...

Kursors.lv kopā ar Citadeli informēs par fintech jaunumiem

Ar prieku paziņoju, ka Kursors.lv uzsāk sadarbību ar Citadeles banku un visa gada garumā kopā informēsim par svarīgo finanšu...

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Covid-19 ietekmi uz finanšu tehnoloģiju attīstību

Domāju, ka tikai retais spēja paredzēt, kāds tieši izvērtīsies 2020. gads un kā sākontēji tālajā Ķīnā radies COVID-19 vīruss...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #401 (21.01.2021)

21. janvāra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu uzreiz...

Microsoft sadarbosies ar General Motors un investē autonomās braukšanas uzņēmumā Cruise

Tehnoloģiju uzņēmums Microsoft noslēdzis ilgtermiņa sadarbību ar autobūves uzņēmumiem General Motors, Honda un vēl citiem, lai investētu vairāk nekā...Pagājušās nedēļas otrajā pusē publisks kļuva kāds, manuprāt, ļoti nozīmīgs notikums par ko būtu vērts parunāt. Populārais saziņas rīks Slack no programmatūras giganta Atlassian nopirka HipChat un Stride, kas pilda līdzīgas funkcijas.

Interesantā daļa ir tā, ka HipChat un Stride darbosies tikai līdz 2019. gada 15. februārim un tad tiks slēgti. To paredz abu uzņēmumu noslēgtais līgums. Tāpat Slack pārņems abu produktu intelektuālo īpašumu.

Atlassian produktu pārvaldības viceprezidents Džofs Redferns (Joff Redfern) skaidro, ka tas ir labākais iespējamais solis, ko Atlassian varēja izdarīt savu klientu labā. “Ja tu nevari sakaut pretinieku, apvienojies ar to,” teic Redferns. Tāpat uz Slack pāries arī Atlassian darbinieki.

Slack izpilddirektors Stjuarts Baterfīlds (Stuart Butterfield) norādījis, ka Atlassian veic arī mazu, bet simbolisku investīciju Slack. Paredzams, ka jau nākamgad Slack uzsāks savu akciju kotēšanu publiskajā biržā un šī investīcija var Atlassian atmaksāties labāk nekā cīņas ar Slack turpinājums.

Šobrīd nav informācijas, ka šis Slack darījums kaut kā ietekmētu citus Atlassian produktus, piemēram, Jira vai Bitbucket.

1 komentārs

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Puika

Es pirms kāda pusotra gada nedaudz lietoju Slack. Bija labi. Smuki, pārdomāti un derīgi viss uztaisīts. Tagad gan vairs nelietoju, jo Slack (manuprāt) vairāk tā kā darba vajadzībām piemērots. Bet man šancē visi lieto WhatsApp un līdz ar to man Slack īsti nav pielietojuma. Uzinstalēts laikam gan vēl ir telefonā.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: