No šā gada 4. jūnija telekomunikāciju uzņēmums Baltcom piedāvā jaunu pakalpojumu OPEN televīzija. Jaunais risinājums ievērojami paplašinās daudzveidīga TV satura skatīšanās iespējas iedzīvotājiem visā Latvijā.

OPEN televīziju būs iespējams skatīties, izmantojot jebkura sakaru pakalpojumu sniedzēja interneta savienojumu, tostarp arī mobilo operatoru nodrošināto 4G internetu. Turklāt interaktīvā televīzija būs pieejama arī ārpus Baltcom tīkla pārklājuma. Tādējādi jaunais risinājums būs pieejams arī tiem iedzīvotājiem, kuriem piekļuve Baltcom interaktīvās televīzijas pakalpojumiem līdz šim bija apgrūtināta tehnoloģisko ierobežojumu dēļ.

Reklāma

“Pērn Baltcom prezentēja Baltijā modernāko interaktīvās televīzijas platformu “Interaktīvā TV 3.0”, par kuru aizvadītā gada laikā klientu interese bija liela. Tomēr nereti saskārāmies ar situāciju, ka tehnoloģisku iemeslu dēļ nevaram nodrošināt inovatīvā pakalpojuma pieejamību virknē Latvijas reģionu. Attiecīgi uz pieprasītā pakalpojuma bāzes esam izstrādājuši arī jauno OTT (Over the top media service) produktu jeb OPEN televīziju, kas turpmāk būs pieejama ikvienam lietotājam visā Latvijā,” atzīmē Baltcom valdes priekšsēdētājs Nikolā Buasēns (Nicolas Boissin).

OPEN lietotāji varēs skatīties 38 īpaši atlasītus TV kanālus gan tiešraidē, gan arhīvā, tajā skaitā visus “All Media Baltic” kanālus (TV3, LNT, TV6, Kanāls 2 un 3+), kā arī filmas un seriālus no katalogiem. OPEN televīzijā būs pieejamas visas Interaktīvās TV 3.0 funkcijas.

“Būtiski, ka televīzijas skatītājs vairs nav piesaistīts konkrētai adresei, jo OPEN televīziju lietotājs var ņemt līdzi visur – uz vasarnīcu, laukiem un citur. Klients televīziju varēs izmantot pat īslaicīgos ceļojumos Eiropas Savienībā ar jebkuru interneta savienojumu, kura IP adrese reģistrēta ES. Vienīgie priekšnosacījumi pakalpojuma kvalitatīvai darbībai ir stabils interneta pieslēgums un televizors” uzsver N.Buasēns.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
31 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

ironiski, ka ar nosaukumu open baltcom turpina tirgot veco produktu – kanālu pakas, manā sapratnē tas nav open, bet jail. mani interesē kanāls vai pat raidījums, nevis dinozauru ēras pakas. zombē vecenītes ar hd kvalitāti un (!!!) valodas izvēli.

Tramvajs bļe

Cik ātram internetam vitu jabuj? Kada mēneša maksa

Harijs

Internets 10 Mbit/s
Cena, ja pareizi sapratu 3.50 par pakalpojumu + 2.50 par iekārtu (vai arī var nopirkt uzreiz par 60 eur)

Artūrs Pupausis

Tas aparāts izskatās pēc parastā kās Android TV kastes. Jautājums vai varētu dabūt aplikāciju un lietot kādu TV kasti par plus mīnus 60 Euro bet droši vien ar vairāk funkcijām.

Jānis A

Izskatās interesanti, būs cītīgāk jāpapēta. Priekš vecākiem varētu būt ok
Varbūt varēs izmest to riebīgo lattelecom inet+tv pakalpojumu un pāriet uz kāda operātora mājas internetu un šo.

x

tici ka ir operatori bez problēmām? jeb baltcom labāk komunicē problēmu gadījumos? man kā cilvēkam bez tv grūti salīdzināt.

geksis

ar mobilo operatoriem ir vieglāk ko sarunāt, jo viņi ļoti labi apzinās, ka jebkurā brīdī cilvēks var aiziet pie konkurenta. Ar ltk grūti ko sarunāt, jo viņi to konkurenci tik ļoti neizjūt, un uzskata, ka neviens viņus nemainīs (no personīgās pieredzes)

Jānis A

Tieši tā, it īpaši, ja dzīvo privātmāju rajonā, kur izņemot ne-optikas LTC internetu nekā cita nav.

x

ok, skaidrs. t.i. ne tv kā tāda vai kanāli, bet attieksme un politika.

Skābene

Tagad jau ir 4G. Man LTC atteicās DSL ierīkot, kaut gan visiem kaimiņiem ir! Tagad man ir BITES rūterītis un 4x ātrāks internets kā kaimiņiem!

Vecais Nīgrais

Es tavā vietā jau sen būtu šķīvi uz jumta uzlicis un šķaudītu virsū visiem operatoriem!

x

man šķiet, ka mūsdienās cilvēki saturu nu jau patērē izmantojot tīklu, netflixi utt. un ar šķīvjiem ņemās tikai lieli tv fani vai tie, kas skatās kautko specifisku, kas ir tikai satelītos.

Vecais Nīgrais

Ja tu dzīvo Rīgas blokmājā ar Lattelecom optiku, tad viennozīmīgi interneta televīzija ir tavs draugs!
Ja tu dzīvo laukos, vai privātmāju rajonā, kur nav optikas un nav pat DSL, bet 4G ir sastopams tik par bieži kā krītošs meteorīts, tad šķīvis joprojām ir tavs vienīgais draugs.

Vecais Nīgrais

Var sarunāt! Zvani un saki, ka gribi lauzt līgumu un iesi pie Baltcom, jo atnāca smuka meitene no Baltcom un piedāvāja tev paņemt netu un TV par saldu cenu! Man pēc šitā komentāra uzreiz atrada iespēju no 25 Eur (nets+TV) uz 16 euro samzināt cenu!

geksis

Sen senos laikos viņiem bija akcija, ka jauniem klientiem deva atlaidi, bet vecie klienti varēja ieskrieties un maksāt pilnu maksu. Mēnesi ar viņiem lamājos (komunicēju), kamēr izdevās pierunāt lai bez līguma laušanas un noslēgšanas uz cita ģimenes locekļa vārda (jauns klients viņiem skaitās jauna persona nevis adrese) iedotu to atlaidi. Un pat ar visu atlaidi tas man sanāca dārgāk nekā es šobrīd maksāju Tele2. Tele2, vismaz pagaidām, paši automātiski man ir pieslēguši atlaides, kas attiecas uz jaunajiem klientiem. Vienreiz tikai nācās piezvanīt un noslēgt jaunu līgumu, jo tur līdzi gāja jauns rūters (viena saruna dažu minūšu garumā, nevis mēness laikā… Read more »

Vecais Nīgrais

Ja lattelecom pazūd nets piektdienas vakarpusē, tad sataisa tikai pirmdien pa dienu! Pats stulbākais, ka lai pieteiktu problēmu ir vēl jāmaksā, jo zvans ir par maksu! Kad zvani, šie vēl prasa, kāpēc problēmu nepiesaku caur internetu, nu johaidī, es tak zvanu, jo internets pazuda, loģiski tak! Drausmīgs kantoris!

x

pazuda piektdien ~19, parādījās starp 21 un 22.
ja problēma bija tikai ar ip adrešu piešķiršanu, tad kā ellē ratā tev adresi piešķīra tikai pirmdien ja pārējie dabūja jau piektdienas vakarā? laikam neieslēdzi kompi/tv. vai tev ir cits izskaidrojums?

par pieteikšanu nezinu, man pirmo reizi 10 gados pazuda, sapratu ka nu tiešām nav ineta un skatījos virszemes tv, zvanīt nezvanīju jo zināju ka arī bez manis pieteiks problēmu, nekur neliksies)

digitalk

kāds sakars konkrētam pagājušās piektdienas gadījumam ar DHCP un vispārējo kantora attieksmi, ja vienam klientam ir nosprādzis inets?

Vecais Nīgrais

Manā gadījumā kāpņu telpā bija optikas vads pušu!
Pirms tam gan meitene man spītīgi lika restartēt rūteri, tad pārbaudīt vai rūteris ir ieštepselēts! Es tad meitenei sāku prasīt, vai viņa tur par mani ņirgājs un vai saruna nav uz skaļo uzlikta, lai ierēktu par kārtējo klientu!

Pārējās reizēs jau problēmu pieteicu ar tekstu: elektrība ir, rūteris ir ieštepselēts, optikas vads ir iesprausts, un jā, rūteri jau esmu 3x restartējis bet neta joprojām nav, celiet pakaļas augšā un barucat skatīties jau šodien, nevis nākamnedēļ!

Banana

Reiz dzīvoklī bija baltcom 100mbit kabelis+TV… Zvanot man pa telefonu pretī runāja 60% krieviski, 30% ļoti lauztā latviešu valodā un tikai retos gadījumos trāpijās kāds latviešu operators.
Ties tas bija pirms 10 gadiem…. Bet kopš tā laika tas kantoris saistās ar postpadomju krievu biznesu :D

Nepateikšu kāda situācija ir mūsdienā, bet ņemot vērā slāvu tautības īpatsvaru un to, ka operators atrodas rajonos kur ir psrs būvētās rindu mājas, tad šaubos ka ir kas labāks palicis….

Krotow

Nospiedošā vairākumā tie ir mongoļu-tatāru-somugru pēcteči. No slāviem tur gandrīz vai tikai nosaukums.

grrrr

noteikti ka Sojuz un citi austrumu kanāli būtu aizvietojami ar citiem, veselīgākiem.

Krotow

Šaubos gan. Lielākā TV skatītāju daļa joprojām “buržuju valodas” neprot.

geksis

Tu domā kulinārijas šovus?

Kiseļ TV

Nu LTC jau ar ir Sojuz paketes iekļautas! ;)

Atis R.

Un kas ar kvalitāti? Savā laikā salīdzināju virszemes, Lattelecom un LMT. Virszemes bija vislabākā attēla kvalitāte, tad Lattelecom un tad LMT. Starpību var just, it īpaši ja pārslēdzas uzreiz starp ierīcēm.

Un kas ar šo Baltcom Open? Kāds ir mēģinājis?

morfejs

Paņēmu Open. Attēla kvalitāte nesalīdzināmi labāka nekā Lattelecom virszemes TV graudainajam vājprātam. Bet esmu vīlies – pakalpojums praktiski nav izmantojams, jo baisi nestabils. Laižu caur WiFi, rūteris it kā labs – turpat blakus stāvošā mana Android TV kaste straumē pasmagu kontentu bez problēmām. Baltcom kastīte (dekoders) rāda WiFi savienojuma stiprumu vidēju / virs vidējā. Taču savienojuma ātrums ar Baltcom serveri 50% no laika ir ap 0.0-0.3Mbps. respektīvi TV neiet vispār, vai atslēdzas. Speedtest.net mobilajā telefonā (caur to pašu WiFi tīklu) tikmēr rāda 40-60mbps. Sazvanītais Baltcom, protams, stāsta, ka tieši manā galā viss esot nepareizi – par tālu stāv Wifi, traucē… Read more »

Rolands

Paņēmu iekārtu lietošanā, jāsaka ka pie diezgan stabila wifi signāla viņa raustas, visticamākais iekārtai ir slikta antena.
Lietojot caur vadu nekas neraustas, kanāli pārslēdzas ātrāk ka LMT viedtelevīzijai.
Tīkla lietojums 3-10mbps, patlaban cena/kvalitāte apmierina, tomēr prasītos nedaudz savādāki kanāli – Discovery piemēram.

Ediite H

Vienkārši ikdienas 4G mobilajam internetam ir nestabils signāls un kad zāģis nokrīt zemākajā punktā TV signāls pārtrūkst, jo televīzijas skatīšanai nepieciešams lielāks ātrums nekā datoram un telefonam. Esmu izmēģinājisi pievienot savam Vied televizoram visu operatoru piedāvātos TV dekoderus, rezultāts ir līdzīgs maksimālās noslodzes brīžos vakara stundās signāls ir par lēnu, lai skatītos Interaktīvo televīziju laukos. Te tiešām nav problēma OpenTv, bet tā problēma mobilā interneta stabilitāte. Jāgaida 5G risinājumi, tad šis pakalpojums būs izmantojams.

Rihards Apsitis

Kāds ir mēģinājis citu iekārtu? Es mēģinu saprast vai obligāti ir jāņem Balticom par 60, vai varbūt der kāda cita no ebay vai ali?

digitalk

raksts gan ir par Baltcom, nevis Balticom, kuram nav OPEN tipa piedāvājuma. ja runājam par digitālo TV, tad cik zinu Baltcom apgalvo, ka drīkst lietot savu dekoderi un realitātē tas ir pat ieteicams, jo viņu neinteraktīvās TV aparāta firmwārē ir izravēta raidījuma ieraksta un pauzēšanas funkcija, t.i. tu maksā tos pašus 60 par apgraizītu aparātu.