Pirms aptuveni mēneša Huawei apakšzīmola Honor vadītājs apstiprināja, ka viens no populārākajiem Honor viedtālruņu modeļiem Honor 8 saņems Android 8.0 Oreo atjauninājumu. Bet jaunākā informācija norāda, ka solījums bijis pāragrs.

Honor Indijas pārstāvniecība paziņojusi, ka Android 8.0 Oreo tomēr pie Honor 8 un Honor 8 Pro īpašniekiem nenonāks, jo esot atklāta programmatūras nesaderība ar Honor 8 uzstādītajām detaļām. Honor 8 turpinās vēl kādu laiku saņemt drošības ielāpus, bet Oreo atjauninājums šīs sērijas viedtālruņiem ies secen.

Šāds pats liktenis ir piemeklējis ļoti populāro Huawei P9 viedtālruņa modeli, kas ir tikai aptuveni 20 mēnešus vecs. Grūti iedomāties, kā tieši Honor 8 tehniskā specifikācija varētu ierobežot Android 8.0 Oreo saņemšanu, ja Nokia to spēj nodrošināt savam nīkulīgajam Nokia 2 viedtālrunim.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
15 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

nu, nekas….just keep buying.

wils

Slikti.
Šamie augstu lēca un skaļus vārdus teica.

Krotow

“programmatūras nesaderība ar Honor 8 uzstādītajām detaļām” – lasi – Oreo nevar nodrošināt kāda perifērijas moduļa atbalstu, jo to vairs neražo un draiveru nav un nebūs. Un bez draiveriem nebūs cepumu (WiFi, kameras vai kas nu tur vairs neiet).

adesers

Blin man ir hor 8 brrr

wils

horror 8 …

Krotow

hurr durr

Skābene

Pareiz i, nav ko uzturēt tos vecos lētučus, lai pērk jaunus! :)

KKTK

Vai tā būtu kāda katastrofa?

Artis Ābols

Kādam tā būs katastrofa.

bombelats

Turīgajiem, kam tā ir katastrofa jāiegādājas regulāri jauns komunikators, mazturīgajiem LMT atvērtais līgums.

LAN

Vai gudrajiem Pixel/Android ONE.

Juris Udris

Un es tieši cerēju, ka manējais P9 tomēr saņems oreo, jo nav jau vēl nekāds vecais modelis, skumji

Lapsinieks

ieinteresēji. man ir P9. drošības lāpījumi nāk regulāri, oreo negaidu. kas Tev dzīvē mainīsies ar oreo? kādas fīčas uzlabos esošo dzelzi, darbu ar to?

Jānis Logins

Tā tas ir, veiktspējas samazināšana, lai tik pirktu jaunu, te jau katru gadu.

x

kā – samazināšana?
ja būtu oreo, tad vecie dzelži varbūt nevilktu. vai otrādi – indieši pacentušies un jaunais cvībaks ripo naskāk arī uz vecākām trubām.

bet ja apdeita nav – tad kā tas ietekmē veiktspēju? domāts tā, ka cilvēks paša spēkiem aizirsis iekārtu un nenāk glābējapdeits, kas visu pārinstalē un sākas jauna dzīve?