web analytics

Latvijā pieejama lētāka Apple iPhone bateriju nomaiņa

Jaunākie raksti

Kāds vīrietis Kalifornijā apsūdzēts pēc tam, kad viņa drons ietriecas policijas helikopterā

Visai nelāga drona pilotēšana izvērsusies kādam vīrietim Kalifornijā. Viņš pērnā gada septembrī palaida savu bezpilota lidaparātu, lai redzētu nozieguma...

“WhatsApp” nolemj uz laiku atlikt jaunās privātuma politikas ieviešanu

Pēc "WhatsApp" nesenā paziņojuma, ka drīzumā lietotājiem vai nu būs jāpiekrīt savu datu nodošanai "Facebook", vai arī par šo...

Razer piedāvā savu sejas aizsargmaskas konceptu ar RGB apgaismojumu

Koronavīrusa pandēmijas sākumā uzņēmums Razer aktīvi reaģēja uz situāciju un pielāgoja savu rūpnīcu, lai ražotu vienreizlietojamās medicīnas aizsargmaskas, un...

HP EliteBook 805 G8 tiek pie Ryzen Pro 5000 procesoriem

AMD ir ticis pie vēl viena pirms pāris gadiem neiedomājama sasnieguma - Ryzen procesori nonāks ļoti nopietnos un ļoti...

ASV atbildīgās iestādes pieprasa “Tesla” atsaukt vairāk nekā 150 tūkstošus mašīnu

Pirms dažiem gadiem "Tesla" ļoti lepojās, ka tās multimediju sistēmu darbinās "Nvidia Tegra 3" procesors. Tomēr pēdējo pāris mēnešu...Iepriekš jau rakstījām, ka Apple atvainojies iPhone lietotājiem par to, ka ierīču stabilitātes nodrošināšanai (slepus) samazina to veiktspēju. Tas tiekot darīts tikai gadījumos, kad telefons izrēķina, ka tā baterija ir nolietota un vairs nespēj nodrošināt stabilu darbību. Uzņēmums gribējis tikai labu, tomēr sabiedrība parādīja, ka gluži bez viņu ziņas šādi ar viņu ierīcēm izrīkoties nedrīkst. Tāpēc Apple nācās sagatavot plašāku skaidrojumu par šo situāciju un papildus uzņēmums uz laiku arī būtiski samazināja iPhone bateriju nomaiņas cenas. ASV gadījumā cena samazināta no 79 ASV dolāriem uz 29 dolāriem. Tāpat Apple sola gada sākumā izlaist iOS atjauninājumu, kas lietotājus vairāk informēs par savas ierīces baterijas stāvokli, lai tie var saprast vai tas ietekmē telefona darbības ātrumu.

Mūsu rīcībā ir nonākusi informācija, ka Latvijā autorizētie iPhone apkopes centri ir saņēmuši norādījumus par šo bateriju nomaiņas kampaņu un ir skaidras arī Latvijā aktuālās cenas. Tātad, šogad varam izdevīgi un droši nomainīt baterijas saviem iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone SE, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus un iPhone X. Remonta ilgums šobrīd varētu būt līdz kādām 2 nedēļām.

  • LMT: baterijas maiņa maksās 31.01 eiro (ar PVN) un telefonus jau no šodienas var nodot jebkurā LMT klientu centrā.
  • Capital: baterijas maiņa maksās 35 eiro.
  • MobileMonsters: Baterijas maiņa visiem modeļiem stundas laikā. Cenas sākot no 31.70 eiro (atkarībā no modeļa).
  • iRemonts: Baterijas maiņa visiem iPhone modeļiem 30 minūšu laikā. Cenas sākot no 35 eiro.

Ja kaut kādu iemeslu dēļ pašam gribas nomainīt bateriju, tad pie iFixit var nopirkt jau gatavus izejmateriālu un instrumentu komplektus. Tiem, starp citu, arī ir samazinātas cenas.

P.S. Starp citu, izrādās, ka šobrīd joprojām ir spēkā iPhone 6s bateriju maiņas programma, ja telefons negaidīti izslēdzas. Dodies uz Apple atbalsta lapu un pārbaudi vai tava ierīce ietilpst problēmas skarto ierīču sarakstā, un tiksi pie bezmaksas remonta.

68 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
68 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Mārtiņš Vācietis

Maksa ir par maiņu! Cik maksā pati baterija?

Kristaps Skutelis

Cenā iekļauta arī baterija.

290hz

Bet ja maina iPhone 7 bateriju, tad tas vairs nav ūdens izturīgs?

Kristaps Skutelis

Būtu jāpaliek. Vismaz mainot oficiālā kārtā.

Guest

Jā, vajadzētu palikt, ja pie oficiālā remontētāja. Man Galaxy S7E mainīja ekrānu pie oficiālā pārstāvja, visa ūdens izturība palika (pats pārbaudīju)

iPhone 7

Kā ir ar tele2 klientiem? Ja iekārta ir pirkta pie viņiem tad to varu nest labot kaut vai pie LMT?

KKTK

Kāpēc ne 5tajam? Vai tad iOS to nebremzē?

digitalk

Apple “uzlabojumi” sākās no 6-tā.

Kristaps Skutelis

Vispār interesanti, ka listē ir arī SE. Apple tekstos neatrodu, bet LMT saka, ka labos arī SE.

Kristaps Skutelis

Tfu, man visu laiku likās, ka SE bija izlaists pirms sestā aifona. Viss, jautājums izsmelts, eju stūrī nokaunēties :)

Janis Bojars

Vai tas skar visus iPhone? Arī tos, kuri nesen (pirms 4 mēn.) tika iegādāti? Piemērs: iPhone SE 32 GB

Ričards

Ja savā iPhone lieto versiju zemāku par 10.2.1, tad neskars. Protams, ņemot verā 4 mēnešu vecu bateriju, šaubos vai tuvāko gadu laikā būs nepieciešama baterijas nomaiņa.
Ja tiešām nomāc domas par iPhone ātrumu, paskaties Google normāla iPhone SE CPU “Benchmark’us” un tad pārbaudi savus status caur Geekbench 4, ko var iegūt turpat App Store.

Krišjānis

Antutu neder? Ja der – varbūt vari pateikt, cik būtu jārada veselam iPhone 6S?

Janis Bojars

Liels paldies par info. Telefonu dabūju pagājušā gadā augusta vidū un iOS es neesmu taisījis upgrade. (man ir v. 10.3.2) Tāda ver. viņam bija no paša sākuma.

Ričards

Atjaunināt telefona OS vari droši, vienkārši tu tagad esi informēta, ja telefona ātrums sarūk.

Janis Bojars

Es īsti neesmu pārliecināts vai man vajag iOS v.11 uz maza display… :)

Ričards

Drošības ielāpi par ļaunu nenāktu.

digitalk

es nesauktu jaunu iOS versiju par drošības ielāpiem, tā tik pat labi var padarīt telefonu par bremzi. un pastāsti no savas pieredzes (nevis viena tante vai kasperskis teica), kur telefonam nepieciešami drošības ielāpi? iOSā lielākoties jailbreikus aizlāpa ;)

Kristaps Skutelis

Eh, lūdzu, nebraucam atkal muļķību purvā!

digitalk

līdz šim neviens no stāstniekiem man nav atbildējis pēc būtības uz šo elementāro jautājumu, tāpat kā “kam vajadzīgs antivīruss telefonā” un “sarežģīta, īsa, uz lapiņas pierakstāma parole ir daudz drošāka par garu un viegli iegaumējamu”? tāpēc es turpināšu tos uzdot.

Kristaps Skutelis

Nu tu glups vai kā? Neesi dzirdējis par programmatūras “blusām”? Tas izgaist pašas no sevis? Padomā vēlreiz!

digitalk

kļūdas nav drošības ielāpi. kļūdu labojumu nepieciešamību katrs izvērtē pats, jo nereti tie nāk kopā ar tādiem “uzlabojumiem” telefona lietošanā, ka gribas atteikties.

Kristaps Skutelis

Daļa kļūdu pie reizes ir arī drošības uzlabojumi. Īpaši jau tik komplicētās un apjomīgās sistēmās kā operētājsistēmas. Ja lietotājs ir informēts par riskiem, kas draud neuzstādot šos atjauninājumus, protams, var izlemt pret šādu darbību. Bet 99.99% lietotāju tik ļoti neiedziļinās un viņiem atjauninājumi būtu jāuzstāda bez ierunām. Lai citus neapdraud ar savām caurajām sistēmām.

digitalk

ok, mēs atgriežamies pie tā paša elementārā jautājuma – kur telefonā ir apdraudējums sev un citiem? lūdzu reālistiskus piemērus par 99% lietotājiem, nevis par rūtotājiem, wannabe kūlhakeriem un zagtu programmu instalētājiem, kā arī AV softu tirgoņu šausmenes.

Kristaps Skutelis
digitalk

redzu teorētisko drošības caurumu ielāpu uzskaitījumu droidam. lūdzu reālus piemērus, kur būtu cietuši godprātīgi iOS vai Android lietotāji no tiem tevis pieminētajiem 99%. tikai ne šādas “ciešanas” ;))

Kristaps Skutelis

Es neesmu CERT, es neapkopoju informāciju par IT drošības incidentiem. Ej un prasi viņiem, ja gribi konkrētību. Es tev norādīju uz reāliem drošības caurumiem, ko šādā vai tādā veidā agrāk vai vēlāk izmantos ļaundari, lai nepasargātiem lietotājiem spertu datus, identitātes un naudu.

digitalk

izmantos, nepasargātiem, spertu… viss miglainas nākotnes un minējumu formā, tikai plika teoretizēšana no tavas puses. “man liekas un tāpēc man ir taisnība” ir tavs moto.
visi incidentu apraksti parasti reducējas uz aizdomīgas programmas instalēšanas no neautorizētiem avotiem uz hakota aparāta.
99% no godprātīgajiem lietotājiem to vienkārši nedarīs – viņiem pietiek ar feisbūciņiem, vacapiem, snapčatiem un instagramiem. apdraudējums tādiem cilvēkiem praktiski tiecas uz nulli, kaut gan teorētiski viņi ir “vai man dieniņ” kā apdraudēti.

Lapsinieks

uzkāpi uz veca grābekļa, bet tā jau ir – latvietis no citu kļūdām nemācās.
Ar tēti strīdēties ir bezjēdzīgi.comment image

Ričards

Jebkurā OS var būt kāda nepilnība, jā arī kāda versija var būt bremze. Par piemēru var ņemt iOS 10;11, kur bija atklāta drošības caurums, kad upgrade vai downgrade’o iOS versiju, update pārejā ir jāievada lock pin, bet tajā gadijumā varēja rakstit to pin bezgalīgas rezies, pat nenobloķējot telefonu. Tadejādi bija izdomātas mašīnītes pie kuram piesledz iPhone un tas min visas ciparu kombinācijas līdz nedēļas laikā atslēdz. Ir vēl daudzas citi drošības ielāpi un citi par kuriem nav stātīts update log’os.

digitalk

brīnišķīgs piemērs tam, par kādu apdeitu parastam lietotājam nu nemaz nav jāuztraucas – iespēja uzlauzt nozagtu telefonu nedēļas laikā.

digitalk

Šāda aizsardzība tika iestrādāta iOS 10.2.1
Kursors.lv

Inna Rižova

manam iphone 6 ir tikai 2mēn.,bet jau otrajā dienā izbesījos,ka aplikācijas veras 5-10sekundes! un tas tikai tāpēc,ka iOS11. Ja darbojas garantija,tad baterija tiks manīta pa garantiju?

Ričards

Ja ir garantija, tad baterija tiks nomainīta garantijas ietvaros.

Lapsinieks

2 mēneši aifonam… pričom tur bateija? softs neiet uz tik veca dzelža.

Ričards

iPhone 6 ir pavecs.. Tāpēc arī Bite tā met ārā pa lēto.

Lapsinieks

aga – un ja aizskries nomainīt baču – viņi vēl tricāru uzvārīs.

MTD

Hmm, vai tad Eiropā baterijas nomaiņas cenu nesolīja €29?

Skābene

Aizmirsi, ka amerikāņi visas cenas norāda bez nodokļiem!
29+21%PVN= EUR 35.09

Lapsinieks

viņi norāda arī bez EU ievedmuitas. šis nebūs tas gadījums, jo tad arī 31 lmt gadījumā nebūtu paceļams

Ali

Netceros precīzi, no cik EUR sāka rēķināt muitas nodokli, bet šķiet, ka šitā baterija varētu arī ierakstīties summā, kas neapliekas ar ievedmuitu.

wils

Līdz 22 eur.

Nelielas vērtības preču sūtījumi – komerciāli
sūtījumi, ko no valstīm, kas nav Eiropas Savienības dalībvalstis, sūta
saņēmējam Latvijā – tiek atbrīvoti no nodokļu maksājumiem:

no muitas nodokļa – ja sūtījuma vērtība nepārsniedz 150 EUR;
no pievienotās vērtības nodokļa – ja sūtījuma vērtība nepārsniedz 22 EUR.

(izvilkums no https://www.vid.gov.lv/lv/komerciali-sutijumi )

Lapsinieks

aaaa. Tu domā pa vienai bačai sūta?

digitalk

to jau Ali vajadzēja jautāt.

Briedis

Nez, štatos, Vācijā vai UK, lai nomainītu bateriju, arī vajag 2 nedēļas?

Asz

Cik ātri nomaina bateriju? iPhone var saņemt tajā paša diena?

Kristaps Skutelis

Tajā pašā dienā diezin vai. Sākumā, pieņemu, būs jārēķinās ar kādu nedēļu, divām.

Skābene

Šausmas, Samsungam mātes plati samainīja 3stundu laikā Mūkusalas ielas trodeksā.

Kristaps Skutelis

Forši, good for you :)

Kaspars Baradach

S6Edge+ ekrānu man samainija pa stundu. kad vel bija bezmaksas gada apdrošināšana. darba apjoms tas pats kas platei.

Kristaps Skutelis

Nav salīdzināmi gadījumi.

Janis Krukovskis

Domāju, ka termiņš vienmēr atkarīgs no tā, vai garantijas remonts un vai detaļa ir uz vietas. Cik interesējos par remontiem meitas iPhone, tad noskaidroju,ka uz vietas oficiālais serviss daudzas lietas neremontē, bet sūta prom uz, ja nemaldos, Nīderlandi. Līdz ar ko, savas divas nedēļas ir jārēķinās, ka būs jāgaida.
Ja bateriju mainīt pa maksu, tad gan, iespējams, var sarunāt, ka nomaiņu veic tajā pat dienā – ja detaļa ir uz vietas.

Viesis

Tele2 baterijas maiņu nepiedāvā?

Kristaps Skutelis

Konkrēti Tele2 neesmu prasījis, bet pieņemu, ka būs tāpat kā Bitei, ka telefonu varam nest uz Tele2 (ja esam to tur pirkuši) un tālāk jau operators to nodos autorizētajā servisā kā parasti.

Viesis

Iegājām apjautāties LMT, iedeva servisa adresi un tel. nr. – tā būšot ātrāk, ~3 dienu laikā. OK, sazvanām servisu – visu laiku stāsta, ka jēga mainīt bateriju neesot, ātrums nemainīšoties. Pēc pāris dienām aizvedam uz servisu – 31.01 par bateriju + kaut kādi 11.00 par kaut kādu mistisku diagnostiku, un visu laiku atkal borē, ka nekas nemainīšoties telefona darbībā… Sākumā vispār veikšot diagnostiku, vai vaina esot baterijā? Ilgums būšot ~ 1 nedēļa. Kā tad tur īsti ir – būs? Ātrums, darbība uzlabosies vai nē??? Ir kādam reāla pieredze?

Kristaps Skutelis

Oi, interesanta pieredze. Paldies, ka padalījies. Tā noteikti nav jābūt. Kas attiecas uz bateriju, tad, ja tā ir kādu laiciņu palietota (kaut vai gadu), nomaiņa pavisam noteikti uzlabos telefona lietošanas pieredzi.

Gatis

Par baterijas nomaiņu. Man ir iPhone 6s. Pirkts pie LMT pirms diviem gadiem. Paši LMT teica ka 2 nedēļas nomaiņa un uz manu jautājumu vai jūs atbalstat Apple programmu iPhone 6s baterijas bezmaksas nomaiņai, viņi atbildēja ka nezin, to teiks servisā. Vērsos bccs kur man teica ka atbalsta Apple programmu un maksimums divu dienu maiņa. Vakar nodevu telefonu, šodien braucu pakaļ un nekas nav jāmaksā. Pie tam baterijai 3 mēnešu garantija, tas takā sīkums, bet tomēr patīkami. Tāda mana pieredze.

Janko Franko

Kļūda, LMT nomaiņa ir 40Eur man nomainīja 18d laikā,

Kristaps Skutelis

Ok, tātad kaut kas ir mainījies. Paldies par info!

Lapsinieks

wow! 18 dienu laikā!
un ko Tu darīji 18 dienas, servisā iedeva pogu trubu vai iztiki bez telefona?

Janko Franko

neko neiedeva vieta’ vai tad dod? Lapsiniek, citi komentaros saka, ka nomainja notiek ashi, jaa, ja bacha nav japasuta, bet no LMT, vareja jau krajumu izveidot, ja reiz tirgo braakjetas trubas. Esmu apmierinats ka zilonis, bet ne par to stasts.

Kristaps Skutelis

Šis ir tas gadījums, kad visdrīzāk akmens Apple lauciņā. Domāju, ka tās baterijas ir ierobežotā daudzumā un LMT neviens nesūta milzu kaudzi.

x

otrs akmens lmt logā – saprotot, kas ir mobtels un jo īpaši tāds, kas maksā diezgan daudz un tirgotājam, visdrīzāk, ir big profit prece – nu, vai tiešām ir grūti saviem klientiem saorganizēt apziņošanu, pieteikšanos, pasūtīt vajadzīgo bateriju skaitu + dažas pa virsu, un pēc saņemšanas veikt nomaiņu pāris st. laikā pieteikšanās secībā? pat ja atsūta mazās porcijās, nu kāpēc atstāt cilvēku bez trubas uz tik ilgu laiku?

tas tiešām ir grūti izdarāms?

nu, un neklientiem piedāvāt nomaiņu 18 vai 26 dienu laikā, sak, mēs vispirms ātri klientiem, redziet, cik izdevīgi būt mūsu klientam.

Kristaps Skutelis

Good point! Parādīšu viņiem šo komentāru, kad nākamreiz satikšu.

As

Ir kādi jaunumi šajā jomā? Meklēju vietu,kur nomainīt 6 iphone ģībstošo bateriju,bet nolikties remontā uz 18 dienām nav vēlmes! Kreisie kantori baterijas maina par 50€ vienas h laikā, bet gribējās lētāk un OEM;)
Lai nebūtu jāapzvana visi OEM remontētāji,varbūt ir kādam pozitīva pieredze, svaiga?

Sd

BCCS maina par 29€ vienas dienas laikā! Vienīgais nosacījums,ka visam jābūt OEM, ja kautkas labots pie kreisajiem,tad viņi vispār telefonu vaļā netaisa un sūta bekot!

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: