Reklāma

Kaspersky Lab iepazīstina ar jaunu bezmaksas lietotni Android ierīču akumulatoriem

Jaunākie raksti

Jaunākā “F1 2021” videospēle gaidāma 16. jūlijā

Pagājušā gada izskaņā notika pietiekami liels darījums videospēļu nozarē, kad Electronic Arts iegādājas citu videospēļu radītāju Codemasters par 1,2...

Uzņēmums Xwing veicis sekmīgu bezpilota lidojumu ar komerciālo lidmašīnu

Amerikā bāzētais jaunuzņēmums Xwing ir veicis veiksmīgu attālinātās vadības testa lidojumu ar vienkāršu komerciālo lidmašīnu, un šis ir visai...

Reklāmu bloķētājs ietekmē “Google Docs” darbību

Pēdējās dienās vairāki "Google Docs" lietotāji, tostarp arī es, saskārās ar problēmām "Google" dokumentu lietošanā. Tos nebija iespējams atvērt...

“Apple” aicina klientus iesaistīties īpašā Zemes dienai veltītā akcijā

22. aprīlī tradicionāli tiek atzīmēta starptautiskā Zemes diena, kad visā pasaulē norisinās dažādi pasākumi un akcijas ar mērķi veicināt...

Stadler Form Roger gaisa attīrītāja apskats

Daudziem no mums pavasaris saistās ar Sauli, ar putnu dziesmām, plaukstošām lapiņām un zilajām kapu puķītēm ceļmalās, bet citi...

Kaspersky Lab ir izlaidis jaunu risinājumu Android ierīču lietotājiem – Battery Life. Šī bezmaksas lietotne ir paredzēta lietotāja pasargāšanai no briesmīgi nepatīkamas situācijas, kad tālruņa akumulatora uzlādes līmenis pazeminās visnepiemērotākajā brīdī.

Aptauja liecina, ka deviņas desmitdaļas respondentu krīt panikā, kad viņu tālruņa akumulatora uzlādes līmenis kļūst zems. Tas nepārsteidz, ņemot vērā, ka ļaudis jūtas vairāk noraizējušies, kad ir bez šiem mobilajiem pavadoņiem nekā bez saviem īstajiem partneriem.

Bieži vien neuzlādēts viedtālrunis nav tikai nepatīkams piedzīvojums, bet tas var būt arī nedroši, piemēram, var būt bīstami atrasties bez mobilajiem sakariem ārkārtas situācijā vai ja lietotājs ir nonācis nepazīstamā vidē. Battery Life ir izstrādāta, lai reizi par visām reizēm atrisinātu šo problēmu.

Kaspersky Lab risinājums analizē visas lietojumprogrammas lietotāja ierīcē un identificē tās, kas patērē visvairāk enerģijas. Tas ir īpaši svarīgi, ņemot vērā, ka 96 % lietotņu Android ierīcēs darbojas fonā, pat ja lietotājs tās nav palaidis. Battery Life ar vienu pieskārienu var apturēt šīs enerģijas rijējas, tādējādi pagarinot akumulatora darbības laiku. Turklāt Battery Life lietotājam parādīs steidzamu paziņojumu, ja kāda lietotne sāks izmantot vairāk enerģijas nekā parasti.

Vēl viena noderīga Battery Life funkcija ļauj aprēķināt laiku, cik atlicis līdz pilnīgai akumulatora izlādei. Šī informācija lietotājam dod iespēju steidzami atrast veidu, kā uzlādēt tālruni, lai nepaliktu bez mobilajiem sakariem tad, kad tie var būt visvairāk vajadzīgi. Tāpat uzlādēšanas laikā Battery Life aprēķina, cik atlicis līdz pilnīgai akumulatora uzlādei.

  

«Mūsu pieeja lietotāju aizsardzībai ietver digitālo risku samazināšanu līdz minimumam visās frontēs, nevis kiberdraudu jomā vien. Battery Life palīdz ļaudīm nezaudēt sakarus. Tomēr ir svarīgi neaizmirst par drošību internetā ikreiz, kad esat tiešsaistē. Un ir īpaši svarīgi ievērot sava privātuma aizsardzību no svešām acīm, kā arī ierīces aizsardzību pret nozaudēšanu vai zādzību. Arī visās šajās jomās mēs esam sagatavojuši risinājumus,» atgādina Kaspersky Lab patēriņa preču pārvaldības vadītāja Jeļena Harčenko.

Kaspersky Battery Life aizņem tikai 15 Mb un ierobežotā skaitā valodu darbojas platformās Android 4.1–6.0.1. Lai lejupielādētu lietotni, apmeklējiet linku šeit.

Reklāma

14 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
14 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Oleg E.

Galxy S8Plus… :(((((comment image

Kaspars Bebris

Nav aplikācijas :d

Lapsinieks

tiešām? tehnoloģiju ziņa?

Kasperskis

Ja neesi manījis – pēdējā laikā kursorā par kasperski vien raksta :)

Lapsinieks

super! Malači! Tā turēt!

Kristaps Skutelis

Em, aplikācija nav tehnoloģiju ziņa?

Lapsinieks

katra mēsla preses relīze nav tehnoloģiju ziņa. katra jauna aplikācija telefonā tikai samazina baterijas darbības laiku – tieši pretēji tās mērķim. kuram normālam brendam nav sava – vairāk vai mazāk drastiska taupības sistēma jau iebūvēta?

Kristaps Skutelis

Tieši šīs diskusijas dēļ arī tika publicēta šī konkrētā preses relīze.

Skābene

Priekš kam tādu draņķi, ja var palaist telefonu ultrataupīgajā (melnbaltajā) režīmā un telefons izvelk vēl pāris dienas!?

Kristaps Skutelis

Ne visiem telefoniem ir tāds režīms ;)

Kristaps Lācis

Kamēr amīšu specdienests pārbauda kaspersky un aicina nelietot, tikmēr šie mauc pa lietotāju telefoniem.

KKTK

Bet ja lielākais baterijas rijējs ir android OS, tad ko? Ar vienu pieskārienu to te var nahrenizēt? :D

x

palīdzēs on/off poga)

Martins Baumanis

Ar ko šī aplikācija ir atšķirīga no miljons citiem “battery saver” app? ar preses relīzi kursorā?
pie tam, vismaz pēc saskares ar datoriem, aplikācija noēdīs vairāk resursus nekā ietaupīs. Resursu rijēju viens no līderiem.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: