Reklāma

Prezi paziņo par uzņēmuma Infogr.am iegādi

Jaunākie raksti

Realme 7 5G apskats

Lai gan pasaulē Realme zīmols zināms jau trīs gadus, pie mums tas atceļoja vien pagājušajā gadā. Ražotājs necenšas sasniegt...

Vidusskolēni tiek aicināti izmantot savas tehnoloģiju prasmes un piedalīties ES Programmēšanas hakatonā

Eiropas Komisija un ES Programmēšanas nedēļas vēstnieki Latvijā sadarbībā ar IT izglītības fondu aicina vidusskolēnus piedalīties unikālā, starptautiskā hakatonā,...

LG uzsāk jauno 2021. gada NanoCell televizoru pārdošanu Latvijā

LG Electronics (LG) uzsāk 2021. gada NanoCell televizoru pārdošanu Latvijā. Tie īpaši izceļas ar tīrām un precīzām krāsām, kas...

“LMT IoT hakatonā” uzvaru gūst ideja par automatizētu mājdzīvnieku barotavu

No 14. līdz 16. maijam Baltijas vadošā tehnoloģiju nozares pasākuma TechChill ietvaros jau otro reizi norisinājās “LMT IoT hakatons”, kurā iepriekš...

Dienvidkoreja vēlas investēt 450 miljardus dolāru pusvadītāju ražošanā

Pagājušajā nedēļā Dienvidkoreja paziņojusi par saviem ambiociozajiem plāniem iesaistīties pusvadītāju ražošanā un kļūt par nozīmīgāku spēlētāju šajā jomā ar...

Vizuālo prezentāciju platforma Prezi, kas lietotājiem palīdz daudz veiksmīgāk sasniegt savu mērķauditoriju un klientus, šodien paziņoja par vadošā globālajā tīmeklī bāzētā datu vizualizācijas uzņēmuma Infogr.am iegādi. Infogr.am klientiem piedāvā diagrammu un infografiku izveidošanas platformu, lai ātri un efektīvi atspoguļotu komplicētas idejas. Šis Prezi ir pirmais šāda veida darījums, un tā finanšu nosacījumi netiek izpausti.

Stāsts + dati = vizuālās komunikācija nākotne

“Prezi bija ieinteresēts apvienoties ar Infogr.am, jo mums ir kopīgs mērķis – palīdzēt klientiem pieņemt izsvērtus lēmumus, piedāvājot viņiem efektīvākus vizuālās komunikācijas rīkus,” saka Peter Arvai, Prezi izpilddirektors un līdzdibinātājs. “Ja attēls ir līdzvērtīgs tūkstoš vārdiem, tad papildinot to ar datiem, tas kļūst daudz uzticamāks. Vienlaikus, ja nav stāsta, tad dati vieni paši nav tik efektīvi.”

“Mūsu mērķis ir piedāvāt vizuāli pievilcīgas, informatīvas infografikas un citas datu vizualizāciju tehnoloģijas iespējami vairāk lietotājiem. Apvienojot spēkus ar Prezi, mēs to varēsim īstenot vēl ātrāk,” saka Mikko Järvenpää, Infogr.am izpilddirektors. “Kopā ar Prezi mēs turpināsim mūsu darbu kā pasaules līderi datu vizualizācijas jomā un radīsim vēl spēcīgākus, vizuāli pievilcīgākus un interaktīvākus vizuālās komunikācijas rīkus nekā līdz šim.”

Uzņēmums Infogr.am dibināts Latvijā 2012. gadā. Tā piedāvātie inovatīvie datu vizualizācijas risinājumi ļāva strauji iegūt popularitāti, piesaistot vairāk nekā 3 miljonus lietotāju, kas radījuši vairāk nekā 5 miljonus diagrammu un infografiku – tie apskatīti vairāk nekā 1,5 miljardus reižu. Infogr.am piedāvā vairākas ērtas datu lejupielādēšanas iespējas. Lietotāji var radīt dažāda veida diagrammas, kartes, infografikas vienkārši lejuplādējot dokumentu no dažādiem datu uzglabāšanas mākoņiem, vai arī izmantojot Infogr.am API sniegtās priekšrocības.

Infogr.am kā vērtīgu rīku izmanto gan mediju kompānijas, gan vadoši biznesa uzņēmumi un izglītības iestādes. Infogr.am ir veiksmīgākais Latvijas startup uzņēmums, tāpat kā Prezi, kas ir veiksmīgākais Ungārijā radīts uzņēmums, kuri apvienosies, lai radītu veiksmīgu globālu uzņēmumu ar birojiem Sanfrancisko, Budapeštā un Mehiko.

Ko notiks tālāk?

Infogr.am kļūs par Prezi filiāli, un tā bāzes vieta paliks Latvijā. Prezi turpinās investēt Infogr.am  izpētē un attīstībā, un veidos Datu vizualizācijas ekselences centru Latvijā.

Reklāma

9 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

nu, kas tas par nozaukumu….gribēja izcelties, bet ir tak citi dīvaini vārdi, kaut vai prezntr, bet nesaistās ar gumiju….

Ruksis

LoL, Prezi jau nav latviesu uznemums. Viniem ir dzili vienalga, ko tas atgadina tev

Krotow

Nu nu, tirgus markas vārdam lokālajā tirgū tomēr ir nozīme. Piemēram savulaik Nissan Latīņamerikas valstīs aplauzās ar Pajero apvidnieku (pagūglējiet, ko tas nozīmē spāniski).

khe

Man liekas, ka tu tiko aplauzies. Pagūglē, kādi modeļi ir Nissanam un kam īsti ir auto modelis Pajero.

Anonīms

Domu tas nemaina. Komentārs bija vietā. Zīmoli tiešām tiek pielāgoti atbilstoši vietējām īpatnībām.

Krotow

Slinkuma maisiem links uz wiki… tālāk gan gūglējiet paši.
https://en.wikipedia.org/wiki/Foreign_branding#Products_renamed_to_avoid_offence

khe

Slinkuma maisiem links uz wiki… tālāk gan gūglējiet paši.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Mitsubishi_Pajero

aigi

Kāds tirgus IT kompanijai, kura ir visai virtuāla? Ne jau tu pērc pienu, ko ražojuši Prezi.
Pie tam abas kompanijas vairāk spēlējas globalā tirgū nevis lokālā.

Guntars K

Manuprāt tikai LV neņem vērā nosaukuma tiešo vai pārnesto skanējumu. Citur pasaulē nekur nepieļautu piem. Fukof, ja vien nebūtu tieši tā arī domāts ar ironiju. Šodien ateja, pakaļa, tagad prezi. Un nosaukumu veidotājiem piekāst, ka sarunvalodā viņus tā arī sauks. Domā ka Prezi sauks par Prezi? Būs – prezis prezentēja.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: