Yahoo ziedu laikos uzņēmuma vērtība tika lēsta ap 128 miljardiem dolāru, kas vismaz divas reizes pārsniedza Walt Disney Co vērtību. Šobrīd Yahoo pamatbiznesi tiek uzskatīti par bezvērtīgiem, vienīgā Yahoo vērtība ir tiešsaistes tirdzniecības vietne Alibaba. Pagājušā gada vidū Yahoo tika pārdots Verizon par 4.83 miljardiem dolāru.

Tikko izziņots, ka Yahoo nosaukums tiks aizstāts ar Altaba Inc. Daļa no vecā Yahoo tiks apvienota ar Verizon, bet Altaba kļūs par investīciju uzņēmumu un saņems 15% no tiešsaistes tirdzniecības uzņēmuma Alibaba.

Reklāma

Tikai pieci esošie Yahoo vadītāji saglabās amatus jaunveidotajā Altaba, bet izpilddirektorei Marisai Maijerei (Marissa Mayer) nāksies meklēt [kā tagad moderni tiek sacīts] jaunus izaicinājumus. Daļēji Yahoo problēmās tiek vainota uzņēmuma vadītāja Maijere, kura četrus gadus esot amatā tā arī nespēja atgriezt Yahoo kādreizējo slavu.

Yahoo pagājušā gada nogalē atzina, ka 2013. gada augustā ielaušanās rezultātā urķi ieguvuši vienu miljardu lietotāju datus ar visām parolēm. Tiek arī atzīts, ka uzņēmums nezina, kādā veidā dati ir nozagti. Nozagtas varētu būt lietotāju e-pasta adreses, paroles, drošības jautājumi, dzimšanas datumi. Īsāk sakot – visiem Yahoo lietotājiem ir nozagta pilnīgi visa informācija. Protams, tika ieteikts mainīt paroli.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Ziņkārīgs jautājums – vai kāds vispār viņus arī lieto?

digitalk

pie mums maz, zinu tikai 3 cilvēkus. pie mums arī AOL reti kurš lietoja :)

KKTK

Bet kas notiks ar flickr? Bija laba vieta, kur salādēt lielus apjomus ar semi-publiskām bildēm nezaudējot kvalitāti.

Krotow

Vvz. Kopš viedo verķu revolūcijas modē esot Instagram.

Kazanova

To sievieti gan labpraat (saciit jaasaka panjemtu vairaakiem vakariem). Yahoo, man sen nav vajadzigs un neesu lietojis.