Reklāma

Krāpniekiem uz mūžu būs liegta pieeja Pokemon GO spēlei

Jaunākie raksti

Tiem, kas krāpjas Pokemon GO spēlē, nu uz mūžu būs liegta pieeja spēlei. Kā vēsta atjauninātie pokemonu spēles noteikumi, apturētie lietotāju profili būs tie, kas falsificē savu atrašanās vietu, izmanto uzlabotu vai neoficiālu programmatūru un/vai piekļūst Pokemon GO spēlētāju datiem nelikumīgā veidā, tai skaitā caur trešo pušu programmatūru.

Jaunie noteikumi top laikā, kad spēles veidotāji aktīvi cīnās pret pakalpojumu sniedzējiem, kuru lietotnes vieniem spēles lietotājiem dod negodīgas priekšrocības pār citiem, kas šīs lietotnes neizmanto. Pokevision, viena no populārākajām trešo pušu lietotnēm, kas pokemonu ķērājiem atklāja ne tikai, kādi pokemoni ir tuvumā, bet arī to atrašanās vietu, ir viens no piemēriem, kas jau no mēneša sākuma vairs nedarbojas.

Kā izteic TechCrunch, spēles lielākā problēma ir tā, ka krāpšanās ļāvusi vienlaicīgi pastāvēt divām lietotāju grupām – regulārajiem spēlētājiem, kam patīk vākt pokemonus un piedalīties cīņās, un tiem, kuru pokemoni ir tik spēcīgi, ka pārņem cīņu zāles bez iespējas citiem tās atkarot. Pagaidām gan nav skaidrs, pēc kādiem kritērijiem krāpnieki tiks noteikti, un ikviens, kurš aizliegumu spēlēt ir saņēmis netaisnīgi, var iesniegt formu un pārsūdzēt noteikto sodu. Tiesa, nav zināms, kāds ir sūdzības izskatīšanas laiks.

‘Mūsu mērķis ir visiem nodrošināt godīgu, jautru un atbilstošu spēles pieredzi,’ norāda spēles izstrādātāji, akcentējot, ka uzlabos spēles kvalitāti. Šobrīd izskatās, ka pokebumba ir veidotāju rokās, taču kādi būs šo aktivitāšu rezultāti, mēs varēsim novērtēt vēlāk. Tikmēr veidotājiem ir jāatceras, ka spēles kvalitātes uzlabošana nebūs tikai krāpnieku izskaušana no spēlētāju kopienas, tā nozīmē, ka līderpozīciju saglabāšanas nolūkos arī pašai lietotnes funkcionalitātei vajadzēs augt un pilnveidoties.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma