Web Analytics
More
  Reklāma

  21. aprīlī Rīgā notiks biznesa tehnoloģiju konference SQUALIO INDUSTRY DAY 2016

  Jaunākie raksti

  Šī gada 21. aprīlī Rīgā, Splendid Palace telpās Elizabetes ielā 61 notiks Latvijas vadošā biznesa tehnoloģiju konference SQUALIO INDUSTRY DAY 2016, kurā Latvijas un starptautiskie eksperti no Lielbritānijas, Somijas, Polijas un citām valstīm iepazīstinās ar nozīmīgākajām tehnoloģiju attīstības tendencēm pasaulē, veiksmīgākajiem risinājumiem biznesam un publiskajam sektoram, kā arī starptautiska mēroga veiksmes stāstiem, kas demonstrē IT ietekmi uz uzņēmumu konkurētspēju dažādās uzņēmējdarbības nozarēs.

  “Konference ir lieliska iespēja iepazīties ar Eiropas līderu pieredzi digitālo stratēģiju veidošanā un tā pielietojumiem gan privātajā sektorā, gan valsts pārvaldē. Šī pieredze var palīdzēt arī Latvijai atbildēt uz jautājumu, kā veiksmīgi veidot un ieviest lielo datu un mākoņa virzītas stratēģijas. Ceru, ka INDUSTRY DAY 2016 ļaus mums visiem kopā pavirzīties nedaudz tuvāk šim mērķim,” tā Sandis Kolomenskis, SQUALIO valdes priekšsēdētājs.

  ReklāmaAdvertisement

  Konferencē piedalīsies izcili tehnoloģiju nozares eksperti, tostarp, Wired Magazine galvenais redaktors Deivids Rovans (David Rowan), Microsoft Centrālās un Austrumeiropas reģiona vadītājs Maikls Kogelers (Michael Kogeler), IBM Analytics biznesa attīstības vadītājs Pāvels Ščeznijs (Pawel Szczesny) un citi.

  Deivids Rovans iepazīstinās ar jaunākajām tehnoloģiju attīstības tendencēm, kurām sekojis līdzi, tostarp, intervējot WhatsApp, LinkedIn, Google, Spotify, Xiaomi, Nest un neskaitāmu citu izcilu IT uzņēmumu vadītājus un analizējot šo uzņēmumu attīstības veiksmes faktorus. Viņš raksta tādiem medijiem kā The Times, The Guardian, The Telegraph Magazine, Sunday Times Magazine un Observer.

  Savukārt Maikls Kogelers runās par lielo datu, mākoņa un mobilitātes izraisīto digitālo revolūciju, kas ietekmē ikvienu biznesu un nozari – vai un kā uzņēmumi un valdības spēj to izmantot savās interesēs, lai mainītu spēles noteikumus un radītu jaunas attīstības stratēģijas.

  INDUSTRY DAY 2016 tiek organizēta jau otro gadu, šogad pirmo reizi konference notiek ar SQUALIO zīmolu. Konferencē tiks aplūkotas tādas tēmas kā lielo datu izmantošanas un analīzes iespējas, to potenciālā ietekme uz lēmumu pieņemšanu un biznesa konkurētspēju, tehnoloģiju drošības jautājumi biznesā un publiskajā sektorā un citas nozīmīgākās tehnoloģiju tendences un izaicinājumi.

  Konferencē piedalīties aicināti uzņēmumu un publiskā sektora organizāciju biznesa un IT vadītāji, pārdošanas vadītāji, finanšu vadītāji un citi interesenti.

  Konferences programma, informācija par dalībniekiem un iespēja reģistrēties konferencei: http://www.industryday.lv.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  digitalk
  19.04.2016 17:05

  man piezvanīja, es atteicos.

  nu ‘cum on’, ko šie lielbiznesa cilvēki var jaunu pastāstīt, ko internetā neizlasīt. ja nu tikai lielpriekšniekiem bezmaksas kafija tīk.

  19.04.2016 22:54

  Forši, ka Walmoo kā partneris arī piedalīsies un nodrošinās pāris interaktīvas štelles pasākuma laikā. Būs mums arī event use case iekš portfolio :)

  digitalk
  20.04.2016 04:51
  Reply to  Guntis Čoders

  prieks, ka kādam ir jēga. tā jau pašiem organizatoriem nav nekādas vainas (ir sakarīga sadarbības pieredze ar DPA), mani, kā IT sētnieku, konferencē nekas neieinteresēja.

  Wired Magazine galvenais redaktors Deivids Rovans? vai viņš man nodemonstrēs, kā pārlodēt kondiķus pamatplatē? pārinstalēt lienukša serveri? saglābt datus no raidmasīva? :)

  20.04.2016 09:10
  Reply to  digitalk

  Nevajag uz pasauli raudzīties ar tik šauru skatienu. Deivids tev var pastāstīt par tendencēm, kas ietekmēs tevi un ka vairs nebūs jāglābj nekādi raidi.

  digitalk
  20.04.2016 10:13

  būs jāglābj, būs :) datu centri nekur neliksies, tāpat mazkompānijas un individuāļi. pēdējiem diviem visticamāk palīdzēs tādi kā es, nevis Deivids, Geits vai Džobs (starp citu, kur viņš pazudis).

  un es neraugos šauri, ne velti iečekoju tavu portālu un ne tikai. Deivids ir vienkārši žurnāla redaktors, man Anandtech, Tomshardware un IXBT simpatizē vairāk par Wired vai Engadget.

  20.04.2016 12:05
  Reply to  digitalk

  Protams, ka visiem nebūs mega precīzi trāpīts ar tēmām. IT sētniekiem iespējams atradīsies, kas cits vairāk piemērots :)
  Pieļauju, ka DevDay būtu kaut kas precīzāks, tam ko raksti par lodēšanām un linuxiem :)

  Reklāma