Kā jau bija paredzams, Samsung šovakar Barselonā Unpacked 2016 laikā izziņojis jaunos flagmaņus Galaxy S7 un S7 edge. Kristaps ir tur un pavērtu muti veras pasaulīgos brīnumos.

Galaxy S7 no S7 edge, protams atšķiras ar liektām ekrānu malām, bet S7 edge šogad būs arī nedaudz izmēros liekāks viedtālrunis. Galaxy S7 saņems 5.1 collas Super AMOLED 2560 x 1440 izšķirtspējas ekrānu, 4 GB RAM un 32 GB atmiņu, kas papildināma atkal ar microSD karti. Galvenā Dual Pixel Sensor kamera ir ar 12 megapikseļiem (un fāzes nobīdes autofokusu), kas ir kritums pareizajā virzienā no Galaxy S6 16 megapikseļiem. Galaxy S7 ir 142.4 x 69.6 x 7.9 mm liels un tas svērs 152 gramus.

Reklāma

Galaxy S7 edge ir 5.5 collu viedtālrunis ar Super AMOLED tehnoloģijas ekrānu. Galaxy S7 un Galaxy S7 edge saņems iespēju ekrāna malā izbīdīt izvēlni, kas papildināma ar trešo pušu izstrādātāju lietotnēm. Galaxy S7 edge ir 150.9 x 72.6 x 7.7 mm un svērs 157 gramus.

Protams, abi jaunie Galaxy S7 un Galaxy S7 edge uzreiz rūpnīcā iegūs Android 6.0 Marshmallow. Papildus tam Galaxy S7 un Galaxy S7 edge saņēmis Bluetooth 4.2 LE, 3000 mAh (edge 3600 mAh) akumulatoru un Qualcomm Snapdragon 820 vai jaunu Exynos 8890 procesoru atkarībā no pirkšanas reģiona. Diemžēl šobrīd nav zināms, kuru procesora versiju saņēmis mēs, pieļauju, ka tas būs Exynos. Abos modeļos tiek nodrošināta IP68 ūdens un putekļu noturība. Viedtālruņiem ir Quick Charge 3.0, kas ļauj akumulatoru 30 minūšu laikā uzlādēt līdz 83%.

https://www.youtube.com/watch?v=cyohHyQl-kc

Samsung Galaxy S7 prezentācija @ Mobile World Congress 2016

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
34 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
meh

Labprāt uzzinātu visu jaunāko par šiem modeļiem ,bet unpacked tiešraide nokrašo ,laikam par daudz skatās.žēl.

Artis Abols

Pāris reizes noraustījās, bet īsti nekrašoja.

Informāciju vēl šovakar un droši vien arī rīt precizēsim, jo nedaudz internetā jaucas kopā baumotās specifikācijas ar patiesajām.

PurvaVelns

skatījos prezentāciju. “Galaxy S7 edge noliekto ekrāna malu iespējas varēs papildināt ar trešo pušu izstrādātāju lietotnēm.” par šo nebija runas. Abiem ir jauna fīča – sānu malā uznirstošs logs visādai figņai, par ko tika runāts, ka trešās puses tur varēs izvērstries.

PurvaVelns

Džastins gan bija tizli saģērbies. saņurkusi žakete ar paīsām rokā… tas kaut kāds trends tagad? un zero harizmas…

Kristaps Skutelis

Kā ierasts šādos pasākumos, švaki ar sakariem. Vēlāk naktī tikšu viesnīcā un papildināšu rakstu.

Uldis Tillers

Samsung vajadzēja 7 gadus, lai beidzot izdomātu Always On. Ja nemaldos, tam īpaši piemērotie Amoled ekrāni, ir bijuši visās Galaxy paaudzēs.

Mahmuds

Izskatās, ka šie telefoni tomēr nav saņēmuši USB type C pieslēgvietu, žēl! Interesē uzlādes parametri.

Kristaps Skutelis

Jaunie telefoni Latvijā maksās sākot no 719 EUR par Galaxy S7 un 819 EUR par Galaxy S7 Edge.

Kaspars

No kurienes tāds info? Vācijā tad lētāk būs http://4pda.ru/2016/02/21/278396/

Kristaps Skutelis

Informācija no Samsung. Dažādos reģionos dažāds piedāvājums un cenas. Piemēram, Igaunijā abi telefoni būs mazliet lētāki.

neJANIS

Ā, nepietiek ar nu jau standarta 1:1 USD pret EUR konvertāciju, tā kā Latvijā dzīvo īpaši turīgi cilvēki, tad cenu var pacelt vel nedaudz virs Eiropas līmeņa pat. Ļoti jauki.

x

Nu tak vešana no DE uz LV arī katko maksā :)

bet mēs aizmirstam vietējā biznesa specifiku – ne mazos nodokļus, lai uzturētu tik nelielai valstij pārāk lielo un neefektīvo pārvaldes aparātu.

PurvaVelns

nu klau… LV joprojām ir vieni no zemākajiem nodokļiem. un nebūt ne lielākais valsts pārvaldes aparārs. Ja skatās pliki no statistikas viedokļa.

x

uz nepilniem 2milj. iedz. – man šķiet, jāskatās cik tas maksā uz vinu cilvēku?

cerams, piedzīvošu tos laikus, kad tik mazām teritorijām administrēšana būs kā ārpakalpojums, bez VID ēkām utt. Un tas viss griezīsies kā virtual DB iekš Vispasaules DC mazo valstu pārvaldes DB.

PurvaVelns

be careful what you wish for…

Krotow

Esi piesardzīgs ar to, par ko sapņo. Valsts pārvalde “100% ārpakalpojumā” mums bija veselus 50 gadus. Kā rezultātā mantota sačakarēta ekonomika, sabojāti cilvēki, saceltas nekam nevajadzīgas rūpnīcas ar sveštautiešu migrantu baru komplektā plus piegānīta daba. Vēlies atkārtot?

x

Tas, kas bija, nebija ĀP. Manā sapratnē, ĀP ir kvalitatīvs pakalpojums, ko izdevīgāk pasūtīt pie specializēta pakalpojuma sniedzēja, kurš spēj piedāvāt vajadzīgo par labāku cenu un/vai nodrošinot labāku pielāgošanos mainīgajai situācijai.

ĀP veicēji neiepludina savus darbiniekus vienādā vai lielākā daudzumā kā pakalpojuma ņēmēja darbinieki. Tie var ieteikt, kā optimālāk organizēt procesus, bet neuzspiež savu kārtību. Utt. utjp.

Skats

Davaj,Krotow, pietiek irst uz sveštautiešiem, baigais tautietis atradies.
Pārdomām, nez kāpēc Batjkam Baltkrievijā izdevās no Padomijas mantoto ekonomiku nesačakarēt?
Bet uztaisīt ko līdzīgu reālam veiksmes stāstam.
Varbūt Rietumu “labvēļi” netika pie teikšanas?
Ekonomikā Rietumos tāpat ir bijis tradicionālo nozaru krahs un ražošanas pārvietošana uz Ķīnu.

Skats

Jā, domāšana ir sačakarēta- tad cilv.ar kuriem 50. gadi bijuši kopā, rādās baisi migranti sveštaurieši, vai ne.

Kaspars

vispār nodokļi ir vieni no lielākajiem, tikai specifiskos aprēķinos var izvilkt, ka tie ir mazi. Gan nelieliem uzņēmumiem gan darbiniekiem kas, saņem algu līdz 1500eur nodokļi reāli ir vieni no augstākajiem ES. Tas, ka LV ir zemi nodokļi ir pavecs mīts, tomēr tas īsti neattaisno cenu starpību (LV arī peļņu no 50pārdotiem grib tādu pašu, kā DE no 120pārdotiem aparātiem)

PurvaVelns

mēs laikam dažādās valstīs dzīvojam…

Y

Purvavels acīmredzot dzīvo tajā virtuāli uzpiārotajā ar “veiksmes stāstu”, bet mēs reālajā.

PurvaVelns

niope. es vnk nečīkstu, bet strādāju.

Y

Beidz šitās pasakas par Latvijas zemajiem nodokļiem un mazo aparātu. Ir lasīti statistikas pētījumi, kas parāda tieši pretējo.

PurvaVelns

Tu lasi statistiskos pētījumus? Tad jau laika ar biznesu nodarboties nav, ne?

Y

Populāri. Un ar uzņēmējiem aprunājos. Problēma ir tajā, ka nodokļi ir milzu, izejot no mazajiem ienākumiem un algām.

PurvaVelns

aga. te nu arī tā sanāk – oi, mums mazas algas, dodiet mums aifonus, lūdzu, par puscenu!

Agris

Pēc gada būs 419 un 519, lietoti 219 un 250 :D

Janis

Tas jau ļoti labi, tad arī Tu varēsi atļauties :D:D

davfreim

819 užas užas overpirced, ā nē, pag, sajaucu! Nav tak Apple, tad viss kārtībā :)

PurvaVelns

dzelteni.

Jokman

Man saskatoties prezentāciju līkās dīvāni, ka nekas netika pateikts par Touchwiz jaununiem nu izņemto to Edge fīču??? Laikam nekas nemainīsies… Nekādu dižu pārsteigumu nebiju jo praktiski viss info jau bija noplūdis pirms tam nu izņemto procesora dzesēšana ar ūdeni.

Anonīmais

Telefons labs. Nav piebāzts ar Samsung aplikācijām. Ekrāns, kamera, baterija, korpuss ir augstākās kvalitātes. Edge tagad noapaļotā aizmugure daudz patīkamāk rokā ieguļ. S6 Edge pirmo reizi paņemot rokā nepatika plakanā aizmugure. Tagad tas ir uzlabots. Noķēru crashus uz GTA uz max kvalitāti – vizuāli “efekti” rādījās un nedaudz ieraustījās. Waze nezin kāpēc pēc sākuma inicalizācijas rādīja melnu ekrānu (karti nerādīja), bet rādīja opciju ikonas, nebija laika pētīt kāpēc tāds gļuks. Uzspiežot un turot pirkstu uz desktopa, kad parādās widgetu un citu opciju iespējas, pamanīju minimālu frame drops. Kopumā telefons super ātrs. Kamerai daudz vērtīgu opciju, manuālais režīms stāv pāri visam… Read more »

Es

Samsung.lv man atbildejis, ka bus iespejams 2. Sim vieta ielikt simkarti, bet tele2 apgalvo ka viniem bus versija ar 1 sim… samsung.ru ari mineta versija ar 2 sim. Intersanti vai vares nomainit firmware un lietot 2 sim?