Web Analytics
More
  Reklāma

  Google izlaiž solītos Nexus ikmēneša jauninājumus

  Jaunākie raksti

  Android viedierīcēm vēl jūlijā tika atklāta tā dēvētā Stagefright ievainojamība, kas ļāva viedierīcē uzstādīt ļaundabīgu kodu ar MMS ziņas nosūtīšanu. Google ievainojamību salaboja, bet aptuveni divu nedēļu laikā tika atklāta vēl viena līdzīga ievainojamība. Viss bija noklusis līdz oktobra pirmajām dienām, kad Stagefright atgriezās ar trešo cēlienu. Visi vasaras notikumi noveda pie tā, ka Google apsolīja ik mēnesi izlaist Android jauninājumus, par tiem ziņot viedierīču ražotājiem.

  Pirms pavisam neilga laika arī Samsung un LG apsolīja, ka drīzumā Android viedierīcēm spēs nodrošināt regulārus jauninājumus, lai ātri izskaustu atklātās operētājsistēmas ievainojamības, bet HTC izteicies, ka šis solījums ir neīstenojams, tomēr tika izlaists HTC One A9 modelis, kuram HTC sola jauninājumus 15 dienas pēc tam, kad pie tiem tiek Nexus viedierīces. Tātad var uzskatīt, ka 15 dienu atskaite One A9 modelim ir sākusies.

  ReklāmaAdvertisement

  HTC America prezidents Džeisons Makenzijs (Jason Mackenzie) iepriekš norādījis, ka uzņēmums var piedāvāt regulārus ierīču jauninājumus, garantēt jaunākās operētājsistēmas nonākšanu viedtālruņos saprātīgā laika periodā, bet katru mēneši izlaist jauninājumu Android operētājsistēmai nav iespējams. Piebildīšu, ka te ir runa tikai par drošības caurumu lāpīšanas jauninājumiem, nevis par svaigākajām Android operētājsistēmas versijām kā tas ir Nexus sērijas viedtālruņos.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma